Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

BROS granulat proti mravcom 60g

1.59  s DPH
Granulát na použitie proti mravcom v miestnostiach a ich bezprostrednom okolí, vrátane terás, balkónov, altánkov, chodníkov, príjazdových ciest atď.  Návod na použitie : Nasypte cca 10 gramov produktu na hniezdo a cestičky, kadiaľ sa hmyz pohybuje.

BROS karbidex granulát na krtkov 500g

4.83  s DPH
Granulovaný prostriedok určený na odpudenie a plašenie krtkov. Prípravok s osvedčenou látkou karbid, so spoľahlivým účinkom.

BROS Odpudzovač hmyzu lapač ovocných mušiek

4.51  s DPH
Plastový lapač s obsahom feromonov, príťažlivý ovocné mušky bez insekticídov. Nádoba sa naplní feromonovou pribalenou náplňou, následne sa uzavrie a umiestni na miesto výskytu mušiek.

Bros spray proti komárom a kliešťom 90ml zelená sila

3.59  s DPH
Sprej odpudzujúci komáre, mušky a kliešte. Oleje získané z listov citrónového eukalyptu,odpudzujú blížiaci sa hmyz.

BROS Sprej proti komárom a kliešťom MAX 90ml

3.39  s DPH
Repelent proti komárom, kliešťom a ďalším druhom hmyzu, ktoré sajú krv. Vysoká koncentrácia (30 %) aktívnej zložky DEET zaručuje dlhodobú ochranu proti hmyzu a chorobám, ktoré prenáša.

Bros stromový balzam 350g

2.99  s DPH
Stromový balzam na ošetrovanie rán u drevín a kríkov po štiepení, mechanickom poškodení, prasknutí v dôsledku mrazu, poškodenia spôsobenom divou zverou a pod. Stromový balzam chráni poranené miesta proti infekciám spôsobeným patogénmi a hubami.

Microbec prip.do septik. 25g

0.95  s DPH
Mikrobiologický enzymatický produkt najnovšej generácie na biodegradáciu obsahu žumpy. Pravidelné používanie Microbecu obmedzuje frekvenciu vyprázdňovania septiku, podporuje výkonnosť lokálnych systémov čistenia odpadových vôd, likviduje nepríjemný zápach a spriechodňuje sústavu sanitárnych rozvodov.