Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Duck Active Clean Berry Magic závesný 38.6g

1.39  s DPH
WC blok DUCK Active Clean Berry Magic dokonale vyčistí vašu toaletu. Blok spoľahlivo ochráni WC misu pred vodným kameňom pri každom spláchnutí.

Duck Active Clean Pine čistiaci a dezinfekčný prostriedok do WC 1×38,6g

1.65  s DPH
Bohatá pena a dlhotrvajúca vôňa zanechá WC misu sviežu a čistú po každom spláchnutí. Rozbaľte háčik a zaveste ho za okraj WC misy.

Duck Active Clean závesný Jasmine Jump 38.6g

1.39  s DPH
Tekutý čistič na WC Duck Berry Magic limitovaná edícia. Unikátny tvar hrdla fľaše pre lepší dosah a vyčistenie pomáha odstrániť vodný kameň, zanecháva dlhotrvajúcu, sviežu vôňu.

Duck Extra Power Marine WC gél 750 ml

1.89  s DPH
čistiaci a dezinfekčný prostriedokzničí 99,9% baktériisvieža letná vôňa oceánuodstraňuje vodný kameňúčinný aj na škvrnyDuck čistiaci a dezinfekčný prostriedok na WC misu Marine vyčistí vašu toaletu do dokonalej čistoty. Tvrdo bojuje proti vodnému kameňu a účinne zbaví toaletu všetkých škvŕn.

Duck fresh discs 2x náhradná nápln 36ml Oceán

4.56  s DPH
WC gélový čistič Duck Discs s príjemnou vôňu Marine do toaletnej misy s dávkovacím aplikátorom vďaka ktorému sa vytvorí na vnútornej stene gélový krúžok, ktorý zabezpečí dlhodobú čistotu a hygienu vašej toalety. Už žiadne košíčky plné bakterií.

Duck Fresh Discs čistič WC Berry Magic 36ml

2.19  s DPH
gélový WC čistič Duck Fresh Discs Berry Magic. limitovaná edícia6 gélových náplní s hygienickým aplikátoromdokonale vyčistí toaletu s každým spláchnutímspoľahlivá účinnosť až na 7,5 týždňov WC čistič Duck Fresh Discs Magic Berry v limitovanej edícii predstavuje alternatívu klasických WC blokov.

Duck Fresh Discs čistič WC Jasmine 36ml

2.19  s DPH
WC gél DUCK Fresh Discs Jasmine Jump dokonale vyčistí vašu toaletu. Gél spoľahlivo ochráni WC misu pred vodným kameňom pri každom spláchnutí Príjemná vôňa kombinujúci tóny jazmínu, santalového dreva a citrusov.

Duck Fresh Discs duo náplň Berry Magic

3.09  s DPH
WC gél DUCK Fresh Discs Berry Magic dokonale vyčistí vašu toaletu. Gél spoľahlivo ochráni WC misu pred vodným kameňom pri každom spláchnutí.

Duck Fresh Discs Eukalyptus čistič WC 36ml

2.81  s DPH
Duck Fresh Discs umožňuje ľahko udržať toaletnú misu čistú a sviežu. Stačí použiť aplikátor na razítko gélu na disk vo vnútri Vašej WC misy.

Duck Fresh Discs Floral Fantasy 2× 36ml

4.59  s DPH
WC gél DUCK Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom pri každom spláchnutí. Stačí len aplikovať na vnútornú stenu misy a gélový disk bude pracovať za vás.

DUCK FRESH DISCS MARINE 36ML more

2.81  s DPH
WC gél DUCK Fresh Discs Levanduľa s magickou vôňou oceánu dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom pri každom spláchnutí. Stačí len aplikovať na vnútornú stenu misy a gélový disk bude pracovať za vás.

Duck Fresh Discs WC čistič levanduľa 36ml

2.81  s DPH
Duck Fresh Discs WC čistič s vôňou levandule predstavuje alternatívu klasických WC blokov. Zloženie náplne 5v1 aktívne bojuje proti usadeninám vodného kameňa a poskytuje dlhodobú sviežosť.

Duck Power 4v1 Odstraňovač vodného kameňa 750ml

1.89  s DPH
Päťkrát lepšia účinnosť proti vodnému kameňu. Mocné zloženie ktoré odstráni 100% vodného kameňa z Vašej toalety.

Duck tekutý čistič Berry Magic 750ml

1.39  s DPH
Tekutý čistič na WC Duck Berry Magic. limitovaná edíciaunikátny tvar hrdla fľaše pre lepší dosah a vyčisteniepomáha odstrániť vodný kameňzanecháva dlhotrvajúcu, sviežu vôňu Tekutý čistiaci prostriedok na WC misu Duck Magic Berry v limitovanej edícii vyčistí vašu toaletu do dokonalej čistoty.

Duck tekutý čistič Jasmine Jump 750ml

1.39  s DPH
Tekutý čistiaci prostriedok na WC Duck Jasmine Jump. limitovaná edícias vôňou jazmínu so santalovým drevom a citrusmidosiahne na nečistoty aj pod obrubou WC misypomáha odstrániť vodný kameň Tekutý čistiaci prostriedok na WC misu Duck Jasmine Jump v limitovanej edícii vyčistí vašu toaletu do dokonalej čistoty.

Duck WC čistič fresh discs floral fantasy 36ml

2.81  s DPH
WC gél DUCK Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom pri každom spláchnutí. Stačí len aplikovať na vnútornú stenu misy a gélový disk bude pracovať za vás.

Duck WC čistič Fruitopia 750ml

1.89  s DPH
S pomocou tekutého čistiaceho WC gélu DUCK Fruitopia vyčistíte perfektne vašu toaletu. Na rozdiel od ostatných čističov sa dostane dokonale aj na miesta pod obrubou WC misy (overené laboratórne).

Duck WC gél bieliaci penivý Citrus 750ml

1.89  s DPH
WC gél pre hygienicky čistú a sviežu toaletuKombinuje výhody bieliaceho a čistiaceho účinku penyBielidlo dezinfikuje a rozjasňujePena odstráni nečistoty a usadeniny .

Duck WC gél levanduľa 750ml

1.89  s DPH
Popis produktuS pomocou tekutého čistiaceho gélu DUCK 5 v 1 Levanduľa vyčistíte perfektne vašu toaletu. Na rozdiel od ostatných čističov sa dostane dokonale aj na miesta pod obrubou WC misy (overené laboratórne).

Duck WC gél Pine 750ml

1.89  s DPH
Tekutý čistič má jedinečne zakrivené hdlo fľaše, vďaka ktorému ľahko dosiahne aj pod obrubu WC misy. Zanechá toaletu čistú a sviežu.

Duck WC osviežovač active floral fantasy 38,6g

1.51  s DPH
WC blok DUCK Active Clean Floral Fantasy dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom pri každom spláchnutí. Stačí len zavesiť za okraj WC misy v mieste, kde preteká voda a blok bude pracovať za vás.

Duck WC osviežovač active Fruitopia 38,6g

1.53  s DPH
Bohatá pena a dlhotrvajúca vôňa zanechá WC misu sviežu a čistú po každom spláchnutí. .

WC blok DUCK Active Clean Citrus 36,8 g

1.65  s DPH
Používanie toalety je dennou rutinou každého z nás. Prečo si teda návštevu tejto miestnôstky nespríjemniť? WC blok DUCK Active Clean Citrus je závesný WC blok, ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú a navyše vytvára bohatú penu a dlhotrvajúcu vôňu po citrusoch.

WC blok DUCK Active Clean Marine 38,6 g

1.65  s DPH
Používanie toalety je dennou rutinou každého z nás. Prečo si teda návštevu tejto miestnôstky nespríjemniť? WC blok DUCK Active Clean Marine je závesný WC blok, ktorý po každom spláchnutí zanechá misu vášho WC sviežu a čistú a navyše vytvára bohatú penu a dlhotrvajúcu vôňu oceánu.