Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Corega Antibakteriálne tablety 30ks

5.21  s DPH
Čistiace tablety sú určené na čistenie celkových zubných náhrad a majú antibakteriálny a protiplesňový účinok, odstraňujú zafarbenie umelej zubnej náhrady. .

Corega Čistiace tablety na zubné náhrady 6 ks

1.12  s DPH
Popis produktuČistiace tablety Corega majú jedinečné zloženie, ktoré preukázateľne ničí 99,9 % baktérií spôsobujúcich zápach, a to už za 3 minúty. Pravidelné čistenie zubnej náhrady čistiacimi tabletami Corega pomáha prispievať k zdraviu ústnej dutiny.

Corega Dvojitá sila čistiace tablety na zubné náhrady 36 ks

5.91  s DPH
Popis produktu Zubné náhrady potrebujú každodennú špeciálnu starostlivosť. Čistiace tablety Corega prinášajú riešenie.

Corega fixačný krém bez chuti 40ml

4.40  s DPH
Pevná fixácia až po dobu 8 hod. Bez umelých farbívBez príchuteNeobsahuje zinokFixačný krém COREGA® Bez príchute neobsahuje umelé farbivá a je vyvinutý tak, aby pevne držal zubnú náhradu.

Corega Max Control fixačný krém 1×40 g

6.44  s DPH
COREGA fixačný krém MAX CONTROL poskytuje ochranu pred prenikaním jedla pod zubnú náhradu a celodennú pevnú fixáciu. Pri prvej aplikácii krému Corega Max Control použite malé množstvo.

Corega Ochrana ďasien fixačný krém 40g

5.56  s DPH
Corega Max Control kryje povrch zubnej náhrady a poskytuje tak ochranu pred prenikAním potravín a celodennú pevnú fixáciu zubnej náhrady. Presná tryska umožňuje použitie správného množstva prípravku okolo okraja protézy, čím vznikne utesnenie po celom obvode.

Corega Whitening Tabs čistiace tablety 30ks

4.40  s DPH
Čistiace tablety:sú určené na čistenie celkových zubných náhradmajú antibakteriálny, protiplesňový a bieliaci účinokVyčistená zubná protéza sa vloží do nádoby s čistou vodou v ktorej sa čistiaca tableta rozpustila. Upozornenie:Používajte iba na čistenie zubných náhrad mimo ústnu dutinu.