Zobrazených 1–32 z 35 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

GK sampon 400ml Oil Nutritive

4.89  s DPH
Gliss Kur Oil Nutritive šampón na vlasy obsahuje osem cenných olejov, ktoré vyživujú a posilňujú štruktúru vlasov od korienkov až po končeky, a tekutý keratín, ktorý napravuje poškodenie vlasov na povrchu i vo vnútri. Šampón Gliss Kur Oil Nutritive redukuje štiepenie končekov až o 90 %, zanecháva vlasy poddajné a žiarivo lesklé.

GL.KUR BALZAM EXP.SV.200ML

4.99  s DPH
Gliss Kur obsahuje receptúru Scan Repair Komplex, pôsobiacu na povrchu, ale i hlboko vo vnútri vlasu.  Regeneruje oslabené miesta a obnovuje štruktúru vlasu.

Gless Kur Bio-Tech Restore balzám na vlasy 200 ml

3.49  s DPH
Priali by ste si, aby vaše vlasy vyzerali zdravo a bezchybne? Potom oceníte Kondicionér SCHWARZKOPF s objemom 200 ml, ktorý sa používa na všetky typy vlasov. Vďaka jeho zloženiu prinesie vašim vlasom výživu.

Gliss Colour Protect balzam pre farbené vlasy 200ml

3.49  s DPH
Regeneračný expres balzam Ultimate Color s ošetrujúcim sérum a UV-filtrom poskytuje okamžite ľahké rozčesávanie a dlhotrvajúcu ochranu farby. Receptúra s komplexom tekutého keratínu odstraňuje poškodenia vlasu na povrchu i vo vnútri.

Gliss Kur balzam Serum Deep 200ml

4.89  s DPH
Expres balzám GLISS KUR SERUM DEEP-REPAIR na extrémne namáhané, poškodené vlasy. Receptúra s AMINO-PROTEÍNOVÝM SÉROM efektívne obnovuje vlasy až do hĺbky 10 vrstiev už v priebehu 1 týždňa.

GLISS KUR kura 75ml oil elixir

9.19  s DPH
Denný olejový elixír na vlasy od Schwarzkopf Gliss. pre regeneráciu a obnovu poškodených vlasovreceptúra s argánovým olejom a vitamínom Eextrémne suchým vlasom dodá ochranu a vráti im pôvodnú hebkosť a lesks intenzívnou vôňou Schwarzkopf Gliss Hair Repair Denný olejový elixír na vlasy s obsahom rastlinných olejov poskytuje aj veľmi poškodeným vlasom regeneračnú starostlivosť a výživu.

Gliss Kur maska na vlasy Split End Miracle 300ml

6.25  s DPH
opravuje poškodené vlasové vláknadlhodobo spája rozštiepené končekydlhotrvajúci starostlivostipre zdravo vyzerajúce leskSchwarzkopf Gliss Kur maska na vlasy Split Ends Miracle je najmä vhodná pre vlasy s rozštiepenými končekmi. Vyrovnáva štrukturálne rozdiely od korienkov až po končeky, spája a trvalo tesní rozštiepené vlasy.

Gliss Kur obohacujúci šampón Bio-Tech Restore 250ml

3.39  s DPH
Máte krehké vlasy náchylné k poškodeniu? Použite obohacujúci šampón Gliss Kur Bio-Tech Restore. Máte krehké vlasy náchylné k poškodeniu? Ochrana krehkých vlasov pred budúcim poškodením vyžaduje špeciálny režim starostlivosti.

Gliss Kur Oil Nutritive expresný regeneračný kondicionér v spreji na poškodené vlasy 200ml

4.89  s DPH
Regeneračný balzam na vlasy Gliss Kur Oil Nutritive poskytne vašim vlasom intenzívnu starostlivosť. Intenzívna kúra posilňuje vlasovú štruktúru od korienkov až ku končekom a vďaka keratínu im dodáva potrebnú pružnosť.

GLISS KUR Protein + Cocoa Butter hydratačná maska na vlasy 400ml

6.49  s DPH
Jedinečný prípravok, ktorý môžete používať na 4 spôsoby: na zjemnenie vlasov pred umývaním, ako kondicionér, ako nezmývateľný kondiconér a ako intenzívnu masku. Hydratačná maska na vlasy Schwarzkopf Gliss Hair Repair Protein + Cocoa Butter vďaka receptúre so sójovým proteínom a kakaovým maslom dôkladne hydratuje a vyživuje suché vlasy.

Gliss Kur Rozjasňujúci skrášľujúci booster 15ml

7.59  s DPH
Rozjasňujúci booster poskytuje vlasom dodatočnú dávku lesku. Pridajte Gliss Kur skrášľujúce booster k vášmu vlasovému lieku a okamžite máte hotový unikátny recept, ktorý zosilní požadovaný účinok.

Gliss Kur šampon 250ml Supreme Length

4.82  s DPH
Gliss Kur Supreme Length šampón na vlasy pôsobí priamo na bunkovú štruktúru vlasov, ktorú posilňuje a regeneruje pomocou lipidov Micro-Repair. Zohľadňuje potreby dlhých vlasov, ich náchylnosť k poškodeniu a mastným korienkom.

Gliss Kur Supreme Fullness regeneračná maska pre slabé a jemné vlasy 300ml

5.89  s DPH
Maska pre jemné a oslabené vlasy GLISS KUR Supreme Fullness od značky SCHWARZKOPF intenzívne regeneruje a obnovuje poškodené vlasové väzby. Jej unikátna receptúra s Fiberbond Komplexom dodáva vlasom objem a obnovuje ich vnútorné väzby.

Gliss Kur Supreme Lengh Keratin serum šampón na vlasy s obsahom keratínu 400ml

4.89  s DPH
Nechajte sa rozmaznávať kvalitou a vyskúšajte regeneračný šampón SCHWARZKOPF GLISS KUR Supreme Lenght 400 ml. Vďaka účinnému Keratínovému séru šampón regeneruje poškodené vlasy a zároveň posilňuje bunkovú štruktúru vlasov, čím zabraňuje ďalšiemu poškodzovaniu.

Gliss kur Total repair Regeneračný balzam 200ml

3.49  s DPH
Regeneračný balzam na vlasy Total Repair poskytne vašim vlasom intenzívnu starostlivosť. Posilňuje vlasovú štruktúru od korienkov až ku končekom a dodáva im potrebnú pružnosť.

Gliss Kur Total repair Šampón na lámavé vlasy 250ml

3.39  s DPH
Šampón Gliss Kur Total Repair na suché, namáhané vlasy. Receptúra s 19 aktívnymi zložkami a komplexom tekutého keratínu vlasy hĺbkovo regeneruje, znižuje lámavosť vlasov až do 85% a dodá im hebkosť a zdravý lesk.

Gliss kur Ultimate color šampón na farebné vlasy 250ml

3.39  s DPH
Šampón Gliss Kur Ultimate Color od Schwarzkopf pre farebné a melírované vlasy. Vyvinuté pre dlhotrvajúcu krásu a lesk farbených vlasov.

Gliss Kur Ultimate Repair regeneračný bezoplachový balzam na vlasy 200 ml

4.89  s DPH
Gliss Kur Ultimate Repair Už niekoľko desaťročí poskytuje značka Gliss Kur od Schwarzkopf & Henkel regeneráciu pre poškodené vlasy. Vlasoví experti Gliss Kur teraz prvýkrát do radu starostlivosti o vlasy uvádzajú inovatívny komplex s tekutým keratínom.

Gliss maska 400ml s bambuckým mslom

6.49  s DPH
Jedinečný prípravok, ktorý môžete používať na 4 spôsoby: na zjemnenie vlasov pred umývaním, ako kondicionér, ako nezmývateľný kondiconér a ako intenzívnu masku. Vyživujúca maska na vlasy Schwarzkopf Gliss Hair Repair Protein + Shea Butter vďaka receptúre so sójovým proteínom a bambuckým maslom dôkladne hydratuje a posilňuje slabé vlasy.

Gliss Performance Treat 4-v-1 Rozjasňujúca maska 400ml

6.26  s DPH
Rozjasňujúca maska so sojovým proteínom a babassu orechovým olejom pre poškodené, farbené vlasy. Dodáva lesk, intenzívna žiarivosť farby.

Gliss šampón 400ml Split end Miracle

4.99  s DPH
zázračný šampón na rozštiepené končeky vlasov Gliss Hair Repair Split Ends Miraclezjednocuje rozštiepené končeky, posilňuje a čistí vlasyreceptúra s iontovým komplexom a olejem zo semien hroznového vínavýsledok: zregenerované poškodené vlákna a hebké vlasys dlhotrvajúcou podmanivou vôňouZázračná starostlivosť o rozštiepené končeky vlasov! Schwarzkopf Gliss prichádza s novinkou v podobe rady Split Ends Miracle! Inovatívne zloženie s iónovým komplexom a olejom z jadierok hrozna regeneruje poškodené vlasové vlákno a zaceľuje rozštiepené končeky. Šampón na rozštiepené končeky vlasov Repair Split Ends Miracle vlasy jemne umýva a hĺbkovo hydratuje.

Glisskur balzam na vlasy ultimate repair 200ml

3.70  s DPH
Glisskur Ultimate Repair je regeneračný balzam vhodný na extrémne poškodené vlasy. Obsahuje keratín, vďaka ktorému sa regeneruje vnútorná štruktúra vlasov a tiež ich povrch.

Glisskur Ultimate color šampón 400ml

4.89  s DPH
Šampón na farbené vlasy Gliss Colour Perfector. hĺbkovo regeneruje vlasy, chráni farbu pred vyblednutímreceptúra s extraktom z brusnice, obohatená o hyalurónový komplexchráni farbené, zosvetlené vlasy až po dobu 40 umytís príjemnou vôňou Na udržanie vitality a intenzity farby vašich vlasov! Šampón na farbené vlasy Gliss Hair Repair Colour Perfector jemne čistí, dôkladne ošetruje a regeneruje tónované, melírované a farbené vlasy.

Glisskur Ultimate Repair šampón 400ml

4.89  s DPH
Posilňujúci šampón na vlasy Gliss Hair Repair Ultimate Repair. jemne čistí a dôkladne hydratuje vlasyreceptúra s tekutým keratínom a čiernou perlouposilňuje a obnovuje štruktúru vlasov pre až o 90 % väčšiu odolnosť (v kombinácii s kondicionérom)89 % prírodných ingrediencií Pre krásu a regeneráciu vašich vlasov! Posilňujúci šampón Gliss Hair Repair Ultimate Repair vďaka komplexu tekutého keratínu a výťažku z čiernej perly regeneruje i veľmi poškodené vlasy a cielene vypĺňa štrbiny vo vlasovom vlákne.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Chladný Stredný Blond 8-1

5.99  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 8-1, chladný stredný blondhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Medený Tmavoplavý 7-7

6.99  s DPH
odtieň: 7-7 medený tmavoplavýperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbenívýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Orieškový Hnedý 5-65

5.99  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 5-65, orieškový hnedýhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Prirodzene Svetlohnedý 6-0

6.99  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 6-0, prirodzený svetlohnedýhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Prirodzene Tmavohnedý 4-0

5.99  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 4-0, prirodzený tmavohnedýhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Prirodzený Blond 8-0

5.99  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 8-0, prirodzená blondhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Prirodzený Svetlý Blond 9-0

6.19  s DPH
permanentná farba na vlasy Schwarzkopf Gliss Color, odtieň: 9-0, svetlý blondhydratuje vlasy vďaka komplexu kyseliny hyalurónovej - pred aj po farbeníreceptúra so systémom Color Care - fixuje farebné pigmentyperfektné krytie šedín, ochrana a starostlivosťvýsledok: hĺbková starostlivosť a bohatá, dlhotrvajúca farba + 100 % krytie šedínNovinka vo farbení vlasov! Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.

Schwarzkopf Gliss Color farba na vlasy Tmavý Medený Mahagón 4-54

6.19  s DPH
Vyskúšajte inovatívnu farbu na vlasy značky Schwarzkopf Gliss Color pre hĺbkovú starostlivosť a bohatú, dlhotrvajúcu farbu. Receptúra so systémom Color Care umožňuje farebným pigmentom preniknúť hlboko do vlasových vlákien.