Zobrazuje sa všetkych 20 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Glade Automatic Spray Ocean Adventure NN 269ml

5.45  s DPH
Popis produktuGlade® automatic spray Ocean Adventure™ zobuďte svoje zmysly živými tónmi morskej a citrusovej vône, ktorá naráža do vĺn omladzujúcich aromatických kvetín, aby ste sa cítili neobmedzene. .

Glade Automatic Spray Pure Clean Linen náplň 269ml

5.49  s DPH
Popis produktuGlade® automatic spray Pure Clean Linen Obľúbená vôňa čerstvo vysušeného prádla vyveseného na šnúre získa moderný švih s tónmi vodného melónu, sviežeho vzduchu a iskrivou prímesou citrónu. .

Glade automatic sprej relaxing NN 269ml

5.49  s DPH
Nastavenie časovača: Vyberte si 1 z 3 nastavení (9, 18 alebo 36 minút), ktoré určí, ako často chcete dávkovať vôňu. Stlačením tlačidla na zadnej strane aktivujete extra príval sviežosti vždy, keď budete chcieť.

Glade by brise automatic spray levanduľa a jazmín

5.49  s DPH
Automatická osviežovač vzduch Glade Levanduľa a Jazmín náhradná náplň. Vašim domovom alebo kanceláriou sa rozvinie krásna vôňa, ktorá eliminuje všetky nežiadúce pachy po dobu 60 dni pri nastavení 36 minút.

Glade by brise automatic spray, santalové drevo, NN 269ml

5.49  s DPH
Náhradná náplň do automatického osviežovača vzduchu glade. s vôňou Sensual Sandalwood & Jasmine - santalové drevo a jazmínaž 60 dní sviežostiúčinne eliminuje nepríjemné pachynavodí príjemnú atmosféru ako v luxusných kúpeľoch Náplň do automatického osviežovača vzduchu Glade Sensual Sandalwood & Jasmine eliminuje nepríjemné pachy a osviežuje vzduch.

Glade by Brise Bali Sandalwood & Jasmine osviežovač vzduchu 300ml

2.79  s DPH
Unikátna vôňa santalového dreva a jazmínu prináša pokojnú a relaxačnú atmosféru do vášho domova. GLADE BY BRISE osviežovač 5v1 zaručuje:1.

Glade Discreet Sandal wood & Jasmine NN 8g

3.89  s DPH
Glade by Brise Discreet Sandal wood & Jasmine, náhradná náplň do elektrického aj neelektrického osviežovača vzduchu s vôňou Santalového dreva a Jasmínu 8g Náhradná náplň pre elektrický aj neelektrický osviežovač vzduchu. Vaším domovom alebo kanceláriou sa rozvinie krásna vôňa, ktorá zakryje všetky nežiadúce pachy.

Glade Electric I Love You náplň 20ml

2.89  s DPH
Vymeniteľná náplň I Love You do osviežovača vzduchu GLADE Electric Scented Oil prevonia vašu domácnosť originálnou vôňou plnou kvetov a sviežeho ovocia.  Pokiaľ na strojčeku nastavíte nízku intenzitu, bude priestor sýtiť vôňou až 100 dní pri využití 12 hodín denne.

Glade elektrický komplet Exotic Tropical Blossoms 1+20ml

3.89  s DPH
Osviežovač vzduchu GLADE Electric Scented Oil vás nadchne svojím jednoduchým používaním a skvelými výsledkami. V súprave s náplňou Exotic Tropical Blossoms prevonia vašu domácnosť omamnou vôňou kvetov monoi a kokosového mlieka, evokujúcou prechádzku po pláži.

Glade Exotic Tropical Blossoms NN 20ml

2.89  s DPH
Vymeniteľná náplň Exotic Tropical Blossoms do osviežovača vzduchu GLADE Electric Scented Oil prevonia vašu domácnosť omamnou vôňou kvetov monoi a kokosového mlieka, ktorá evokuje uvoľňujúce prechádzky po pláži. Pokiaľ na strojčeku nastavíte nízku intenzitu, bude priestor sýtiť vôňou až 100 dní pri využití 12 hodín denne.

Glade Maxi aromatická sviečka s vôňou magnólie a vanilky 224g

6.49  s DPH
Prevoňajte si advent a vianočné sviatky príjemnou vôňou Magnólie a vanilky z vianočnej edície Glade® by Brise® a nalaďte sa na pohodu a pokoj. Parfumovaná sviečka obsahuje zmes vonných olejov, ktoré potešia váš čuch.

Glade osviežovač vzduchu Arctic Apple Pie 300ml

2.59  s DPH
Zháňate spoľahlivý osviežovač vzduchu, ktorý pohltí nepríjemné pachy a zanechá príjemnú vôňu? Vyskúšajte manuálny osviežovač vzduchu GLADE Aerosol. Vyrábajú sa v rôznych vôňach, vďaka čomu ich môžete striedať podľa vašej nálady či ročných období.

GLADE Osviežovač vzduchu jablko a škorica 300ml

2.55  s DPH
s vôňou jablka, škorice a muškátového orieškapohlcuje nepríjmené pachyGlade Cosy Apple and Cinnamon osviežovač vzduchu v spreji s vôňou jablka a škorice s technológiou eliminácie pachov odstraňuje nepríjemný zápach a okamžite prevonia miestnosť príjemnou vôňou jablka a škorice. .

Glade Sense & Spray Ocean Adventure NN 18ml

5.09  s DPH
Osviežovač vzduchu – náhradná náplň, prevonia váš interiér na niekoľko hodín. .

Glade spray japonská záhrada 300ml

2.79  s DPH
Prevoňajte vašu kúpeľňu či toaletu vďaka jedinečnému osviežovaču vzduchu od legendárnej značky Glade by Brise. Nechajte sa rozptýliť od každodenných starostí vďaka unikátnej kombinácii vôní vodných kvetov a ovocia.

Glade Sweet Fantasy vôňa slivky, černice a fialky NN 1x20ml

5.21  s DPH
Tekutá náplň Glade Sweet Fantasies 20 ml do elektrického strojčeka Glade, ktorý vďaka odparovaniu tekutiny poskytuje intenzívnu vôňu. .

Glade Touch & Fresh Ocean Adventure náplň 10ml

2.53  s DPH
Popis produktuGlade® touch & fresh® Ocean Adventure™ zobuďte svoje zmysly živými tónmi morskej a citrusovej vône, ktorá naráža do vĺn omladzujúcich aromatických kvetín, aby ste sa cítili neobmedzene. Aerosólový osviežovač vzduchu Glade® touch & fresh® ponúka koncentrovanú sviežosť v diskrétnom a štýlovom balení.

Glade Touch & Fresh Ocean Adventure strojček + náplň 10ml

2.53  s DPH
Popis produktuOsviežovač vzduchu – v spreji s vymieňateľnou náplňou, s vôňou oceánu. .