Zobrazuje sa všetkych 26 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Jar aloe vera & pink jasmine prostriedok na riad 900ml

2.59  s DPH
Čistič na riad Sensitive Aloe Vera & Pink Jasmin je čistiaci prostriedok určený na ručné umývanie riadu. Vyniká svojím silným umývacím účinkom a skvelými odmasťovacími schopnosťami.

Jar Apple čistiaci prostriedok na riad 450ml

1.69  s DPH
Prostriedok na umývanie riadu s vôňou jabĺk. Nekompromisný k mastnote a špine.

JAR Extra Hygiene 650 ml

2.09  s DPH
Čistič na riad JAR Extra Hygiene s objemom 650 ml je čistiaci prostriedok určený na ručné umývanie riadu. Vyniká svojim silným umývacím účinkom a skvelými odmasťovacími schopnosťami aj pri umývaní v studenej vode.

Jar Lemon prostriedok na umývanie riadu 900ml

2.59  s DPH
Účinný a silný čistiaci prostriedok na odstraňovanie mastnoty z riadu s príjemnou vôňou citrónu. Umývací prostriedok na riad s patentovanou technológiou a príjemnou vôňou.

JAR Lemon umývací prostriedok na riad 450ml

1.54  s DPH
Prostriedok na umývanie riadu Jar Lemon má také čistiace účinky, ktorým môžete vždy dôverovať. Či už sa jedná o taniere a poháre alebo hrnce a panvice – účinné zloženie Jaru si ľahko poradí s mastnotou bez ohľadu na úroveň znečistenia riadu.

Jar N 900ml KAMILKA a vitamin E

2.59  s DPH
Jar N 900ml Chamomile s vitaminom  E je  účinný a silný čistiaci prostriedok na odstraňovanie mastnoty z riadu s príjemnou vôňou kamilky a vitamínom E. Umývací prostriedok na riad s patentovanou technológiou a príjemnou vôňou.

JAR pena na riad náhradná náplň, 375ml

3.98  s DPH
náhradná náplň do prostriedku na ručné umývanie riadu s tekutou penou JAR Activeaž dvakrát trvácnejšia odmasťovacia sila (v porovnaní s Jar Sensitive)ideálny na čistenie odolných zvyškov potravín a pripálenej odolnej mastnotyrýchle a jednoduché použitiepre žiarivo čistý a lesklý riadProstriedok na ručné umývanie riadu s tekutou penou JAR Active zaistí neuveriteľnú čistiaca sila proti mastnote! Vďaka revolučnej odmasťovacej sile okamžitej peny bude umývanie riadu rýchle a jednoduché. Už nemusíte namáčať a používať špongiu, aby ste vytvorili penu – okamžitá pena JAR Active je pripravená zabezpečiť žiarivé výsledky a dlhotrvajúci lesk!  .

Jar Pomegranate & Red Orange čistiaci prostriedok na riad 450ml

1.69  s DPH
Vďaka svojmu účinnému zloženiu umyje veľa mastného riadu Jar je vysoko koncentrovaná, takže každá jej kvapka dlho vydrží a umyje veľké množstvo riadu Množstvo aktívnej peny, dlhotrvajúce bublinky, účinná odmasťovacia sila Úžasná na umývanie každodenne používaného riadu: od pohárov až po hrnce a panvice Príjemná vôňa okolo umývadla počas umývania riadu Tekutý prostriedok na ručné umývanie riadu Jar Pomegranate prináša čistiacu silu, ktorej pri umývaní riadu môžete vždy dôverovať. Účinné zloženie Jari jednoducho preniká cez mastnotu a bez námahy umýva taniere, poháre, hrnce aj panvice.

Jar Prostriedok na umývanie riadu okamžitá pena, 350ml

3.95  s DPH
prostriedok na ručné umývanie riadu s tekutou penou JAR Activeideálny na čistenie odolných zvyškov potravín a pripálenej odolnej mastnotypre žiarivú čistotu a leskjednoduché a rýchle použitieaž dvakrát trvácnejšia odmasťovacia sila (v porovnaní s Jar Sensitive)Prostriedok na ručné umývanie riadu s tekutou penou JAR Active zaistí neuveriteľnú čistiaca sila proti mastnote! Vďaka revolučnej odmasťovacej sile okamžitej peny bude umývanie riadu rýchle a jednoduché. Už nemusíte namáčať a používať špongiu, aby ste vytvorili penu – okamžitá pena JAR Active je pripravená zabezpečiť žiarivé výsledky a dlhotrvajúci lesk!  .

Jar Sensitive Kamilka 450ml

1.69  s DPH
Jar sensitive Kamilka je čistiaci prostriedok určený na ručné umývanie riadu.  Vyniká svojím silným umývacím účinkom a skvelými odmasťovacími schopnosťami.

Jar Sensitive Teatree & Mint čistiaci prostriedok na riad 450ml

1.69  s DPH
Prostriedok na umývanie riadu Sensitive vhodná aj na citlivú pokožku. Nekompromisný k mastnote a špine.

Jar Sensitive Teatree & Mint čistiaci prostriedok na riad 900ml

2.59  s DPH
Vďaka svojmu účinnému zloženiu umyje veľa mastného riadu, Jar je vysoko koncentrovaná, takže každá jej kvapka dlho vydrží a umyje veľké množstvo riadu, Množstvo aktívnej peny, dlhotrvajúce bublinky, účinná odmasťovacia sila, Úžasná na umývanie každodenne používaného riadu: od pohárov až po hrnce a panvice . .

Jar umývací prostriedok na riad červený pomaranč 900ml

2.59  s DPH
Jar čistiaci červený pomaranč je čistiaci prostriedok určený na ručné umývanie riadu s veľmi silným umývacím a odmasťujúcim účinkom, Má príjemnú vôňu, vytvára bohatú penu a efektívne odstraňuje aj odolné zvyšky jedla. Je vysoko koncentrovaný a malá kvapka čistiaceho prostriedku umyje veľké množstvo riadu.

Jar zelené jablko 900ml

2.59  s DPH
Jar zelené jablko 900ml je prípravok na umývanie riadu. .