Zobrazených 1–32 z 45 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ata prášok 500g

2.23  s DPH
Dôkladne čistí nepoddajné znečistenie ako sú pripáleniny a odolná mastnotaĽahko zmývateľný bezo zvyškovDôkladne odstraňuje vodný kameň a zvyšky mydlaCitrónová sviežosť v celom dome Aplikácia:Nasypte Bref prášok na špongiu alebo priamo na znečistenú plochu. Zotierajte vlhkou handrou až do vyčistenia.

Bref 10 x Effect AntiLimescale WC gél oceán 700 ml

2.32  s DPH
Hľadáte mimoriadne silný a účinný čistič na vašu toaletu? Nový WC gél BREF 10× Effect Anti Limescale toho zvládne ešte viac. Jeho špeciálne zloženie je extrémne účinné proti vodnému kameňu aj baktériám, pred ktorými vás spoľahlivo ochráni.

Bref 10 x Effect Protection Shield WC gél levander 700ml

2.32  s DPH
Nový Bref 10 × Effect power gél účinne bojuje s hlavnými problémami čistoty toalety. Bol špeciálne navrhnutý tak, aby udržiaval toaletu čistú a žiarivú.

Bref 10xeffect 700ml Microbrush

2.34  s DPH
Obsahuje silné zloženie s aktívnymi časticami, ktoré fungujú ako milióny mikro-štetín pre znásobenie vašej snahy pri čistení. Pre perfektnú čistotu a žiarivú toaletu bez námahy.

Bref Blue Aktiv 2x50g Chlorine

3.48  s DPH
Tuhý WC blok Zloženie: >30% aniónové tenzidy, 5-15% neiónové tenzidy, Parfum (alpha-isomethyl ionone, butylphenyl methylpropional, coumarin, limonene) Bezpečnostné informácie: Dráždi pokožku, riziko vážneho poškodenia očí. Uchovávajte mimo dosahu detí.

bref blue aktiv 2x50g eukalzptus

3.48  s DPH
Tuhý WC blok Bref Color Aktiv Eucalyptus - 2 x 50 gposkytuje čistotu a sviežosť vo vašej toaletedodáva sviežosť eukalyptu s každým spláchnutímpoužitie je veľmi jednoduché a pohodlnéo 50 % viac lesku v porovnaní so suchým povrchom toalety Tuhý WC blok od značky Bref Color Aktiv Eucalyptus sa postará o hygienickú čistotu, ochráni vašu toaletu pred vodným kameňom a dodá extra sviežosť eukalyptu s čistiacou penou, ktorá zavŕši dokonalú čistotu. Vďaka účinným látkam obsiahnutým v modrej vode a technológií Odor stop zaistí dokonalú čistotu aj medzi spláchnutiami.

Bref Blue Aktiv Chlorin 3x50g

4.52  s DPH
Tuhý WC blok. Zloženie: 30% aniónové tenzidy, 5-15% neiónové tenzidy, Parfum (alpha-isomethyl ionone, butylphenyl methylpropional, coumarin, limonene) Bezpečnostné informácie:Dráždi pokožku.

Bref Blue Aktiv Eucalyptus 3x50g

4.52  s DPH
Bref Blue Aktiv eucalyptus 3x50gWC blok Bref Power Aktiv predstavuje inovatívny spôsob údržby vašej toalety. WC blok je vybavený štyrmi guličkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok.

Bref Blue Aktiv Fresh Flower 3x50g

4.52  s DPH
Bref Blue Aktiv Fresh flower 3x50gWC blok Bref Power Aktiv predstavuje inovatívny spôsob údržby vašej toalety. WC blok je vybavený štyrmi guličkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok.

Bref Blue Aktiv Fresh flowers 2x50g

3.48  s DPH
Tuhý WC blok Bref Color Aktiv Flower - 2 x 50 g. poskytuje viditeľné čistenie modrou vodou a o 50 % viac leskuvďaka diskrétnemu dizajnu a žiarivým farbám sa hodí pod okraj toaletysviežosť kvetín s každým spláchnutímjednoduchší spôsob ako udržať toaletu čistú a sviežu Tuhý WC blok od značky Bref Color Aktiv Flower sa postará o hygienickú čistotu, ochráni vašu toaletu pred vodným kameňom a dodá extra sviežosť kvetín s čistiacou penou, ktorá zavŕši dokonalú čistotu.

Bref BlueAktiv 50g Eucalypt

1.99  s DPH
Nový tuhý WC blok Bref Blue Aktiv prekvapí nielen hygienickou silou, ale aj unikátnym estetickým dizajnom a sviežostou!Blue Aktiv - farbí vodu pri spláchnutí.  Za to je zodpovedná štvorfunkčná formula obsiahnutá v 4 guľôčkach tohto WC bloku:1.

Bref DeLuxe Jasmine 3ks

4.52  s DPH
WC blok je vybavený štyrmi guličkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok.  Pri každom spláchnutí bude vaša toaleta hygienicky čistá a svieža.

Bref DeLuxe Magnolia 3ks

4.52  s DPH
WC blok je vybavený štyrmi guľôčkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok.  Pri každom spláchnutí bude vaša toaleta hygienicky čistá a svieža.

Bref Duo Aktiv Lemon tekutý WC blok komplet 50ml

2.80  s DPH
Až o 100 % viac sviežosti s každým spláchnutím,  v porovnaní s tuhými WC blokmi Bref. Bref Duo-Aktiv = Hygienický čistič + dlhotrvajúca svieža vôňa.

Bref Fresh Pine WC gel 360ml

4.19  s DPH
Bref WC gél je tekutý WC blok, ktorého receptúra je obohatená a svieže perly čím zaisťuje hygienickú čistotu vašej toalety a príjemnú a sviežu vôňu borovice s každým spláchnutím. Praktické balenie umožňuje hygienické doplňovanie bez kontaktu ruky so závesom.

Bref Hygienický gél Fresh 700ml

2.32  s DPH
WC čistič Bref Power Aktiv Gel - Ocean. poskytuje čistú a lesklú toaletu, zanecháva príjemnú dlhotrvajúcu vôňuvďaka silnej čistiace pene je čistenie bez námahybezproblémové a jednoduché použitie pre všetky typy povrchov a tvarov toalietvýsledok: hygienicky čistá toaleta bez stôp vodného kameňa a nečistôt Udržujte hygienickú čistotu a sviežosť toalety s gélovým WC čističom Bref Power Aktiv Gel Ocean! Praktický dávkovač dosiahne aj pod okraj misy a odstráni škvrny a vodný kameň.

Bref Hygienický gél Lemonitta 700ml

2.32  s DPH
Udržujte hygienickú čistotu a sviežosť toalety s gélovým WC čističom Bref Hygienically Clean & Shine Lemonitta Power! Praktický dávkovač dosiahne aj pod okraj misy a odstráni škvrny a vodný kameň. Sviežosť a čistota v jednom kroku.

Bref PerfSwitch 2ks/Blister Apple-Lily

3.25  s DPH
Predstavuje inovatívny spôsob údržby vašej toalety. WC blok je vybavený štyrmi guľôčkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok.

Bref PerfSwitch 2ks/Blister Levander-Cotton

3.25  s DPH
Guličky majú štyri funkcie. Pri každom spláchnutí zaisťuje  hygienickú čistotu aj vďaka čistiacej pene, sfarbuje vodu do fialového odtieňa, zároveň chráni proti vodnému kameňu a prináša dlhodobú vôňu a sviežosť.

Bref Perfume Switch Marine & Citrus WC blok, 50g

2.09  s DPH
WC blok BREF Perfume Switch Marine Aromatic - Citrus predstavuje inovatívny spôsob údržby vašej toalety. WC blok je vybavený štyrmi guľôčkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok.

Bref Power Activ 2x50g Lavender

3.48  s DPH
Bref Power Aktiv Lavender tuhý WC blok - 2 x 50 gefektívna čistiaca pena, ochrana proti vodnému kameňuvôňa levandule s každým spláchnutímpoužitie je veľmi jednoduché a pohodlnézaručená dlhotrvajúca sviežosť a čistota Tuhý WC blok Bref Classic Power Aktiv Lavender zaistí mimoriadnu čistotu a dlhotrvajúcu vôňu vášho WC. Poskytuje účinnú ochranu proti vodnému kameňu a s technológiou osviežovača vzduchu zaistí, že vaša kúpeľňa bude plná sviežej vône s každým spláchnutím.

Bref Power Aktiv Flower 4ks

5.49  s DPH
Hľadáte jednoduchší spôsob ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu? Bref WC blok je jednoduchým a pohodlným spôsobom, ktorý zaisťuje čistotu a sviežosť vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia. Bref Power Aktiv WC blok má zloženie so 4 funkciami: 1) Čistiaca pena čistí toaletu s každým spláchnutím.

Bref Power Aktiv Flower tuhý WC blok 3 x 50g

4.52  s DPH
Bref Power Activ fresh power 3x50 g - Silný aktívny čistič s kombináciou 4-roch účinných látok čistí Vaše WC po každom spláchnutí. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, chráni pred opätovným znečistením a stará sa o príjemnú hygienickú sviežosť.

Bref Power Aktiv Lavender tuhý WC blok 3 x 50g

4.69  s DPH
Nový tuhý WC blok Bref Power Aktiv prekvapí nielen hygienickou silou, ale aj unikátnym estetickým dizajnom a sviežostou! Za to je zodpovedná štvorfunkčná formula obsiahnutá v 4 guľôčkach tohto WC bloku: zaručuje hygienickú čistotu, prevonia toaletu pri každom spláchnutí príjemnou vôňou, odstráni usadeniny a vodný kameň a vytvorí bohatú penu, ktorá dodá záchodovej mise lesk a belosť. .

Bref Power Aktiv Lemon 4ks

5.49  s DPH
Pri recyklovaní oddeľte kartón od plastového obalu. Hľadáte jednoduchší spôsob ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu? Bref WC blok je jednoduchým a pohodlným spôsobom, ktorý zaisťuje čistotu a sviežosť vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia.

Bref Power Aktiv Lemon Ocean 4ks

5.49  s DPH
Hľadáte jednoduchší spôsob ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu? Bref WC blok je jednoduchým a pohodlným spôsobom, ktorý zaisťuje čistotu a sviežosť vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia. Bref Power Aktiv WC blok má zloženie so 4 funkciami: 1) Čistiaca pena čistí toaletu s každým spláchnutím.

Bref Power Aktiv Lemon tuhý WC blok 3 x 50g

4.46  s DPH
Bref Power Aktiv pevný WC blok s vôňou citrónu, ktorý je v podobe štyroch guličiek, v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami: 1) dokonalá čistota 2) dokonalá čistiaca pena 3) dokonalá ochrana proti vodnému kameňu 4) dokonalá sviežosťNavyše, vďaka svojmu dizajnu má Bref Power Activ všetky predpoklady stať sa nielen obľúbeným čističom, ale aj krásnym doplnkom: je veľký, moderný a dobre pôsobí aj v atypických WC misách. .

Bref Power Aktiv Ocean tuhý WC blok 3 x 50g

4.46  s DPH
Nový tuhý WC blok Bref Power Aktiv prekvapí nielen hygienickou silou, ale aj unikátnym estetickým dizajnom a sviežostou!Za to je zodpovedná štvorfunkčná formula obsiahnutá v 4 guľôčkach tohto WC bloku: zaručuje hygienickú čistotu, prevonia toaletu pri každom spláchnutí príjemnou vôňou, odstráni usadeniny a vodný kameň a vytvorí bohatú penu, ktorá dodá záchodovej mise lesk a belosť. .

Bref Power Aktiv Pine Lavender 4ks

5.49  s DPH
Hľadáte jednoduchší spôsob ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu? Bref WC blok je jednoduchým a pohodlným spôsobom, ktorý zaisťuje čistotu a sviežosť vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia. Bref Power Aktiv WC blok má zloženie so 4 funkciami: 1) Čistiaca pena čistí toaletu s každým spláchnutím.

Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok 3 x 50g

5.64  s DPH
Najjednoduchšia cesta, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežuVďaka praktickému tvaru WC blok BREF dokonale zapadne pod okraj toaletyS každým spláchnutím zanecháva v kúpeľni extra sviežu borovicovú vôňuVydrží až 240 spláchnutíTri WC bloky BREF v jednom balení – patrí k jednotke na trhu .