Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Adidas antiperspirant Cool & Control 150ml

2.99  s DPH
ADIDAS Woman Control Ultra Protection Cool & Care Spray 150 mlDámsky dezodorant Adidas Control Ultra Protection Cool & Care v spreji má upravené zloženie tak, aby vyhovoval všetkým športovým aktivitám.  Okrem ochrany proti nadmernému poteniu a zápachu sa tiež perfektne stará o ženskú pokožku a nabíja ju sviežosťou až po dobu 48 hodín.

Adidas antiperspirant Get Ready 150ml

2.99  s DPH
Limitovaná edícia Adidas Get Ready! zachytáva podstatu Brazílie. Koktail šťavnatého ovocia s jemnou vôňou kvetín je dokonalou harmóniou.

Adidas Cool&Fresh AP 150ml

2.89  s DPH
Adidas Cool ponúka perfektnú vyváženosť medzi ochranou a starostlivosťou, ktorú ocenia najmä ženy, ktoré žijú aktívne a chcú sa cítiť za každej situácie sviežo a sebaisto. Buďte aj vy svieži a bez nadmerného potenia v každej situácii.

Adidas deo 150ml Dynamic Pulse

2.99  s DPH
Úplne nové zloženie Dynamic Pulse pre mužov spája silnú absorpciu a extrémnu sviežosť. Produkty boli vyvinuté v spolupráci s vrcholovými športovcami tak, aby spĺňali požiadavky na ihrisku aj nonstop tempo aktívneho dňa a obsahujú najúčinnejšiu antiperspirant technológiu od adidas.

Adidas deo Men Victory League 150ml

2.99  s DPH
Pánsky deodorant Adidas Victory league s výťažkom z guarany vám dopraje sviežosť po celý deň. Obsahuje cédrové drevo, pižmo a vanilku.

Adidas Get Ready Deodorant Body Spray pánsky

2.99  s DPH
Get Ready! For Him prináša spojenie šťavnatého tropického ovocia a prírodných aromatických driev. Úvodné tóny reprezentujú brazílskej farby - zelená mandarínka, žltý ananás a akordy vĺn azúrového mora.