Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Forestina profík Lignohumát – pomocný raslinný prípravok na podporu koreňového systému 1000ml

6.30  s DPH
Lignohumát je prírodný produkt s optimálnym obsahom fulvových látok a humínových kyselín Vedľa toho obsahuje celý rad mikroprvkov v dobre prijímateľné chelátovej forme (železo, mangán, meď, zinok, molybdén, bór a kobalt) Vzhľadom k tomuto zloženiu pôsobí lignohumát veľmi priaznivo na celkový stav rastlín, najmä: na lepšie zakoreňovanie sadeníc, na rozvoj koreňového systému, na zlepšenie využitia živín z hnojív, na lepší zdravotný stav rastlín, odolnosť proti stresom a chorobám, na väčšie nasadenie kvetov a bohatou úrodu. .

Forestina profík špeciálne hnojivo na modré hortenzie 500ml

3.11  s DPH
Hnojivo na modré hortenzie obsahuje vyvážený pomer potrebných živin, ktoré sú potrebné k výžive modrých hortenzií. Hliník v hnojive je doležitý na dosiahnutie a udržanie modrého vybarvení kvetov.

Forestina profík špeciálny substrát pre levandule a rozmarýny 15l

4.69  s DPH
Substrát pripravený k priamemu použitiu na pre levandule, rozmaríny, šalviu a iné bylinky. Je vyrobený zo zmesi rašelín, lávy, tehlovej drviny, kremičitého piesku a drveného vápenca vo frakcii 1-4 mm.

Forestina Profík substrát na výsev preparovaný 15l

4.29  s DPH
Supresívne výsevné substrát je určený špeciálne pre výsevy a množenie rastlín. Je pripravený zo zmesi vytriedené svetlé a tmavé rašeliny s upravenou pH reakciou a perlitom.

Forestina Profík Substrát pre kaktusy a sukulenty 5l

4.19  s DPH
Substrát špeciálne určený pre presádzanie a pestovanie všetkých suchomilných rastlín. Zloženie je vyvinuté špeciál podľa ich potrieb, zabezpečuje dostatočné prevzdušnenie koreňového systému, čím predchádza jeho zahrievaniu.

Forestina substrát na orchidey a bromélie 5l

3.79  s DPH
Charakteristika produktu:- zloženie substrátu je presne podľa potrieb orchideí, ktoré vyžadujú vysoký obsah vzduchu v koreňovej zóne- špeciálny substrát na presádzanie a pestovanie izbových orchideíZloženie:Je pripravený z vláknitej vrchoviskovej rašeliny, píniovej kôry a kokosového vlákna. Je obohatený o živiny na dobu 6 týždňov.

Lignohumát Profík pomocný rastlinný prípravok k rozvoju koreňového systému 500ml

4.06  s DPH
Charakteristika produktu:prírodný produkt s optimálnym obsahom fulvových látok a humínových kyselínvedľa toho obsahuje celú radu mikroprvkov v dobre priajteľnej chelátovej formepriaznivo pôsobí na celkový stav rastlínlepšie zakoreňovanie sadenícpriaznivý rozvoj koreňového systémulepšie využitie živín z hnojívlepší zdravotný stav rastlín - odolnosť voči stresu a chorobámväčšie nasadenie kvetov a bohatá úroda Dávkovanie:lignohumát je možné aplikovať zálievkou alebo postrekom na listvedľa toho je možné ho použiť na morenie semien, cibule a k namáčaniu koreňov sadenícdávkovanie pri aplikácii na list 15ml hnojiva ( po okraj naplnený vrchnák ) zmiešame s 10l vodydávkovanie pri zálievke 15ml zmiešame s 5l vody1-2x za 14 dnídávkovanie pri morení 15ml zmiešame s 250ml vody a moríme cca 2-4 hodinybalenie 500ml vystačí cca na 166l zálievky a 333l postreku.  Poznámka k dávkovaniu:V uvedených pomeroch je možné Lignohumát kombinovať s bežnými organickými a minerálnymi hnojivami.