Zobrazených 1–32 z 33 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

DOMESTOS čistič na WC Power5 lemon 2x55g

3.11  s DPH
DOMESTOS WC Power 5 Lime tuhý WC blok 55g Domestos Power 5 tuhý WC blok pre intenzívnu starostlivosť pri každom spláchnutí. Zabraňuje vzniku vodného kameňa.

Domestos čistič WC 24h pink fresh 750ml

2.90  s DPH
Domestos čistič WC 24h pink fresh čistí a dezinfikuje aj silne znečistené povrchy, najmä tam kde sa môžu vyskytovať baktérie a plesne. Čistič je možné používať v celej domácnosti neriedený alebo riedený s vodou.

Domestos Extended Power Levanduľa, 750ml

2.90  s DPH
Domestos je dezinfekčný a čistiaci prípravok. Rad Extended power obsahuje aktívne molekuly, ktoré chránia toaletu pred vodným kameňom.

Domestos lime fresh WC gél 700ml

2.90  s DPH
Likviduje odolnú špinu a baktérie, štít proti vodnému kameňu. Hygienicky čistá a sviežo voňajúca toaleta.

DOMESTOS Power 5 Levanduľa duopack 2× 55 g

2.53  s DPH
Rozvoňajte vašu toaletu dlhotrvajúcou sviežou vôňou levandule vďaka tuhému WC bloku značky Domestos, ktorá je tým pravým odborníkom na udržanie čistoty v domácnosti už niekoľko rokov. Vaša toaleta bude perfektne chránená pred vodným kameňom.

Domestos Power 5 Lime tuhý WC blok 55g

1.26  s DPH
Domestos Power 5 predstavuje revolúciu v starostlivosti o čistotu Vašej toalety. Vďaka svojmu inovovanému zloženiu bráni vzniku vodného kameňa, vytvára bohatú čistiacu penu, leští, dezinfikuje a poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť, čím udržuje Vašu toaletu hygienicky čistú.

DOMESTOS Power 5 Magnólia 55g

1.26  s DPH
DOMESTOS WC Power 5 Pink magnolia tuhý blok  1 Bohatá pena2 Lesk3 Hygiena4 Prevencia pred vodným kameňom 5 Dlhotrvajúca sviežosťDomestos Power 5 tuhý WC blok pre intenzívnu starostlivosť pri každom spláchnutí. .

Domestos Power 5 Pine tuhý WC blok, 55g

1.26  s DPH
WC blok Domestos Power 5 Pine zanecháva hygienicky čistú a sviežu toaletu po každom spláchnutí. Zabraňuje vzniku vodného kameňa.

Domestos Power 5 Pine WC blok tuhý 2x55g

2.53  s DPH
Výhody tuhého WC bloku Domestos: - bohatá pena- prevencia proti vodným kameňom- dlhotrvajúca sviežosť- lesk- hygiena  .

Domestos Power 5+ Green Tea & Citrus Zest WC blok 55g

1.27  s DPH
1 Bohatá pena, 2 Lesk, 3 Hygiena, 4 Prevencia pred vodným kameňom, 5 Dlhotrvajúca sviežosť. Domestos Power 5 tuhý WC blok pre intenzívnu starostlivosť pri každom spláchnutí.

Domestos Power 5+ Ocean Active Blue Water tuhý WC blok 53g

1.28  s DPH
Active Blue Water pre intenzívnu starostlivosť a dlhotrvajúcu sviežosť, udržuje vašu toaletu perfektne čistú. .

Domestos Power 5+ Pink Magnolia Active Blue Water tuhý WC blok 53g

1.28  s DPH
Active Blue Water pre intenzívnu starostlivosť a dlhotrvajúcu sviežosť, udržuje vašu toaletu perfektne čistú. Vlastnosti:Novinka na trhu z radu Domestos Power 5+ Active Blue WaterAktívne modrá voda pre intenzívne čistenie a dlhotrvajúcu sviežosťSvieža vôňa oceánu5+ výhod v jednom WC blokuPrevencia pred vodným kameňom, svieža vôňa, hygienická čistota a 100% leskSkvele sa dopĺňa s WC čističom Domestos Extended PowerChcete mať toaletu čistú a sviežu každý deň? S novým závesným WC blokom Domestos Power 5+ Blue Water Pink Magnolia to bude hračka.

Domestos Tuhý WC blok Power5 Pink Magnolia, 2x53g

3.04  s DPH
výhodné balenie - duo pack (2 x 53 g)s aktívnou modrou penoupre dlhotrvajúcu sviežosť a čistotuvôňa magnólieochrana pred vodným kameňomDomestos tuhý WC blok Power 5+ Pink Magnolia zaistí kompletnú starostlivosť o vašu toaletu, hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť. Pri každom spláchnutí sa vytvorí bohatá pena, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, čistí povrch toaletnej misy a zanecháva toaletu viditeľne lesklú.

Domestos WC gél atlantic fresh 750 ml

2.90  s DPH
Domestos WC gél atlantic fresh 750ml je dezinfekčný a čistiaci prostriedok pre WC, dezinfekciu znečistených miest a najmä na miesta s možným výskytm baktérií a plesní. .

Domestos WC gél citrus fresh 750ml

2.90  s DPH
Domestos WC gél citrus fresh 750ml je dezinfekčný a čistiaci prostriedok pre WC, dezinfekciu znečistených miest a najmä na miesta s možným výskytm baktérií a plesní. .

Domestos WC gél pine fresh 750ml

2.90  s DPH
Domestol gél do WC pine fresh je hustý gel, ktorý odstraňuje mastnotu, zažranú špinu a škvrny. Ničí všetky baktérie.

Domestos WC Pow 5 Plat Lotus 2ks

3.04  s DPH
pre dlhotrvajúcu sviežosť a čistotuvôňa pomaranču a modrého lotosuochrana pred vodným kameňomDomestos tuhý WC blok Power 5 Platinum Blue Lotus & Orange zaistí kompletnú starostlivosť o vašu toaletu, hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť. Pri každom spláchnutí sa vytvorí bohatá pena, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, čistí povrch toaletnej misy a zanecháva toaletu viditeľne lesklú.

Domestos WC Power5 Lime & Cedar 55g

1.26  s DPH
Domestos Power 5 predstavuje revolúciu v starostlivosti o čistotu Vašej toalety. Vďaka svojmu inovovanému zloženiu bráni vzniku vodného kameňa, vytvára bohatú čistiacu penu, leští, dezinfikuje a poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť, čím udržuje Vašu toaletu hygienicky čistú.

Domestos White & shine 750ml

2.90  s DPH
Domestos dezinfekčný tekutý čistič White & Shine účinne vyčistí silne znečistené miesta a odstráni až 99,9 % známych baktérií a plesní. Ošetrované plochy zanecháva žiarivo biele.

Domestos Zero Lime 750ml

2.90  s DPH
Domestos Zero Lime dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju zbaví vodného kameňa. Vďaka hustému zloženiu ľahko priľne k povrchu toaletnej misy, kde bez nežiaduceho stekania vydrží pôsobiť dlhú dobu, a to dokonca aj v oblasti pod vodnou hladinou.