Zobrazuje sa všetkych 28 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Domestos 24h Plus Red Power čistiaci a dezinfekčný prostriedok 750ml

2.90  s DPH
Domestos 24 H Plus tekutý čistiaci a dezinfekčný prípravok je určený k čisteniu a dezinfekciu silno znečistených miest, najmä tam, kde sa môžu vyskytovať baktérie alebo plesne. Domestos je možné používať v celej domácnosti, ako v neriedenom stave, tak aj riedený s vodou.

DOMESTOS čistič na WC Power5 lemon 2x55g

3.11  s DPH
DOMESTOS WC Power 5 Lime tuhý WC blok 55g Domestos Power 5 tuhý WC blok pre intenzívnu starostlivosť pri každom spláchnutí. Zabraňuje vzniku vodného kameňa.

Domestos čistič odpadov 500ml

4.96  s DPH
Domestos tekutý čistič odpadov - s dezinfekčným účinkom. Odstráni usadené nečistoty v odpadoch v kúpeľni a kuchyni len za 15 minút.

Domestos čistič WC 24h pink fresh 750ml

2.90  s DPH
Domestos čistič WC 24h pink fresh čistí a dezinfikuje aj silne znečistené povrchy, najmä tam kde sa môžu vyskytovať baktérie a plesne. Čistič je možné používať v celej domácnosti neriedený alebo riedený s vodou.

Domestos Extended Power Levanduľa, 750ml

2.90  s DPH
Domestos je dezinfekčný a čistiaci prípravok. Rad Extended power obsahuje aktívne molekuly, ktoré chránia toaletu pred vodným kameňom.

Domestos P5 Magic Unicorn 2ks/bal

2.59  s DPH
Limitovaná edícia tuhého WC bloku Power 5 Magic Unicorn od Domestos. pre dlhotrvajúcu sviežosť a čistotu, ochrana pred vodným kameňom, dlhotrvajúca vôňa,                hygienická čistota a leskmix vôní: limetka, pomarančový kvet, levanduľa a ružová magnóliaskvele penívýhodné balenie - duo pack (2 x 55 g) Domestos Tuhý WC blok Power 5 Magic Unicorn zaistí kompletnú starostlivosť o vašu toaletu, hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť.

DOMESTOS Power 5 Levanduľa duopack 2× 55 g

2.53  s DPH
Rozvoňajte vašu toaletu dlhotrvajúcou sviežou vôňou levandule vďaka tuhému WC bloku značky Domestos, ktorá je tým pravým odborníkom na udržanie čistoty v domácnosti už niekoľko rokov. Vaša toaleta bude perfektne chránená pred vodným kameňom.

DOMESTOS Power 5 Lime & Cedarwood tuhý WC blok (3×55 g)

3.50  s DPH
Domestos Power 5 zahŕňa hneď 5 výhod v jednom WC bloku. Prevencia pred vodným kameňomDezinfikuje a odstraňuje baktérieDlhotrvajúcu sviežosť s vôňou limetky a cédru100% lesk bez šmúh hygienická čistota Sila v každom spláchnutí! Udržiavanie sviežosti a čistoty vášho WC nebolo nikdy tak jednoduché ako s revolučným závesným WC blokom Domestos Power 5 Lime & Cedarwood.

DOMESTOS Power 5 Magnólia 55g

1.26  s DPH
DOMESTOS WC Power 5 Pink magnolia tuhý blok  1 Bohatá pena2 Lesk3 Hygiena4 Prevencia pred vodným kameňom 5 Dlhotrvajúca sviežosťDomestos Power 5 tuhý WC blok pre intenzívnu starostlivosť pri každom spláchnutí. .

Domestos Power 5 Pine tuhý WC blok, 55g

1.26  s DPH
WC blok Domestos Power 5 Pine zanecháva hygienicky čistú a sviežu toaletu po každom spláchnutí. Zabraňuje vzniku vodného kameňa.

Domestos Power 5 Pine WC blok tuhý 2x55g

2.53  s DPH
Výhody tuhého WC bloku Domestos: - bohatá pena- prevencia proti vodným kameňom- dlhotrvajúca sviežosť- lesk- hygiena  .

Domestos Power 5+ Green Tea & Citrus Zest WC blok 55g

1.27  s DPH
1 Bohatá pena, 2 Lesk, 3 Hygiena, 4 Prevencia pred vodným kameňom, 5 Dlhotrvajúca sviežosť. Domestos Power 5 tuhý WC blok pre intenzívnu starostlivosť pri každom spláchnutí.

Domestos Power 5+ Ocean Active Blue Water tuhý WC blok 53g

1.28  s DPH
Active Blue Water pre intenzívnu starostlivosť a dlhotrvajúcu sviežosť, udržuje vašu toaletu perfektne čistú. .

Domestos Tuhý WC blok Power5 Pink Magnolia, 2x53g

3.04  s DPH
výhodné balenie - duo pack (2 x 53 g)s aktívnou modrou penoupre dlhotrvajúcu sviežosť a čistotuvôňa magnólieochrana pred vodným kameňomDomestos tuhý WC blok Power 5+ Pink Magnolia zaistí kompletnú starostlivosť o vašu toaletu, hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť. Pri každom spláchnutí sa vytvorí bohatá pena, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, čistí povrch toaletnej misy a zanecháva toaletu viditeľne lesklú.

Domestos WC gél atlantic fresh 750 ml

2.90  s DPH
Domestos WC gél atlantic fresh 750ml je dezinfekčný a čistiaci prostriedok pre WC, dezinfekciu znečistených miest a najmä na miesta s možným výskytm baktérií a plesní. .

Domestos WC gél citrus fresh 750ml

2.90  s DPH
Domestos WC gél citrus fresh 750ml je dezinfekčný a čistiaci prostriedok pre WC, dezinfekciu znečistených miest a najmä na miesta s možným výskytm baktérií a plesní. .

Domestos WC gél pine fresh 750ml

2.90  s DPH
Domestol gél do WC pine fresh je hustý gel, ktorý odstraňuje mastnotu, zažranú špinu a škvrny. Ničí všetky baktérie.

Domestos WC Pow 5 Plat Lotus 2ks

3.04  s DPH
pre dlhotrvajúcu sviežosť a čistotuvôňa pomaranču a modrého lotosuochrana pred vodným kameňomDomestos tuhý WC blok Power 5 Platinum Blue Lotus & Orange zaistí kompletnú starostlivosť o vašu toaletu, hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť. Pri každom spláchnutí sa vytvorí bohatá pena, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, čistí povrch toaletnej misy a zanecháva toaletu viditeľne lesklú.

Domestos WC Pow 5(2ks/bli) Pink

2.53  s DPH
DOMESTOS WC blok Magnolia s intenzívnou vôňou magnólie zabraňuje vzniku vodného kameňa, zabíja všetky známe druhy baktérii. Poskytuje komplexnú starostlivosť o Vašu toaletu a každým spláchnutím ju zanecháva dlhodobo čistú a sviežu.

Domestos WC Pow 5(2ks/bli) Pink

3.59  s DPH
Domestos pomáha udržiavať domácnosti po celom svete v čistote už od roku 1929. Počas tejto doby sa značka Domestos stala známym odborníkom na hygienickú čistotu a expertom v likvidácii baktérií, vírusov a plesní.

Domestos WC Pow 5+(2ks/bli) Lime Cedar

2.53  s DPH
Domestos tuhý WC blok Power 5+ Lime & Cedarwood ponúka vašej toalete kompletnú starostlivosť a poskytuje jej hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť. Pri každom spláchnutí sa vytvorí bohatá pena, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, čistí povrch toaletnej misy a zanecháva toaletu viditeľne lesklú.

Domestos WC Power5 Lime & Cedar 55g

1.26  s DPH
Domestos Power 5 predstavuje revolúciu v starostlivosti o čistotu Vašej toalety. Vďaka svojmu inovovanému zloženiu bráni vzniku vodného kameňa, vytvára bohatú čistiacu penu, leští, dezinfikuje a poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť, čím udržuje Vašu toaletu hygienicky čistú.

Domestos WC Power5 Ocean 55g

1.26  s DPH
Domestos Power 5 predstavuje revolúciu v starostlivosti o čistotu Vašej toalety. Vďaka svojmu inovovanému zloženiu bráni vzniku vodného kameňa, vytvára bohatú čistiacu penu, leští, dezinfikuje a poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť, čím udržuje Vašu toaletu hygienicky čistú.

Domestos WC Power5+Blue Water Pink 3ks/bli

4.29  s DPH
Zloženie:30% a viac aniónové povrchovo aktívne látky5% alebo viac, ale menej ako 15% neiónové povrchovo aktívne látky, Menej ako 5% parfum,    fosforečnany, aromatické uhľovodíky, limonene, linalool, citral, citronellol, hexyl cinnamal, Aplha-    Isomethyl ionone .

Domestos White & shine 750ml

2.90  s DPH
Domestos dezinfekčný tekutý čistič White & Shine účinne vyčistí silne znečistené miesta a odstráni až 99,9 % známych baktérií a plesní. Ošetrované plochy zanecháva žiarivo biele.

Domestos Zero Lime 750ml

2.90  s DPH
Domestos Zero Lime dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju zbaví vodného kameňa. Vďaka hustému zloženiu ľahko priľne k povrchu toaletnej misy, kde bez nežiaduceho stekania vydrží pôsobiť dlhú dobu, a to dokonca aj v oblasti pod vodnou hladinou.

Domestos Zero Ocean fresh 750ml

2.90  s DPH
Odstraňuje nečistoty, Pôsobí aj od vodnou hladinou, Zabíja baktérie v toalete. Gélový dezinfekčný prípravok na odstraňovanie vodného kameňa v toalete.