Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

H&S 400ml samp. classic

5.99  s DPH
Šampón na vlasy Head&shoulders Classic 2v1 s kondicionérom je určený pre normálne vlasy. Vlasy ostávajú jemné, hebké a svieže po každom použití.

H&s 400ml samp.ocean energy

5.79  s DPH
Šampón Head & Shoulders Ocean Energy pomáha navrátiť unaveným a zľahnutými vlasom život a pritom zanecháva pokožku hlavy bez lupín. Zloženie s morskými minerálmi poskytuje pocit osviežujúci čistoty.

Head & shoulders Citrus fresh 400ml

5.99  s DPH
Šampón Head&Shoulders s citrusovou vôňou je určený pre mastné vlasy. Vlasy ostávajú jemné a hebké po každom použití.

Head & Shoulders Šampon proti lupinám s mandlovým olejom pre suchú pokožku hlavy 400ml

5.99  s DPH
Hydratačný šampón pre vyživenie suchej pokožky hlavy. Popis: Dodáva okamžitú hydratačnú starostlivosť vlasom a pokožke hlavy.

Head & Shoulders Sensitive 400ml

5.82  s DPH
Šampón Head & Shoulders proti lupinám s aloe vera pre citlivú pokožku hlavy. Zmierňuje svrbenie a upokojuje pokožku hlavy.

Head & Shoulders sprchový gél a šampón Energizing 270ml

6.49  s DPH
sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Energizingšetrne čistí pokožku tela a vlasov, hydratuje a nevysušuje, zabraňuje tvorbe lupíns morskými minerálmizanecháva pocit čistoty, sviežosti a veľkú dávku energiena vlasy, telo a tvár - skvelý na cestyVlasy bez lupín a sprchovací gél v jednom! To ponúka nová rada prípravkov head & shoulders. Sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Energizing je špeciálne vyvinutý na citlivú pokožku tela i vlasov.

Head & Shoulders sprchový gél a šampón Sensitive 270ml

6.49  s DPH
sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Sensitivešetrne čistí pokožku tela a vlasov, hydratuje a nevysušuje, zabraňuje tvorbe lupíns vyváženým pH na citlivú pokožku s Aloe verazanecháva pocit čistoty, sviežosti, upokojuje jemnú pokožkuna vlasy, telo a tvár - skvelý na cestyVlasy bez lupín a sprchovací gél v jednom! To ponúka nová rada prípravkov head & shoulders. Sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Sensitive je špeciálne vyvinutý na citlivú pokožku tela i vlasov.

Head & Shoulders sprchový gél a šampón Sport 270ml

6.49  s DPH
sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Sportšetrne čistí pokožku tela a vlasov, hydratuje a nevysušuje, zabraňuje tvorbe lupíns intenzívnou vôňou santalového drevazanecháva pocit čistoty a sviežostina vlasy, telo a tvár - skvelý na cestyVlasy bez lupín a sprchovací gél v jednom! To ponúka nová rada prípravkov head & shoulders. Sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Sport je špeciálne vyvinutý na citlivú pokožku tela i vlasov.

Head & Shoulders Thick & Strong 2v1 šampón 360ml

6.69  s DPH
Šampón proti lupinám. Pre silné vlasy od korienkov ku končekom.

Head&Should samp. 400ml jablko

5.49  s DPH
Šampón Head & Shoulders Apple Fresh 2v1 s balzamom a so zmesou jablčných esenciou umýva vlasy dôkladne a do hĺbky.  Po umytí budú vlasy ľahké, jemné a 100 % bez lupín.

Head&Should šamp. 900ml Classic s pumpou

17.19  s DPH
Šampón Head&Shoulders Classic Clean s obsahom mandľového oleja umýva vlasy dôkladne a do hĺbky. Po umytí budú vlasy ľahké, jemné a 100 % bez lupín.

Head&Shoulders šampón 400ml for her Volume

6.69  s DPH
Šampón proti lupinám, ktory zaručuje plnosť pre jemné vlasy.  Zloženie Actizinc pomáha nielen proti lupinám, ale zároveň obnovuje rovnováhu pokožky hlavy.

Head&Shoulders šampón Citrus Fresh 900ml

16.99  s DPH
Šampón Head&Shoulders Citrus Fresh so zmesou citrusových esencií, ako sú napríklad citróny či grapefruity, umýva vlasy dôkladne a do hĺbky. Po umytí budú mastné vlasy ľahké, jemné a 100 % bez lupín.