Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

H&s 400ml samp.ocean energy

5.79  s DPH
Šampón Head & Shoulders Ocean Energy pomáha navrátiť unaveným a zľahnutými vlasom život a pritom zanecháva pokožku hlavy bez lupín. Zloženie s morskými minerálmi poskytuje pocit osviežujúci čistoty.

Head & shoulders Citrus fresh 400ml

5.99  s DPH
Šampón Head&Shoulders s citrusovou vôňou je určený pre mastné vlasy. Vlasy ostávajú jemné a hebké po každom použití.

Head & Shoulders Deep Hydration Šampón proti lupinám 400ml

6.49  s DPH
VlastnostiŠampón proti lupinám Deep Hydration s kokosovým olejom upokojuje pokožku hlavy a zanecháva vlasy krásne hydratované, Zloženie Derma&Pure bojuje so svrbiacou mastnou a suchou pokožkou hlavy a zabraňuje vzniku lupín ešte skôr, než sa vôbec ukážu, zanecháva vlasy krásne a až na 100 % bez lupín (viditeľné lupiny pri pravidelnom používaní)d Dermatologicky testovaný, pH vyvážený a posilnený antioxidantmi pre jemnú starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. Šampón proti lupinám Deep Hydration s kokosovým olejom jemne umýva vlasy a pokožku hlavy a zanecháva ich hydratované s dlhotrvajúcou kokosovou vôňou.

Head & Shoulders Refreshing Tea Tree šampón proti lupinám 400 ml

6.69  s DPH
Šampón proti lupinám Head & Shoulders Refreshing Tea Tree s vôňou čajového stromu ochladzuje a čistí pokožku hlavy a vlasov a dáva pocit úľavy. Vďaka trojitému zloženiu čistí, chráni a hydratuje vlasovú pokožku hlavy a vlasy, takže si môžete vychutnať krásne vlasy.

Head & Shoulders šampón 2v1 Citrus 360ml

5.99  s DPH
ŠAMPÓN NA VLASY. Jemné zloženie a vyvážené ph šampónu a kondicionéru je skvelou voľbou v boji proti lupinám.

Head & Shoulders šampón 400ml Slovakia Classic Clean

5.99  s DPH
Šampón na vlasy head & shoulders Classic Clean. špeciálna slovenská limitovaná edíciaprináša až 72 hodín ochrany proti lupinám, suchosti a svrbeniu pokožkyhĺbkovo umýva vlasy a zanecháva ich svieže, 100 % bez lupín a hydratovanévýhodné balenie - 400 ml Head & shoulders šampón proti lupinám Classic Clean teraz v špeciálnej Slovak Edition! Šampón proti lupinám sa zameriava na základnú príčinu tvorby lupín a ponúka až 72-hodinovú ochranu proti svrbeniu a suchosti pokožky hlavy.

Head & Shoulders Šampon proti lupinám s mandlovým olejom pre suchú pokožku hlavy 400ml

5.99  s DPH
Hydratačný šampón pre vyživenie suchej pokožky hlavy. Popis: Dodáva okamžitú hydratačnú starostlivosť vlasom a pokožke hlavy.

Head & Shoulders Sensitive 400ml

6.49  s DPH
Šampón Head & Shoulders proti lupinám s aloe vera pre citlivú pokožku hlavy. Zmierňuje svrbenie a upokojuje pokožku hlavy.

Head & Shoulders sprchový gél a šampón Energizing 270ml

6.49  s DPH
sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Energizingšetrne čistí pokožku tela a vlasov, hydratuje a nevysušuje, zabraňuje tvorbe lupíns morskými minerálmizanecháva pocit čistoty, sviežosti a veľkú dávku energiena vlasy, telo a tvár - skvelý na cestyVlasy bez lupín a sprchovací gél v jednom! To ponúka nová rada prípravkov head & shoulders. Sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Energizing je špeciálne vyvinutý na citlivú pokožku tela i vlasov.

Head & Shoulders sprchový gél a šampón Sensitive 270ml

6.49  s DPH
sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Sensitivešetrne čistí pokožku tela a vlasov, hydratuje a nevysušuje, zabraňuje tvorbe lupíns vyváženým pH na citlivú pokožku s Aloe verazanecháva pocit čistoty, sviežosti, upokojuje jemnú pokožkuna vlasy, telo a tvár - skvelý na cestyVlasy bez lupín a sprchovací gél v jednom! To ponúka nová rada prípravkov head & shoulders. Sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Sensitive je špeciálne vyvinutý na citlivú pokožku tela i vlasov.

Head & Shoulders sprchový gél a šampón Sport 270ml

6.49  s DPH
sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Sportšetrne čistí pokožku tela a vlasov, hydratuje a nevysušuje, zabraňuje tvorbe lupíns intenzívnou vôňou santalového drevazanecháva pocit čistoty a sviežostina vlasy, telo a tvár - skvelý na cestyVlasy bez lupín a sprchovací gél v jednom! To ponúka nová rada prípravkov head & shoulders. Sprchovací gél a šampón proti lupinám head & shoulders Sport je špeciálne vyvinutý na citlivú pokožku tela i vlasov.

Head & Shoulders Thick & Strong 2v1 šampón 360ml

6.69  s DPH
Šampón proti lupinám. Pre silné vlasy od korienkov ku končekom.

Head&Should samp. 400ml jablko

5.49  s DPH
Šampón Head & Shoulders Apple Fresh 2v1 s balzamom a so zmesou jablčných esenciou umýva vlasy dôkladne a do hĺbky.  Po umytí budú vlasy ľahké, jemné a 100 % bez lupín.

Head&Should šamp. 900ml Classic s pumpou

17.19  s DPH
Šampón Head&Shoulders Classic Clean s obsahom mandľového oleja umýva vlasy dôkladne a do hĺbky. Po umytí budú vlasy ľahké, jemné a 100 % bez lupín.

Head&Should samp.360ml 2v1 Chlad.mentol

5.99  s DPH
Head & Shoulders Menthol, šampón proti lupinám pre osvieženie normálnych vlasov. Šampón Head & Shoulders Mentholproti lupinám na osvieženie normálnych vlasov.

Head&Should samp.400ml Levandula-Nour Care

6.49  s DPH
Vyživujúci šampón Head&Shoulders s levanduľou je vhodný pre každý typ vlasov. Účinne bojuje proti lupinám a zabraňuje ich opätovnému vzniku.

Head&Shoulders šampón 360ml 2v1 Smooth&Silky

5.99  s DPH
Šampón Head & Shoulders Smooth & Silky 2v1 s balzamom umyje vlasy dôkladne a do hĺbky.  Po umytí zanecháva vlasy 100 % bez lupín.

Head&Shoulders šampón 400ml for her Volume

6.69  s DPH
Šampón proti lupinám, ktory zaručuje plnosť pre jemné vlasy.  Zloženie Actizinc pomáha nielen proti lupinám, ale zároveň obnovuje rovnováhu pokožky hlavy.