Zobrazených 1–32 z 90 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Gilette blue 3holitka 6 plus 2

8.92  s DPH
Jednorazový holiaci strojček Gillette Blue 3 pre príjemné oholenie. Tri holiace čepieľky a ohybná hlavica so zvlhčujúcimi pásikmi umožňuje príjemný a ľahký sklz po pokožke počas holenia.

Gilette Dam.Venus3 Sensitive 3ks

9.05  s DPH
3 pohodlné čepieľky, s intenzívne zvlhčujúcimi zložkami. hladké a pohodlné oholenievýkyvná hlavicanie je potrebná výmena, jednorázové použitie Gillette Venus Sensitive dámske jednorazové holiace strojčeky s troma čepielkami v ružovej farbe majú špeciálne upravenú rukoväť pre pohodlné uchopenie.

Gilette Fus ProSh FB NH 4ks

27.99  s DPH
Náhradné hlavice Gillette Fusion Proshield vám doprajú príjemný pocit pri holení. Gélové pásiky vyživujú a zvlhčujú pokožku pred aj za čepieľkami, tým redukujú podráždenie pokožky a čepieľky sa tak môžu ľahko kĺzať po pokožke.

GILL.SAT.CARE GEL CP 200 ML

5.74  s DPH
Je vaša pokožka citlivá a hľadáte vhodný gél na holenie? Gillette Satin Care Sensitive gél na holenie je tým pravým orechovým pre vaše nohy. Zohľadňuje potreby citlivej pleti.

Gillette Blue II Plus 5ks/bal

4.89  s DPH
S jednorazovým holiacim strojčekom Gillette Blue II Plus oholíte vašu pokožku jednoducho a precízne. Dve ostré pochrómované čepieľky sa ľahko kĺžu po pokožke vďaka zvlhčujúcim pásikom s obsahom aloe vera a vitamínu E, ktoré pokožku zároveň hydratujú a zabraňujú jej podráždeniu.

Gillette BLUE II.PLUS 10+4

10.49  s DPH
S holiacim strojčekom Gillette Blue II Plus oholíte vašu pokožku jednoducho a precízne. Dve ostré pochrómované čepieľky sa ľahko kĺžu po pokožke vďaka zvlhčujúcim pásikom s obsahom aloe vera a vitamínu E, ktoré pokožku zároveň hydratujú a zabraňujú jej podráždeniu.

Gillette blue pan.hol.strojcek 5ks

3.79  s DPH
Gillette Blue 2 pohotová holítka poskytujú komfortné oholenie každý deň.  Dva kvalitné brity umožňujú jednoduché a rýchle holenie.

Gillette Blue3 Comfort Jednorázový holiaci strojček 1ks

1.71  s DPH
GILLETTE Blue3 najpohodlnejšie oholenie s pohotovým holiacim strojčekom. nový zvlhčujúci pásik s 3x väčším obsahom zvlhčujúcich látok3 automaticky sa prispôsobujúce brityPoužitie:- najprv navlhčite tvár a naneste na fúzy gél na holenie- potom fúzy ohoľte po smere rastu- po holení použite upokojujúce prípravok .

Gillette Blue3 holiaci strojček 3ks

4.29  s DPH
Holiaci strojček Gillette Blue 3 predstavuje ten najjednoduchší spôsob, ako docieliť hladkú tvár. .

Gillette Blue3 Ice 3ks

4.48  s DPH
Náhradné holiace hlavice Gillette Venus ComfortGlide Breeze s 3 čepieľkami, ktoré sa prispôsobujú krivkám tela. vsadené prúžky s gélom na holenie, ktoré vytvárajú penu a holia jedným ťahomnie je potrebné použiť gél na holenie, len navlhčite holiaci strojček a začnite sa holiťvôňa frézií Gillette Venus ComfortGlide Breeze dámsky holiaci strojček s 2 náhradnými hlavicami a trojčepieľkovým systémom spoľahlivo odstráni každý chĺpok.

Gillette Blue3 náhradná náplň 3ks

5.97  s DPH
Pánsky holiaci strojček Gillette Blue3 vám poskytne dôkladnejšie oholenie ako jednorazové holiace strojčeky s 2 čepieľkami, a to za prekvapivo dostupnú cenu. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte spolu s gélom na holenie a výrobkami po holení Gillette Series.

Gillette Blue3 Nitro Pánsky jednorazový holiaci strojček 6+2

9.49  s DPH
Až 10 pohodlných oholení jedným holiacim strojčekom, Jednorazový holiaci strojček s 3 čepieľkami citlivými na dotyk s pokožkou pre pohodlné holenie, Lubrikačný pásik Lubrastrip aktivovaný vodou umožňuje hladký sklz strojčeka po pokožke, Holiaca hlavica výkyvná v uhle 40°, ktorá sa prispôsobuje kontúram tváre, Protišmyková gumená rukoväť pre kontrolu a ovládanie holiaceho strojčeka. .

Gillette Citrus Pena na holenie 200ml

2.59  s DPH
Jemne parfumovaná pena na holenie Gillette Lemon Lime vám ponúka sviežosť citrónovej vône. Vďaka svojej krémovej konzistencii sa ľahko rozotiera po pokožke.

Gillette Dam.Simplz Venus 3 plus 6ks

7.27  s DPH
S 3 čepieľkami pre dôkladné oholenie, so zvlhčujúcim pásikom pre hládké kĺzanie čepielky po pokožke. ochranné mikrolamelyvýkyvná hlavica pre ťažko dostupné miestafarby: ružová, žltá, fialová Užite si hladkú a jemnú pokožku s Gillette Venus 3 dámskymi jednorazovými holiaciami strojčekami! Gilette žiletky s 3 čepielkami sú obohatené o zvlhčujúci pásik MoistureRich, ktorý umožňuje ľahký sklz strojčeka po pokožke, a o ochranné mikrolamely, ktoré pomáhajú redukovať drobné poranenia.

Gillette Dám.Venus Smooth NH(4ks/bli)Sensitive

15.99  s DPH
Náhradné holiace hlavice Gillette Venus sensitive smooth, lubrikačný pásik SkinElixir uvoľňuje potrebnú dávku ochrannej emulzie. 3 čepieľky + otočná hlavica sa prispôsobia krivkám telazanechávajú pokožku jemnú a dokonale hladkúurčené na citlivú pokožku Náhradné holiace hlavice Gillette Venus sensitive smooth do dámskeho holiaceho strojčeka sa vďaka 3 čepieľkam s ochrannými vankúšikmi prispôsobia kontúram tela a odstránia každý chĺpok.

Gillette Dam.Venus Swirl rucka+1NH

13.13  s DPH
Dámsky holiaci strojček Gillette Venus Swirl extra smooth  s náhradnou hlavicou. 5 čepielok a otočná hlavica Flexi Ball pre lepšiu a ľahšiu manipuláciudokonale hladké oholenie bez podráždenia Gillette Venus Swirl dámsky holiaci strojček sa vďaka technológii Flexiball skvelo prispôsobí každému tvaru vášho tela a pomôže vám dosiahnuť úžasne hladké oholenie.

Gillette Dám.Venus3 (6ks/BLI)Sensitive

34.99  s DPH
Dámske jednorazové holiace strojčeky Gillette Venus sensitive,  lubrikačný pásik SkinElixir umožňuje dokonale hladké a k pokožke šetrné oholenie. s 3 čepieľkami, ktoré sa prispôsobujú krivkámohybná hlavica sa dostane aj na ťažšie dostupné miestapre citlivú pokožku, 0 % podráždenia Gillette Venus sensitive dámske jednorazové holiace strojčeky s troma čepieľkami v ružovej farbe majú špeciálne upravenú rukoväť pre pohodlné uchopenie.

Gillette Dámske jednorazové holiace strojčeky Simply Venus Basic, 5ks

4.05  s DPH
jednorazový holiaci strojček s 2 čepieľkami Simply Venus Basiczvlhčujúci pásik pomáha zmierniť výskyt drobných poranení pokožky2 ostré čepieľky pre jednoduché oholeniepohodlná, nešmykľavá rukoväť na bezpečné a pohodlné použitieideálne na cesty, farba. ružováDámske jednorazové holiace strojčeky Simply Venus Basic disponujú dvoma čepieľkami, ktoré sú doplnené lubrikačným pásikom pre dobrý sklz holiaceho strojčeka po pokožke.

Gillette Dámsky Simply Venus 3 8ks+4

11.49  s DPH
S 3 čepieľkami pre ženy Gillette Simply Venus3 dámska pohotová holítka majú 3 brity, ktoré zaistia hladšie oholenie a znižujú riziko vzniku drobných poranení (v porovnaní s pohotovými holítka Simply Venus2). Obsiahnutý hydratačný pásik MoistureRich umožňuje ľahký sklz strojčeka po pokožke, a ochranné mikrolamely pomáhajú znižovať počet drobných poranení.

Gillette Double Edge Platinum Čepieľky, 5 náhradných holiacich hlavíc

2.31  s DPH
Popis produktuPoužitie náhradných hlavíc Gillette Double Edge Platinum s čepieľkami z nehrdzavejúcej ocele spolu s rukoväťou holiaceho strojčeka s dvojitým ostrím poskytuje dokonalé oholenie. .

Gillette Fusion Manual NH 11ks

46.99  s DPH
Pánsky holiaci strojček Gillette Fusion má päť presných britov, ktoré sú umiestnené bližšie pri sebe, takže spôsobujú menšie podráždenie a prinášajú úžasný komfort. .

Gillette Fusion Manual NH 8ks

39.99  s DPH
S náhradnými žiletkami Gillette Fusion zažijete neuveriteľný komfort. Päť blízko umiestnených čepieľok redukuje tlak na pokožku a poskytuje tak dokonale hladké oholenie.

Gillette Fusion Náhradné Hlavice 12ks

50.99  s DPH
Popis produktuprecízna zarovnávajúca čepieľka - výborná na tvarovanie línií v ťažko dostupných miestachs 5 čepieľkami proti treniu pre dokonale jemné holenie1 náhradná holiaca hlavica - mesiac holeniakompatibilné so všetkými batériovými holiacimi strojčekmi Fusion5 a Fusion5 Power12 náhradných hlavíc .

Gillette Fusion náhradné hlavice 4ks

23.99  s DPH
S náhradnými žiletkami Gillette Fusion zažijete neuveriteľný komfort. Päť blízko umiestnených čepieľok redukuje tlak na pokožku a poskytuje tak dokonale hladké oholenie.

Gillette Fusion Power náhradné hlavice 8ks/bal.

43.60  s DPH
Gillette Fusion Power sú ešte jemnejšie hlavice s jednoduchým sklzom bez vytrhávania a ťahania fúzov. Hlavice sú vybavené 5 čepieľkami a jednou špeciálnou zarovnávacou čepeľou Precision Trimmer.

Gillette Fusion Proglide 4ks

25.60  s DPH
Náhradné holiace hlavice Gillette Fusion5 proglide. s 5 čepieľkami proti treniu pre holenie, ktoré ani nepocítiteprecízna zarovnávajúca čepieľka na zadnej strane holiacej hlavicevylepšený pásik Lubrastrip s väčším množstvom lubrikačnej zložky1 náhradná holiaca hlavica postačí až na mesiac holenia Gillette Fusion5 Proglide náhradné holiace hlavice k pánskemu holiacemu strojčeku ponúkajú vďaka 5 presným čepieľkam pohodlné oholenie.

Gillette Fusion Proglide 50ml

7.79  s DPH
Balzam po holení Gillette ProSeries Instant Hydration 3-v-1 bol navrhnutý tak, aby pomáhal znižovať suchosť a napätosť pokožky po holení. Nároky života vašu pokožku veľmi zaťažujú, čo ju môže zbaviť jej nenahraditeľné vlhkosti.

Gillette Fusion Proglide strojcek+1NH

8.15  s DPH
Gillette Fusion ProGlide je najpokročilejší strojček od Gillette vôbec.  Tenšie, jemnejšie brity s nízkym odporom kĺžu ľahko a bez ťahania.

Gillette Fusion Proshield Chill holiaci strojček

15.07  s DPH
Gillette Fusion ProShield Chill Holiaci Strojček Pánsky holiaci strojček Gillette Fusion ProShield Chill vás pri holení zároveň chráni. ProShield zvlhčuje pred i za čepieľkami a vytvára tak vrstvu chrániacu pred podráždením.

GILLETTE Fusion Proshield strojček + hlavica 1 ks

12.48  s DPH
Gillette Fusion Proshield je pánsky holiaci strojček s odolnou pětibřitou hlavicou. Technológia FlexBall mu umožňuje skvelú prispôsobiteľnosť tvárovým kontúram a zvlhčujúce pásky ProShiled zas dokonalú hydratáciu pri holení.

Gillette Fusion stroj.+4NH

24.99  s DPH
Pánsky holiaci strojček Gillette Fusion5, 5 čepieľok pre presné a hladké oholenie. Zarovnávajúca čepieľka pre ťažko dostupné miesta či pre styling a zarovnanie účesu, lubrikačný pásik signalizuje výmenu v prípade jeho vyblednutia + 4 náhradné holiace hlavice Pre dokonale hladké oholenie a styling ako od barbera! Gillette Fusion5 pánsky holiaci strojček s 5-timi čepieľkami poskytuje úžasné pohodlie počas holenia a zmierňuje pocit podráždenej pokožky.