Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aros Eko Trávna zmes do sucha 0,5kg

4.89  s DPH
Trávna zmes určená pre stanovište, ktorého horšie vlahové podmienky neumožňujú úspešný rast a vývoj iných trávnych zmesí. Trávnik založený z tejto zmesi sa vyvíja pomalšie (komponenty vzchádzajú 20-40 dní).

Aros Eko Trávna zmes do tieňa 0,5kg

4.89  s DPH
Trávna zmes určená pre stanovište, ktorého svetelné pomery neumožňujú úspešný rast a vývoj iných trávnych zmesí. Komponenty tejto zmesi znášajú čiastočné zatienenie západných a severných svahov, vhodné sú i pod solitérne dreviny.

Aros Eko Trávna zmes ihrisková 0,5kg

4.52  s DPH
Trávna zmes vhodná pre športové areály a plochy využívané k aktívnej rekreácii. Je zložená z druhov a odrôd odolných zašľapávaniu.

Aros Eko Trávna zmes lúčna 0,5kg

4.69  s DPH
Trávna zmes pre zakladanie viacročných trávnych porastov určených predovšetkým pre produkciu sena. Receptúra ​​obsahuje druhy a odrody s vyššou tvorbou zelenej hmoty a prímes ďateliny.

Aros Trávna zmes do tieňa 2kg

16.99  s DPH
Trávna zmes Aros do tieňa je určená pre stanovište, ktorého svetelné pomery neumožňujú úspešný rast a vývoj iných trávnych zmesí. Komponenty tejto zmesi znášajú čiastočné zatienenie západných a severných svahov, vhodné sú aj pod solitérne dreviny.

Aros Trávna zmes ihrisková 250g

2.79  s DPH
Trávna zmes Aros ihrisková je vhodná pre športové areály a plochy využívané na aktívnu rekreáciu. Je zložená z druhov a odrôd odolných zašľapávaniu.

Aros Trávna zmes parková 250g

2.65  s DPH
Trávna zmes Aros parková je vhodná pre menej zaťažované okrasné trávniky parkov a záhrad. Do receptúry sú zaradené druhy a odrody s nižšou tvorbou zelenej hmoty.

Aros Trávna zmes parková 2kg

18.49  s DPH
Trávna zmes vhodná pre menej zaťažované okrasné trávniky parkov a záhrad. Do receptúry sú zaradené druhy a odrody s nižšou tvorbou zelenej hmoty.

Aros Trávna zmes štandard 500g

4.69  s DPH
Trávna zmes Aros štandard je ideálna k rýchlemu ozeleneniu menej významných trávnych plôch. Jej zloženie obsahuje druhy a odrody s rýchlym počiatočným rastom, ktoré sa postarajú o rýchle zapojenie porastu a vytvoria priaznivú mikroklímu pre vývoj vytrvalejších trávnych druhov.

Aros Zmes trávna lúčna 2kg

15.99  s DPH
Trávna zmes vhodná pre zakladanie viacročných trávnatých porastov určených predovšetkým pre produkciu sena. Receptúra obsahuje druhy a odrody s vyššou tvorbou zelenej hmoty a prímes ďateliny.

Aros Zmes trávna parková 500g

5.49  s DPH
Trávna zmes Aros parková je vhodná pre menej zaťažované okrasné trávniky parkov a záhrad. Do receptúry sú zaradené druhy a odrody s nižšou tvorbou zelenej hmoty.