Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dynamax Olej na reťazové píly chain saw oil 100 1l

4.79  s DPH
Dynamax Chain Saw oil 100 1l je vysoko kvalitný olej určený na mazanie reťazových píl. Zabraňuje poškodzovaniu alebo zaseknutiu. Je obohatený o špeciálnu prísadu zabezpečujúcu lepšiu priľnavosť oleja k reťazi, vďaka čomu minimalizuje straty oleja.

Mazivo alubia AK 2 250g

5.99  s DPH
Mol Alubia AK 2 250 g je viacúčelové plastické mazivo určené najmä na mazanie nízko zaťažených valivých ložísk pracujúcich v priemyselných, poľnohospodárskych a iných zariadeniach s nízkymi a strednými rýchlosťami. Má vynikajúcu odolonosť voči vode, a teplotný rozsah použitia od -30°C do +100°C. Je vhodný na použitie aj v centrálnych mazacích systémoch.

Mazivo MOL liton lta 3ep 250g

5.99  s DPH
Mol Liton LTA 3EP 250g je vysokovýkonné viacúčelové lítiové plastické mazivo vhodné na mazanie valivých ložísk, vhodné je na použitie v automobilovej technike, poľnohohospodárstve a pre stroje a zariadenia v priemysle. Má vynikajúce EP/AW vlastnosti, vynikajúcu mechanickú stálosť, nízke trenie, veľmi dobrú oxidačnú stálosť, veľmi dobrú protikoróznu ochranu Je odporúčaná pri zvýšených tlakoch a rýchlostiach a tiež v podmienkach zvýšených vibrácií,obzvášť vhodná je na mazanie ložísk koľajových vozidiel s dlhými výmennými intervalmi. Konzistencia NLGI 3 a teplotný rozsah použitia je od -30°C do +120°C (krátkodobo do +140°C).  

Motorový olej stihl 1l

15.69  s DPH
Olej Stihl 1l je určený pre dvojtaktné vysokootáčkové motory. Je určený najmä pre motorové píly, krovinorezy, plotostrihy Stihl. Olej je kvalitný, šetrí motor a predlžuje jeho životnosť. Je vhodný pre použitie v profesionálnych podmienkach pri veľkej záťaži a vysokých otáčkach motora.

Olej Stihl 100ml

3.29  s DPH
100 ml (na 5 l) Zásluhou svojej vynikajúcej mazacej schopnosti najpoužívanejší motorový olej v Európe pre zmesou mazané motory v ručnom motorovom náradí. Tento motorový olej na báze minerálneho oleja sa k palivu do benzínových motorov primiešava v pomere 1:50. Výkonová trieda: JASO-FB.