Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dettol Aloe Vera bezdotykový dávkovač 250ml

14.72  s DPH
Dettol bezdotykový dávkovač mydla s náplňou pomáha pri udržiavaní hygienických návykov. Ničí baktérie a chráni pred mikróbmi.

Dettol Antibakteriálne utierky Limetka & Mäta 36ks

3.16  s DPH
Dettol antibakteriálne obrúsky na povrchy ničí 99% baktérií, vrátane E. coli, Salmonelly, MRSA a vírusu chrípky.

DETTOL Antibakteriálne utierky na povrchy Citrón a Limeta 32ks/bal.

3.16  s DPH
DETTOL Antibakteriálne utierky na povrchy Citrón a Limeta sú dezinfekčné čistiace obrúsky s nenahraditeľným pomocníkom v každej domácnosti. Vďaka antibakteriálnemu účinku zatočia nielen so špinou, ale tiež sa bezpečne postarajú o baktérie a vírusy.

Dettol antibakteriálny gél 50ml

3.99  s DPH
Doprajte svojim rukám hygienickú čistotu aj na cestách s praktickým antibakteriálnym gélom na ruky Dettol. Ničí až 99,9 % baktérií a vírusov.

Dettol gél antibakteriálny harmanček 50ml

3.99  s DPH
Antibakteriální gél na ruky s harmančekom.  účinnosť bez použitia vodyničí až 99,9 % baktérií a vírusovideálny na cestys biocídnym účinkom po 60 sekundách Doprajte svojim rukám hygienickú čistotu aj na cestách s praktickým antibakteriálnym gélom na ruky Dettol.

Dettol mydlo sensitiv 100g

1.99  s DPH
Tuhé toaletné mydlo Dettol Soft on Skin Sensitive. obohatené zvlhčujúcou zložkou s príjemnou vôňoujemne čistí a pomáha chrániť proti širokej škále baktériízachováva prirodzenú vlhkosť pokožky a zabraňuje jej vysušeniupre každodennú starostlivosť o pokožku Tuhé mydlo Dettol Soft on Skin Sensitive spoľahlivo ničí baktérie a chráni pokožku rúk pred mikróbmi.

Dettol Original antibakteriálny sprej na povrchy bez zápachu 500ml

3.99  s DPH
Dettol antibakteriálny sprej na povrchy ničia až 99,9 % vírusov a baktérií. Z ošetrovaných povrchov odstraňuje alergény, akými sú prach, srsť a peľ.

Dettol tekuté mydlo aloe vera náhradná náplň 500ml

4.99  s DPH
Dettol tekuté mydlo na ruky Aloe vera a vitamín E ničí baktérie a chráni pred mikróbmi. Tekuté mydlo Dettol je jemné k pokožke.

Dettol tekuté mydlo levanduľa náhradná náplň 500ml

4.26  s DPH
DETTOL Soft on Skin levaduľa tekuté mydlo náhradná náplň 500ml Nové tekuté mydlo Dettol náhradná náplň do pumpičky. Jemné k pokožke a drsné k mikróbom taký je Dettol.

Dettol tekuté mydlo náhradná náplň vôňa mora 500ml

4.26  s DPH
Dettol tekuté mydlo vôňa mora ničí baktérie a chráni pred mikróbmi. Tekuté mydlo Dettol je jemné k pokožke a zároveň vôňa mora ulahodí aj vašim zmyslom.

Dettol Tekuté mydlo ukľudňujúce levanduľa 250ml

4.99  s DPH
Dettol tekuté mydlo ukludňujúce je antibakteriálne mydlo s vôňou levandule a výťažkov z hrozna. Mydlo zanecháva vaše ruky hebké, svieže a bez baktérií.

Dettol Vyživujúce tekuté mydlo s výťažkom z harmančeka 250ml

3.59  s DPH
Dettol antibakteriálne tekuté mydlo chráni pokožku pred baktériami, dezinfikuje. .

Diava Mydlový čistič 750ml

3.03  s DPH
Tekutý čistiaci prostriedok na všetky druhy podláh – linoleum, dlažba, mramor,korok, laminát a pod.  zanecháva príjemnú vôňu.

Diava Pasta na parkety 7kg

56.99  s DPH
Diava pasta na parkety 7 kg Tuhá vosková pasta pro ošetření parket, dřev, linolea apod. Tuhá vosková pasta pro ošetření parket, dřev, linolea apod.

Diava Politúra 500 ml

4.79  s DPH
Tekutá leštenka na drevo a drevený nábytok, prípravok čistí a leští nábytok zanecháva vysoký dlhotrvajúci lesk je odolný vode. .