Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Glade by Brise Aerosól konvalinka osviežovač vzduchu 300ml

2.79  s DPH
Glade® by Brise® aerosól konvalinka - osviežovač vzduchu. Nechajte prevoňať váš domov vôňou čerstvo natrhaných konvaliniek.

Glade by Brise Aerosol Magnolia & Vanilla osviežovač vzduchu 300ml

2.79  s DPH
Osviežovač vzduchu Glade Magnolia & Vanilla vytvorí vo vašom interiéri voňavé prostredie a príjemnú atmosféru. Neutralizuje pachy a je okamžitým pomocníkom v boji s nežiaducou arómou vo vašom domove.

Glade by Brise Japonská záhrada gélový osviežovač vzduchu 2x150g

2.99  s DPH
Glady by Brise Relaxing Zen gel, gélový osviežovač vzduchu s vôňou Japonskej záhrady 2 x 150g. Vychutnajte si vôňu JAPONSKEJ ZÁHRADY priamo u Vás doma s osviežovačom vzduchu Glade by Brise - Relaxing Zen, vonným gélom , ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby osviežil každú miestnosť.

Glade by Brise One Touch Marine NN 10ml

3.48  s DPH
Užite si jemnú vôňu Glade by Brise one touch, rýchla a účinná cesta k osvieženiu všetkých miestností vašej domácnosti. .

Glade Discreet Vôňa čistoty NN 8g

3.89  s DPH
Odstraňuje nepríjemné pachy + osviežuje až po 6 dní, Vhodný pre všetky discreet držiaky, Je možné použiť ako samostatný držiak, Náplň pre (ne)elektrický osviežovač vzduchu. .

Glade Electric lively Floral Garden Hruška a hyacint NN 20ml

3.54  s DPH
Náplň do elektrického strojčeka Glade Sladká Hruška a Hyacint, ktorý vďaka odparovaniu tekuté náplne poskytuje vášmu domovu ešte intenzívnejší vôňu. Objem náplne 20 ml.

Glade gel Citrus 1+1 150g

2.99  s DPH
Prevoňajte váš príbytok neodolateľnou sviežou vôňou citrusu. Použite tento unikátny osviežovač vzduchu v géli a premeňte váš domov na pokojné útočisko.

Glade gélový osviežovač Marine 1+1 150g

2.99  s DPH
Prevoňajte vašu kúpeľňu či toaletu vďaka jedinečnému osviežovaču vzduchu v géli od legendárnej značky Glade by Brise. Nechajte sa rozptýliť od každodenných starostí a užite si v pohodlí vášho domova zahraničný unikát v podobe osviežujúceho morského vzduchu, ktorý nastolí vo vašej domácnosti pokoj a mier.

Glade Osviežovač vzduchu Zvodná pivónia a višňa 300ml

2.53  s DPH
Nechajte sa okúzliť neopakovateľnou vôňou zvodnej pivonky a višne. Osviežovač vzduchu Glade by Brise aerosól s technológiou odstraňovania pachov.