Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Elmex Anti Caries Profesional zubná pasta 75ml

5.22  s DPH
zubná pasta na vysoko účinnú ochranu pred zubným kazom Elmex Anti-Caries Professionals technológiou neutralizácie cukrových kyselíns fluoridom a vápnikom pre silné zubyzlepšuje remineralizáciu vašich zubovútočí priamo na cukrové kyseliny usadené v zubnom povlakuÚčinná ochrana pred zubným kazom pre silné a zdravé zuby. Zubná pasta Elmex Anti-Caries Professional chráni a mineralizuje zuby vysoko účinnou látkou - aminfluoridom.

Elmex Detská zubná kefka 3-6 rokov

3.92  s DPH
Aby ste podporili prvé pokusy o samostatné čistení, dajte dieťaťu zubná kefka, ktorý bude zodpovedať jeho motorickým schopnostiam. Tou najlepšou voľbou je špeciálna zubná kefka pre deti sa ľahko uchopiteľnú a protišmykovú rukoväťou, malú čistiace hlavou a mäkkými vláknami.

Elmex Detská zubná pasta 50ml

3.32  s DPH
Mliečne zuby si zaslúžia tú najlepšiu ochranu a starostlivosť. Detská zubná pasta Elmex zaručuje špeciálnu ochranu pred zubným kazom pre mliečne zuby.

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent zubná pasta 75 ml

5.26  s DPH
Popis produktuelmex® Sensitive Professional™ Repair & Prevent Exkluzívna technológia Pro-Argin™, ktorú doporučujú svojim pacientom zubní lekári, poskytuje okamžitú a dlhotrvajúcu úľavu od bolesti citlivých zubov. Ako dochádza k citlivosti zubov? Pri ústupe ďasien sa môžu obnažiť kanáliky vedúce do zubnej drene s nervovými zakončeniami a zvýšiť tak pravdepodobnosť bolesti citlivých zubov.

Elmex Sensitive Professional zubná pasta 75 ml

5.07  s DPH
Popis produktuelmex® Sensitive Professional™ s výnimočnou a patentovo chránenou technológiou Pro-Argin®, ktorú odborníci používajú, aby svojim pacientom uľavili od bolesti. Ako účinkuje zubná pasta elmex® Sensitive Professional™? - elmex® Sensitive Professional™ uzatvára tubuly, ktoré vedú k citlivým nervovým zakončeniam zuba a tak blokuje bolesť - Pri pravidelnom používaní vytvára dlhodobú ochrannú bariéru, ktorá funguje ako ochranný uzáver a pôsobí proti citlivosti.

Elmex Zubná kefka Junior 6-12rokov

3.92  s DPH
Elmex zubná kefka je určená pre deti od 6 do 12 rokov. Vo fáze výmeny zubov uľahčuje umývanie táto zubná kefka vďaka špeciálnym X-vláknam, ktoré sú určené na odstraňovanie bakteriálneho povlaku v medzizubných priestoroch.

Elmex zubná kefka Sensitive Extra Soft

4.21  s DPH
Zubná kefka elmex SENSITIVE EXTRA SOFT čistí vďaka svojim hodvábne mäkkým vláknam obzvlášť jemne a pritom dôkladne. Jej prekrížené zelené vlákna napomáhajú čisteniu vďaka schopnosti prenikať hlboko do medzizubných priestorov.

Elmex zubná pasta 75ml Erosion

5.99  s DPH
Zubná pasta elmex EROSION PROTECTION chráni pred stratou zubnej skloviny trojnásobne:Posilňuje zubnú sklovinuZvyšuje odolnosť zubov pred opakovaným pôsobením kyselínChráni pred stratou zmäkčenej zubnej skloviny pri čistení zubov .