Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

AL-KO Benzínová kosačka Classic 4.65 SP-B Plus 119612

415.99  s DPH
Plnevybavená kosačka s funkciou 4v1: kosenie, zber, mulčovanie a bočné vyhadzovanieIntegrovaný predný držiak uľahčuje prepravu a skladovanie kosačkyCentrálne nastavenie výšky kosenia do 7 polôhXXL kolesá uložené v guličťkových ložiskách a pohon kolies sa pri kosení starajú o lepšiu priľnavosť a ľahký pohyb v tráve alebo v nerovnom teréneVeľký aerodynamicky tvarovaný kôš s objemom až 65 l a ukazovateľom stavu naplneniaMotor B&S Series 500 EPracovná výška 30-80 mmRobustný kryt z oceľového plechuŠírka záberu 46 cm .

AL-KO Elektrická kosačka Comfort 34 E

131.21  s DPH
Mimoriadne tiché, bezemisné a bezpečné kosenie trávnika. Funkcia 2-in-1: kosenie a zberanie.

Al-KO Kosačka benzínová rotačná Comfort 46.0 SP-B

440.99  s DPH
Charakteristika AL-KO 46. 0 SP-B:1-rýchlostný pohon koliesTelo z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow pre najlepšie vlastnosti kosenia a zberuKomfortné centrálne nastavenie výšky koseniaErgonomicky tvarovaná rukoväť pre väčšie pohodlieXXL kolesá s guličkovými ložiskami pre jednoduché ovládanie4IN1 function (kosenie, zber, mulčovanie, bočné vyhadzovanie)Integrované transportné držadlo pre ľahkú manipuláciuVysoký stupeň inovácie a moderný dizajn.

AL-KO Kosačka elektrická AL-KO Comfort 40E

200.99  s DPH
Elektrická kosačka s funkciou 3-in-1 je vďaka bezemisnej a mimoriadne tichej prevádzke Vaším perfektným pomocníkom na kvalitnú údržbu trávnika v každej obytnej oblasti. Elektrické kosačky AL-KO v ponuke majú výkon do 1 600 W a pohybujú sa bez výfukových plynov a motorového oleja.

Benzínová kosačka AL-KO Classic 4.69 SPI-A Plus

478.50  s DPH
Ľahké štartovanie pomocou kľúča Jednorýchlostný pohon kolies. Pohodlné centrálne nastavenie výšky kosenia.

Kosačka rotačná benzínová AL-KO 4.2 SP-S Easy

244.99  s DPH
Centrálne nastavenie výšky kosenia jednou rukouOptimálne vlastnosti kosenia a chytania vďaka aerodynamickému krytuErgonomicky tvarovaná riadidlá pre prácu bez únavyKolesá XL pre ľahký priebehĽahký a svižnýKrabica na zachytávanie tkanív pre ukladanie šetriace miesto .