Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

AA Pena na pneumatiky 500ml

9.90  s DPH
Čistiaca pena na pneumatiky Armor All Tire Foam s objemom 500 ml má špeciálne zloženie na čistenie pneumatík od rôznych nečistôt. Zloženie z peny odplaví z pneumatík všetku špinu.

Armor All Autošampón koncentrát 1l

8.33  s DPH
Koncentrovaný šampón umýva a zároven leští vaše auto. Odstranuje silnú špinu bez poškodenia vrstvy voskuBezpecný pre všetky lakované povrchyOživuje farbu a odstráni špinuVoda steká z laku a skla omnoho rýchlejšie, obmedzuje vytváranie škvrnObsahuje 5 – 15 % aniónových tenzidov, <5% neiónových tenzidov, parfémBalenie: 1Liter .

Armor All Autošampón s voskom 1l

8.49  s DPH
Autošampón s voskom Armor All Wash & Wax:autošampón s voskom zabezpečí dokonalú a jednoduchú údržbu karosérie Vášho automobilušpeciálny dvojzložkový autošampón odstráni nečistoty a vďaka vosku ochráni lak do ďalšieho umývania automobiluautošampón je špeciálne vyvynutý na použitie v studenej vode, tak aby bol dosiahnutý maximálny čistiaci prostriedokobsahuje aktívne zložky ktoré odstránia špinu a nečistoty a následne pridajú ochrannú vrstvu kernaubového vosku,ktorý zaistí ochranu a leskvytvorí na laku neviditeľný ochranný film, chrániaci pred poveternostnými podmienkamijednoduchá aplikácia a následné odstránenie zbytkov šampónupoužívajte len na studené povrchy ideálne v tieni .

ARMOR ALL čistič kože 3v1 250ml

13.94  s DPH
- prípravok na ošetrenie kože od firmy Armor All- vysoko účinná emulzia pre všetky typy hladkej kože a imitácie kože- prípravok 3 v 1 určený na starostlivosť o kožu - polomatný- prostriedok na kožu čistí, chráni, obnovuje- chráni pred vyblednutím a popraskaním- navracia koži prirodzený vzhľad, farbu a lesk- poskytuje ochranu pred UV žiarením .

Armor All Glass wipes Utierky na sklo 20ks

3.69  s DPH
Utierky ARMOR ALL WIPES na sklo: na vnútorné aj vonkajšie použitie nezanecháva šmuhy výrobok neobsahuje amoniak, je vhodný pre zrkadlá a svetlá Návod na použitie: Otvorte sáčok odlepením nálepky na prednej strane a vyberte utierku. Obal dôkladne uzavrite, aby z neho neunikala vlhkosť.

Armor All Heavy duty car wash Autošampón silný 1l

9.42  s DPH
Super silný autošampón Odstraňuje cestnú špinu, asfalt, zvyšky hmyzu a živicu Hĺbkovo čistí bez poškodenia laku Vysokoúčinný aj v studenej vode. .

Armor All multi-purpose cleaner 500ml

9.58  s DPH
Multi Purpose Cleaner - univerzálny čističPrvotriedny multifunkční čistič, ktorý nahradí množstvo špeciálnych čistiacich prostriedkov pre vaše vozidlo. Čistí odolnú špinu, motorový olej, mastnotu, zvyšky asfaltu, brzdový prach, čistí textílie, disky kolies, časti motora ale aj plasty.

Armor All NEW CAR SCENTED ORIGINAL PROTECTANT 300ml – antikorový ochranný prostriedok

9.17  s DPH
Antikorový ochranný prostriedok s novým automobilom Prostredie ArmorAllProtectant preniká povrchmi, aby svietilo a chráni vinyl, gumu a plast. Chráni povrch pred vyblednutím a praskaním redukciou účinkov ultrafialového žiarenia a súčasne vytvára farbu a obnovuje lesk a ochrana proti oderu.

Armor All Protectant lesk na plasty 300ml

9.04  s DPH
Protectant sprej je určený na hĺbkovú ochranu plastov, napomáha predchádzať praskaniu dokonca blednutiu plastov. Sprej je vhodný na všetky plasty, gumy, vinyl.

ARMOR ALL Protectant semi – matt finish 300ml polomatný

9.04  s DPH
Hĺbková ochrana plastov protectant lesklý regeneruje, impregnuje a chráni plasty pred starnutím, praskaním i vyblednutím. Je možné ho použiť v interiéri na plastové palubné dosky, lišty a podobne, a taktiež aj v exteriéri na umelú hmotu, vinyl a gumu.

Armor All Utierky na čalúnenie 15ks

3.99  s DPH
Univerzálne čistiace utierky vhodné na čalúnenie, textílie a koberce, unikátne čistiace účinky, bezpečné pre všetky druhy povrchov. .

Armor All Utierky na plast 20ks

3.79  s DPH
Utierky ARMOR ALL WIPES na plasty: -čistia bez lesku s vôňou citrónu chránia pred UV žiarením použitie na plast, vinyl a gumuNávod na použitie:Otvorte sáčok odlepením nálepky na prednej strane a vyberte utierku. Obal dôkladne uzavrite, aby z neho neunikala vlhkosť.

Armor all Utierky na plast matné 20ks

3.99  s DPH
Čistiace a leštiace obrúsky na palubnú dosku, obnovia pôvodný vzhľad pri zachovaní matného povrchu. Spomalí opotrebovanie plastových, gumových a vinilových častí automobilu, po použití budú plastové časti chránené pred škodlivým pôsobením ozónu a UV žiarenia.