Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Calgonit Finish Gel Double Action, 1500ml

10.53  s DPH
Gél do umývačky – pre perfektnú čistotu a žiarivý lesk, odstránenie aj zaschnutej špiny. .

Finish All in 1 Max Lemon tablety do umývačky riadov s vôňou citrónu, 48ks

10.15  s DPH
Uľahčite si umývanie riadu na maximum. Zabudnite na zložité dávkovanie prášku alebo gélu, stačí použiť tablety do umývačky Finish All in 1 Max Lemon a máte vyhrané.

Finish Leštidlo do umývačky riadu Citrón 400ml

4.29  s DPH
Finish Rinse Aid Power & Pure obsahuje menej chemikálií a počas cyklu leštenia aktívne zabraňuje tvorbe škvŕn, povlaku alebo zvyškov čistiaceho prostriedku. Ak použijete spolu čistiace prostriedky Finish Power & Pure a leštidlo Finish Rinse Aid Power & Pure, dosiahnete dokonalú ochranu pred zvyškami jedál a čistiaceho prostriedku oproti tomu, ak použijete len samotný čistiaci prostriedok.

Finish Powerball All in 1 Max Lemon tablety do umývačky riadu 80ks

14.99  s DPH
Finish All-in-1 Max Lemon, tablety do umývačky riadu, s citrónovou vôňouVyskúšajte tieto tablety do umývačky riadu, ktoré prinášajú oslnivú čistotu a lesk. Poháre si dlhšie udržia žiarivý lesk a sú opakovane chránené proti korózii skla.

Finish Powerball All-in-1 Max tablety do umývačky riadu 80ks

15.50  s DPH
FINISH Powerball All-in-1 Max, tablety do umývačky riadu 80ks Tablety FINISH Powerball All-in-1 Max obsahujú mikročastice, ktoré aktívne vyhľadajú aj tie najsilnejšie nečistoty. Použitie bez rozbaľovania.

Finish Powerball Quantum Max Lemon Sparkle tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu 36ks

10.15  s DPH
Finish Quantum Max Lemon 36 ksTablety do umývačky Quantum Max od značky Finish chránia riad a poháre a prinášajú oslnivú čistotu a lesk. Opakovane chránia sklo pred koróziou Spĺňajú funkciu soli, leštidla, chránia filter umývačkyVlastnosti:Svieža vôňa citrónuPoháre zostanú žiarivo lesklé a sú chránené proti korózii skla10 účinkov sily – napríklad funkcia soli, funkcia leštidla, ochrana filtra myšky a iné .

Finish Powerball Quantum Max Lemon tablety do umývačky riadu s vôňou citrónu 60ks

14.99  s DPH
Najúčinnejšia umývacie tablety Finish z radu Quantum Max Lemon v sebe kombinujú 12 funkcií naraz! Okrem extra čistého a lesklého riadu tiež chráni filter, starajú o sklo a striebro a zabraňujú usadzovaniu vodného kameňa. Tablety Finish z radu Quantum Max sú najúčinnejším riešením pre čisté riady po každom cykle umývania aj pri nízkych teplotách.

Finish PowerPowder prášok do umývačky riadu citrón 2,5 kg

13.45  s DPH
Výhodné riešenie pre tých, ktorí preferujú variabilné dávkovanie umývacieho prostriedku. Obsahuje iba prostriedok na umývanie a odmáčania nečistôt.

Finish Tablety do umývačky riadu Classic 60ks

9.99  s DPH
Klasické tablety do umývačky na riad vám poskytnú očakávanú žiarivú čistotu a lesk. Tablety obsahujú tri účinky sily Power Action pre najvyššiu kvalitu.

Finish tablety do umývačky riadu Quantum Max 72ks

15.99  s DPH
Finish tablety do umývačky riadu Powerball Quantum Max zaistia vďaka účinnému zloženiu tú najlepšiu čistotu a lesk. Navyše bojujú proti usadzovaniu vodného kameňa v umývačke riadu.