Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Forestina Horká soľ tekutá 500ml

1.99  s DPH
Charakteristika produktu:tekutá horká soľ je najvhodnejšie najrýchlejšie pôsobiace hnojivo, ktoré odstraňuje nedostatok horčíkazabraňuje žltnutiu listov ( chloróze )pri ihličnatých rastlinách zabraňuje hnednutiu listovzvyšuje plodnosť rastlín a kvalitu plodovDávkovanie:aplikácia nie je časovo obmedzenároztok pre zálievku pripravíme zmiešaním 60ml hnojiva na ( 4 uzávery ) s 5l vodypre listovú výživu zamiešame 30ml hnojiva ( 2 uzávery ) s 5l vodybalenie 0,5l vystačí cca na 40l zálievky a 80l postreku Zloženie:Minerálne horečnaté hnojivo s pomerom živín 5% NgO + 3,5% SO4 .

Forestina Mineral Dusíkaté vápno granulvané hnojivo 1kg

3.83  s DPH
Granulované dusíkaté vápno obohacuje pôdu o dusík a vápnik. Využíva sa na dezinfekciu pôdy zvlášť proti hubovým chorobám a tým zabraňuje nádorovosti hlúbovín.

Forestina mineral Harmavit univerzálne hnojivo – obsahuje stimulátor rastu 1000ml

6.99  s DPH
Forestina Mineral Harmavit špeciál 1l - obsahuje stimulátor rastuPopis produktu:Harmavit špeciál je univerzálny viaczložkové hnojivo podporujúce rast v nepriaznivých podmienkach. Medzi jeho prednosti patrí dlhodobé kvitnutia až do jesene, rýchly príjem rastlinou, obsah mikroelementov v chelátovej forme (bór, meď, železo, mangán, zinok a molybdén), stimulátor rastu a vyrovnaný pomer základných živín ktorý je veľmi dôležité.

Forestina Mineral Hnojivo na ovocné stromy 5kg

7.99  s DPH
Charakteristika produktu:svojim zložením je ideálne na prihnojovanie ovocných stromov a iného drobného ovocia na začiatku vegetácie ako aj v priebehu vegetácievyvážený obsah základných živín a vysoký obsah draslíka zabezpečujú bohatú úrodu a dozrievanie hľúz, ich dobrú skladovateľnosťzvyšuje odolnosť proti zahnívaniuDávkovanie:doporučená dávka hnojiva sa rovnomerne rozhodí na povrch pôdy v okolí stromu alebo kríku a zapracuje sa do pôdydávka 100-120g na 1m2 pri ovocných stromochdávka 60-80g na 1m2 pri ovocných kríkochZloženie:Minerálne granulované hnojivo s pomerom živín N-P-K ( 11-9-12 ) + 2% MgO. .

Minerál skalica zelená síran železnatý 1kg

1.99  s DPH
Nedostatok stopových živín - železa, dôležitej súčasti listovej zelene, najmä u jadrovín, kôstkovín, jahôd a viniča, sa prejavuje ako tzv. hloróza (žltačka).