Zobrazuje sa všetkych 30 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Colgate Advanced White Charcoal zubná pasta 75 ml

2.38  s DPH
Zubná pasta Colgate Advanced White Charcoal pomáha vďaka obsiahnutej zložke aktívneho čierneho uhlia obnoviť belosť zubov. Účinne bojuje proti pigmentácii a škvrnám na zuboch spôsobenými pitím kávy či čaju.

Colgate Herbal Original zubná pasta s výťažkami z bylín 100ml

1.85  s DPH
Colgate Herbal predstavuje spojenie najmodernejších vedeckých poznatkov a vysoko účinných prírodných látok pre ochranu zubov a ďasien. Zelený pruh obsahuje unikátnu zmes prírodných látok pre ochranu zubov a ďasien.

Colgate Max White And Protect zubná pasta s bieliacim účinkom 75ml

3.89  s DPH
Nová zubná pasta Colgate® Max White & Protect bieli povrch zubov, obnovuje a chráni zubnú sklovinu s pomocou 3 aktívnych minerálov. Jeho klinicky overená technológia využíva pokročilé čistiace kryštáliky na efektívne odstránenie povrchových škvŕn, zatiaľ čo ochranné soli a posilňujúce minerály pomáhajú navrátiť zubom stratený vápnik.

COLGATE Max White Expert 75ml

5.95  s DPH
COLGATE Max White Expert White, zubná pasta s bieliacim účinkom obsahuje peroxid vodíka, ktorá čistí nielen povrch zubov, ale aj ich vnútorné zafarbenie. .

Colgate Maximum Cavity Protection Whitening zubná pasta s technológiou neutralizácie cukrových kyselín 75ml

3.47  s DPH
Prvá a jediná zubná pasta s technológiou neutralizácie cukrových kyselín (Sugar Acid Neutraliser™), ktorá bojuje s cukrovými kyselinami v zubnom povlaku, ktoré sú najčastejšou príčinou vzniku zubného kazu.  Prvá zubná pasta pre celú rodinu s exkluzívnou technológiou neutralizácie cukrových kyselín (Sugar Acid Neutraliser™).

Colgate Natural Extracts Charcoal + White zubná pasta 75 ml

2.51  s DPH
Zubná pasta Colgate Natural Extracts Charcoal + White je určená na šetrné bielenie zubov. Účinne odstraňuje nežiaducu pigmentáciu zo zubov a pri jej pravidelnom používaní vás odmení žiarivejším úsmevom.

Colgate Natural Fruit 3-5 rokov, zubná pasta 50ml

1.69  s DPH
posilňuje zubnú sklovinuchráni zuby pred zubným kazompríjemná chuť pre detiColgate zubná pasta Smiles prispieva k ochrane ústnej dutiny a zubnej skloviny pre silné rastúce zuby. Naviac má príjemnú chuť a je najvhodnejší pre deti od 3-5 rokov.

Colgate Naturals Coconut & Ginger zubná pasta 75ml

2.59  s DPH
Túžite po neodolateľnom úsmeve? Vyskúšajte zubnú pastu na citlivé zuby s univerzálnym efektom COLGATE Naturals Coconut & Ginger. Jej zloženie obsahuje účinné prírodné extrakty z kokosu a zázvoru a ďalej minerály pre čistý, svieži a zdravý úsmev.

Colgate Plax Herbal Fresh ústna voda bez alkoholu 500ml

5.38  s DPH
Ústna voda Colgate Plax Herbal Fresh obsahuje výťažky z čaju a citrónu s osviežujúcou, príjemnou chuťou bez pocitu pálenia. Poskytuje 24/7 ochranu pred zápachom z úst*.

Colgate Plax Multi Protection Soft Mint 500ml

5.46  s DPH
Ústna voda Colgate Plax Multi Protection Soft Mint pre kompletnú starostlivosť s jemnou príchuťou bez alkoholu. .

Colgate Propolis zubná pasta 100ml

1.44  s DPH
COLGATE Propolis pochádza z prírody. Hnedá látka zbieraná včelami z rastlín vylučujúcich živicové látky.

Colgate Slim Soft Ultra Compact zubná kefka s ultra tenkými štetinkami

3.15  s DPH
Nový Colgate Slim Soft má jedinečnú technológiu - ešte tenšie hrot vlákna pre hlboké a jemné čistenie. Nový Slim Soft:- 17x užšie konce vlákien, ktoré umožňujú dosiahnuť hlbšie, kým jemne čistí.

Colgate Total Original, zubná pasta, 75ml

2.53  s DPH
Kompletná ochrana pre čistú a zdravšiu ústnu dutinu. Pomáha znižovať množstvo baktérií na  zuboch,  jazyku, sliznici líc a  ďasnách.

Colgate Twister zubná kefka 1+1

2.54  s DPH
Hĺbkové čistenie so špirálovitými, rôzne dlhými vláknami1. Unikátny typ vlákien Twister čistí medzi zubami a pozdĺž línie ďasien2.

Colgate Ústna voda Plax Multi Protection Cool Mint 100ml

2.18  s DPH
Ústna voda Colgate Plax Cool Mint vám nielen osvieži dych, ale zároveň bojuje proti zubnému povlaku a pomáha udržať ďasná aj zuby zdravé. Vlastnosti:ničí baktériezaisťuje svieži dychochrana pred zubným povlakomPoužitie:Po vyčistení zubov vyplachujte ústa ústnou vodou v čase stanovenom na obale a potom vypľujte.

Colgate Whitening zubná pasta 100ml

1.44  s DPH
Zubná pasta Colgate Whitening pomáha obnoviť prirodzenú belosť Vašich zubov. Táto zubná pasta bola vyvinutá na základe dlhodobých vedeckých skúseností spoločnosti Colgate.

Colgate zubná kefka Zig Zag Charcoal Medium 3ks

2.49  s DPH
Colgate zubné kefky sa štetinkami z dreveného uhlia, ktoré sú navyše dlhšie, než u bežných kefiek a tak lepšie odstráni zubný povlak aj zo zadných zubov. Kefky disponujú tiež ultra mäkkým čističom jazyka, ktorý z neho odstráni baktérie spôsobujúce zápach z úst.

Colgate zubná pasta cavity protect 100ml

1.44  s DPH
Zubná pasta Colgate Cavity Protection s obsahom fluoridu a kalcia pomáha udržiavať Vaše zuby silné a zdravé. .

Colgate zubná pasta junior maximum 50ml

1.79  s DPH
Zubná pasta Maxi mum Cavity Protection Junior s maximálnou ochranou proti zubnému kazu je určená špeciálne pre deti. Neutral izuje cukrové kyseliny, ktoré poškodzujú zubnú sklovinu, a zároveň obsahuje vápnik, ktorý sklovinu posilňuje a obnovuje.

Colgate zubná pasta max white one 75ml

4.31  s DPH
Colgate Max White one zubná pasta obsahuje urýchľovač bielenia, a tým odstraňuje škvrny nachádzajúce sa na zubnej sklovine. Zabraňuje tvorbe zubného kameňa.

Colgate zubná pasta max white one luminous 75ml

3.18  s DPH
Colgate max white one luminous obsahuje technológiu SmartFoam, ktorá vďaka penovému zloženiu čistí celú ústnu dutinu a dokonca aj ťažko prístupné miesta. Zanechá vaše zuby biele zo všetkých strán.

Colgate Zubná Pasta Smiles Junior 6+. 50ml

1.65  s DPH
Zubná pasta pre deti vo veku od 6 rokov.  Skvele čistí, posilňuje zubnú sklovinu a prispieva k prevencii zubných kazov.

COLGATE Zubná pasta SMILES MINIONS 50ML

1.65  s DPH
Colgate zubná pasta Smiles MINIONSZubná pasta pre deti. Skvele čistí, posilňuje zubnú sklovinu a prispieva k prevencii zubných kazov.