Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

AA Pena na pneumatiky 500ml

9.90  s DPH
Čistiaca pena na pneumatiky Armor All Tire Foam s objemom 500 ml má špeciálne zloženie na čistenie pneumatík od rôznych nečistôt. Zloženie z peny odplaví z pneumatík všetku špinu.

Armor All Glass wipes Utierky na sklo 20ks

3.69  s DPH
Utierky ARMOR ALL WIPES na sklo: na vnútorné aj vonkajšie použitie nezanecháva šmuhy výrobok neobsahuje amoniak, je vhodný pre zrkadlá a svetlá Návod na použitie: Otvorte sáčok odlepením nálepky na prednej strane a vyberte utierku. Obal dôkladne uzavrite, aby z neho neunikala vlhkosť.

Armor All multi-purpose cleaner 500ml

9.58  s DPH
Multi Purpose Cleaner - univerzálny čističPrvotriedny multifunkční čistič, ktorý nahradí množstvo špeciálnych čistiacich prostriedkov pre vaše vozidlo. Čistí odolnú špinu, motorový olej, mastnotu, zvyšky asfaltu, brzdový prach, čistí textílie, disky kolies, časti motora ale aj plasty.

Armor All NEW CAR SCENTED ORIGINAL PROTECTANT 300ml – antikorový ochranný prostriedok

9.17  s DPH
Antikorový ochranný prostriedok s novým automobilom Prostredie ArmorAllProtectant preniká povrchmi, aby svietilo a chráni vinyl, gumu a plast. Chráni povrch pred vyblednutím a praskaním redukciou účinkov ultrafialového žiarenia a súčasne vytvára farbu a obnovuje lesk a ochrana proti oderu.

ARMOR ALL Pravá jelenica

6.80  s DPH
Armor All Pravá Jelenica - je to produkt vysokej kvality, vyznačuje sa vysokou absorbciou vody. Nezanechá žiadne nežiaduce stopy ani zvyšky vody.

Armor All Protectant lesk na plasty 300ml

9.04  s DPH
Protectant sprej je určený na hĺbkovú ochranu plastov, napomáha predchádzať praskaniu dokonca blednutiu plastov. Sprej je vhodný na všetky plasty, gumy, vinyl.

ARMOR ALL Protectant semi – matt finish 300ml polomatný

9.04  s DPH
Hĺbková ochrana plastov protectant lesklý regeneruje, impregnuje a chráni plasty pred starnutím, praskaním i vyblednutím. Je možné ho použiť v interiéri na plastové palubné dosky, lišty a podobne, a taktiež aj v exteriéri na umelú hmotu, vinyl a gumu.

Armor All Utierky na čalúnenie 15ks

3.69  s DPH
Univerzálne čistiace utierky vhodné na čalúnenie, textílie a koberce, unikátne čistiace účinky, bezpečné pre všetky druhy povrchov. .

Armor All Utierky na plast 20ks

3.64  s DPH
Utierky ARMOR ALL WIPES na plasty: -čistia bez lesku s vôňou citrónu chránia pred UV žiarením použitie na plast, vinyl a gumuNávod na použitie:Otvorte sáčok odlepením nálepky na prednej strane a vyberte utierku. Obal dôkladne uzavrite, aby z neho neunikala vlhkosť.

Armor all Utierky na plast matné 20ks

3.99  s DPH
Čistiace a leštiace obrúsky na palubnú dosku, obnovia pôvodný vzhľad pri zachovaní matného povrchu. Spomalí opotrebovanie plastových, gumových a vinilových častí automobilu, po použití budú plastové časti chránené pred škodlivým pôsobením ozónu a UV žiarenia.