Zobrazuje sa všetkych 30 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Colgate Advanced White Charcoal zubná pasta 75 ml

2.38  s DPH
Zubná pasta Colgate Advanced White Charcoal pomáha vďaka obsiahnutej zložke aktívneho čierneho uhlia obnoviť belosť zubov. Účinne bojuje proti pigmentácii a škvrnám na zuboch spôsobenými pitím kávy či čaju.

Colgate Max White And Protect zubná pasta s bieliacim účinkom 75ml

3.89  s DPH
Nová zubná pasta Colgate® Max White & Protect bieli povrch zubov, obnovuje a chráni zubnú sklovinu s pomocou 3 aktívnych minerálov. Jeho klinicky overená technológia využíva pokročilé čistiace kryštáliky na efektívne odstránenie povrchových škvŕn, zatiaľ čo ochranné soli a posilňujúce minerály pomáhajú navrátiť zubom stratený vápnik.

COLGATE Max White Expert 75ml

5.95  s DPH
COLGATE Max White Expert White, zubná pasta s bieliacim účinkom obsahuje peroxid vodíka, ktorá čistí nielen povrch zubov, ale aj ich vnútorné zafarbenie. .

Colgate Maximum Cavity Protection Whitening zubná pasta s technológiou neutralizácie cukrových kyselín 75ml

3.47  s DPH
Prvá a jediná zubná pasta s technológiou neutralizácie cukrových kyselín (Sugar Acid Neutraliser™), ktorá bojuje s cukrovými kyselinami v zubnom povlaku, ktoré sú najčastejšou príčinou vzniku zubného kazu.  Prvá zubná pasta pre celú rodinu s exkluzívnou technológiou neutralizácie cukrových kyselín (Sugar Acid Neutraliser™).

Colgate Natural Extracts Charcoal + White zubná pasta 75 ml

2.51  s DPH
Zubná pasta Colgate Natural Extracts Charcoal + White je určená na šetrné bielenie zubov. Účinne odstraňuje nežiaducu pigmentáciu zo zubov a pri jej pravidelnom používaní vás odmení žiarivejším úsmevom.

Colgate Natural Fruit 3-5 rokov, zubná pasta 50ml

1.69  s DPH
posilňuje zubnú sklovinuchráni zuby pred zubným kazompríjemná chuť pre detiColgate zubná pasta Smiles prispieva k ochrane ústnej dutiny a zubnej skloviny pre silné rastúce zuby. Naviac má príjemnú chuť a je najvhodnejší pre deti od 3-5 rokov.

Colgate Naturals Coconut & Ginger zubná pasta 75ml

2.59  s DPH
Túžite po neodolateľnom úsmeve? Vyskúšajte zubnú pastu na citlivé zuby s univerzálnym efektom COLGATE Naturals Coconut & Ginger. Jej zloženie obsahuje účinné prírodné extrakty z kokosu a zázvoru a ďalej minerály pre čistý, svieži a zdravý úsmev.

Colgate Plax Herbal Fresh ústna voda bez alkoholu 500ml

5.38  s DPH
Ústna voda Colgate Plax Herbal Fresh obsahuje výťažky z čaju a citrónu s osviežujúcou, príjemnou chuťou bez pocitu pálenia. Poskytuje 24/7 ochranu pred zápachom z úst*.

Colgate Plax Multi Protection Soft Mint 500ml

5.46  s DPH
Ústna voda Colgate Plax Multi Protection Soft Mint pre kompletnú starostlivosť s jemnou príchuťou bez alkoholu. .

Colgate Propolis zubná pasta 100ml

1.44  s DPH
COLGATE Propolis pochádza z prírody. Hnedá látka zbieraná včelami z rastlín vylučujúcich živicové látky.

Colgate Slim Soft Ultra Compact zubná kefka s ultra tenkými štetinkami

3.15  s DPH
Nový Colgate Slim Soft má jedinečnú technológiu - ešte tenšie hrot vlákna pre hlboké a jemné čistenie. Nový Slim Soft:- 17x užšie konce vlákien, ktoré umožňujú dosiahnuť hlbšie, kým jemne čistí.

Colgate Smiles extra soft od 3-5 rokov zubná kefka

2.97  s DPH
Detská zubná kefka na čistenie mliečnych zubov u detí od 3 do 5 rokov. .

Colgate Twister zubná kefka 1+1

2.54  s DPH
Hĺbkové čistenie so špirálovitými, rôzne dlhými vláknami1. Unikátny typ vlákien Twister čistí medzi zubami a pozdĺž línie ďasien2.

Colgate Ústna voda Plax Multi Protection Cool Mint 100ml

2.18  s DPH
Ústna voda Colgate Plax Cool Mint vám nielen osvieži dych, ale zároveň bojuje proti zubnému povlaku a pomáha udržať ďasná aj zuby zdravé. Vlastnosti:ničí baktériezaisťuje svieži dychochrana pred zubným povlakomPoužitie:Po vyčistení zubov vyplachujte ústa ústnou vodou v čase stanovenom na obale a potom vypľujte.

Colgate zubná kefka Bamboo soft

5.49  s DPH
Mäkká kefka, s kužeľovými vláknami Floss-Tip naplnené čiernym uhlím a bambusovou soľou. pre hĺbkové čisteniezabalené v recyklovateľnom kartónerukoväť zo 100 % bambusu na povrchu ošetrená včelím voskom .

Colgate Zubná kefka s uhlím Slim Soft, mäkká 3ks

6.36  s DPH
Colgate® Slim Soft with Charcoal Medzizubná pre ultra jemné čistenie. S uhlím.

Colgate zubná kefka Zig Zag Charcoal Medium 3ks

2.49  s DPH
Colgate zubné kefky sa štetinkami z dreveného uhlia, ktoré sú navyše dlhšie, než u bežných kefiek a tak lepšie odstráni zubný povlak aj zo zadných zubov. Kefky disponujú tiež ultra mäkkým čističom jazyka, ktorý z neho odstráni baktérie spôsobujúce zápach z úst.

Colgate zubná pasta cavity protect 100ml

1.44  s DPH
Zubná pasta Colgate Cavity Protection s obsahom fluoridu a kalcia pomáha udržiavať Vaše zuby silné a zdravé. .

Colgate zubná pasta junior maximum 50ml

1.79  s DPH
Zubná pasta Maxi mum Cavity Protection Junior s maximálnou ochranou proti zubnému kazu je určená špeciálne pre deti. Neutral izuje cukrové kyseliny, ktoré poškodzujú zubnú sklovinu, a zároveň obsahuje vápnik, ktorý sklovinu posilňuje a obnovuje.

Colgate zubná pasta max white one 75ml

4.31  s DPH
Colgate Max White one zubná pasta obsahuje urýchľovač bielenia, a tým odstraňuje škvrny nachádzajúce sa na zubnej sklovine. Zabraňuje tvorbe zubného kameňa.

Colgate zubná pasta max white one luminous 75ml

3.18  s DPH
Colgate max white one luminous obsahuje technológiu SmartFoam, ktorá vďaka penovému zloženiu čistí celú ústnu dutinu a dokonca aj ťažko prístupné miesta. Zanechá vaše zuby biele zo všetkých strán.

Colgate Zubná Pasta Smiles Junior 6+. 50ml

1.65  s DPH
Zubná pasta pre deti vo veku od 6 rokov.  Skvele čistí, posilňuje zubnú sklovinu a prispieva k prevencii zubných kazov.

Zubní pasta Colgate Herbal White 100 ml

1.38  s DPH
Zubná pasta Colgate herbal white jemne a šetrne leští Vaše zuby, čím im navracia prirodzenú bielosť a žiarivosť.   .