Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

K2 Čistič skiel penový 600ml

2.44  s DPH
Prípravok na čistenie okien automobilov, svetlometov a iných povrchov zo skla, plastov a laminátu. Nepoškodzuje lak automobilu.

K2 Klima Fresh, čistič klimatizácií, 150ml

6.09  s DPH
Produkt vysokej kvality, ktorý odstráni nepríjemné zápachy a vytvorí sviežu arómu v automobile. Môže sa použiť do všetkých druhov klimatizácie.

K2 Perfect Tapis 700 Atom Čistič na textil-koberce, 700ml

3.83  s DPH
Dokonale čistí a osviežuje. Preniká do a odstraňuje nečistoty aj z najhlbších vrstiev tkaniny.

K2r pracie obrúsky Intensive Black 20ks

4.49  s DPH
Túžite po dokonale čiernom oblečení, ktoré aj po niekoľkonásobnom vypraní stále bude vyzerať ako nové? Ušetrite si prácu aj každodenné starosti a vyskúšajte revolučnú novinku na trhu v podobe unikátnych obrúskov na pranie Intensive Black od renomovaného výrobcu Henkel. Vďaka dômyselnej technológii zostane vaša čierna bielizeň stále žiarivá bez nežiaduceho efektu vyblednutia.

K2r pracie obrúsky Intensive White 20ks

4.49  s DPH
Túžite po dokonale bielom oblečení, ktoré bude stále vyzerať ako nové aj po niekoľkonásobnom vypraní? Ušetrite si prácu aj každodenné starosti a vyskúšajte revolučnú novinku na trhu v podobe unikátnych bieliacich obrúskov na pranie Intensive White od popredného výrobcu Henkel.  Vďaka dômyselnej patentovanej technológii zostane vaša biela bielizeň stále žiarivá a čistá aj bez nežiaduceho efektu zošednutia.