Zobrazených 1–32 z 42 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Biolit Elektrický odparovač proti hmyzu so suchou náplňou 1 + 10 ks

5.19  s DPH
Biolit – elektrický odparovač vyhubí a odpudí komáre a iný nepríjemný lietajúci hmyz. Ochráni váš pokojný spánok pred nepríjemným hmyzom najmenej po dobu 11 nocí (1 vankúšik na 1 noc = 8 hod až 10 hod.

Biolit náhradná náplň do elektrického odparovača 30 nocí

5.49  s DPH
Biolit vankúšiky do elektrického odparovačaNáhradná náplň - vankúšiky sú určené pre elektrický odpudzovač Biolit. Hubí a odpudzuje komáre, pakomáre, pakomárce a iný malý hmyz.

Biolit Plus sprej proti pavúkom 400ml

6.42  s DPH
Tento vysoko účinný sprej proti pavúkom pôsobí hneď dvojakým spôsobom. Najprv okamžite usmrcuje pavúky a iní lezúci hmyz a za druhé dlhodobo pôsobí aj na miestach predpokladaného výskytu nielen pavúkov, ale aj mravcov, švábov, bĺch, ploštíc, rusov, švehiel, ucholakov, lariev molí a iného lezúceho hmyzu v domácnostiach.

BROS granulat proti mravcom 60g

1.59  s DPH
Granulát na použitie proti mravcom v miestnostiach a ich bezprostrednom okolí, vrátane terás, balkónov, altánkov, chodníkov, príjazdových ciest atď.  Návod na použitie : Nasypte cca 10 gramov produktu na hniezdo a cestičky, kadiaľ sa hmyz pohybuje.

Bros Insekticíd Zelená sila proti potravinovým moliam 500ml

4.09  s DPH
Tekutý prípravok proti moľom vijačky paprikovej určený na použitie v kuchyniach, špajzách, skladovacích priestoroch a priamo v kuchynských skrinkách. Účinne odpudzuje dospelé mole vijačky paprikovej, čím chráni potraviny, ako sú múka a cestoviny.

Bros Max insekticíd prášok proti mravcom 100g

2.39  s DPH
Inovatívny produkt pre likvidáciu mravcov vo forme jedu na mravce zmiešaného s dvoma typmi návnady: na báze proteínov a sacharidov. Zvláštne zloženie robí prášok mimoriadne atraktívne pre mravce, ktorí ho okamžite konzumujú.

BROS Odpudzovač hmyzu lapač ovocných mušiek

4.51  s DPH
Plastový lapač s obsahom feromonov, príťažlivý ovocné mušky bez insekticídov. Nádoba sa naplní feromonovou pribalenou náplňou, následne sa uzavrie a umiestni na miesto výskytu mušiek.

Floraservis predjarný postrek proti prezimujúcim škodcom ovocných stromov 500ml + 25ml

11.19  s DPH
ÚČINNÉ LÁTKY:Mero Stefes – 733 g/l metylester repkového olejaKarate Zeon 5 CS – 50 g/l Lambda-cyhalothrinSPOSOB ÚČINKU:Mero Stefes – kontaktnýKarate Zeon 5 CS –kontaktný a požerovýÚPRAVA:Mero Stefes - emulgovateľný koncentrát pre riedenie s vodouKarate Zeon 5 CS - tekutý mikroenkapsulovaný koncentrát pre riedenie vodouNičenie prezimujúcich škodcov je dôležitou súčasťou celoročnej ochrany ovocných a okrasných drevín, pretože škodcov zasiahneme v štádiu vajíčok alebo lariev, teda ešte skôr, než spôsobia väčšie škody. V minulosti sa tento zásah vykonával v období vegetačného pokoja prípravkami obsahujúcimi DNOK (Nitrosan, Arborol).

Insekticid Effect Aerosol na osy a sršne 750ml

12.49  s DPH
Effect aerosól proti osám a sršňom je kontaktný insekticíd s okamžitým a predĺženým účinkom, určený na hubenie ôs a sršňov. Zvláštne zloženie dvoch aktívnych látok umožňuje taktiež predĺžený účinok.

Insekticíd Fastion kvapalný,nástraha na mravce 4g

5.49  s DPH
Liek je určený na hubenie mravcov vyskytujúcich sa v budovách (obytné domy, byty, prevádzky, sklady a pod. ) Alebo ich okolie - mravca všeobecného (aj iné príbuzné druhy) a mravcov faraón.

Metarex M 100g

2.00  s DPH
Metarex, granulovaná návnada na slimáky. Moluskocíd – granulovaná návnada na ochranu poľných plodín, zeleniny, ovocných rastlín, okrasných rastlín a skleníkových rastlín proti slimákom a slizniakom.

Orion Fragrance štipce proti moliam s vôňou čistej bielizne 2ks

2.45  s DPH
Štipce proti moliam dokonale ochránia vaše odevy po celú dobu svojej účinnosti, a navyše zaistia príjemné osvieženie pre vašu šatníkovú skriňu. Štipce proti moliam ORION sa vkladajú priamo medzi oblečenie či zavesia do šatníkovej skrine, a predstavujú tak skutočne spoľahlivú ochranu pre vaše oblečenie.

Orion Total Attack prípravok na hubenie mravcov

3.10  s DPH
Insekticídny prípravok ORION Total attack je účinný prostriedok na hubenie mravcov, ktorý vám pomôže zabezpečiť ochranu vášho domova proti nežiaducemu lezúcemu hmyzu. Je vhodný na vonkajšie aj vnútorné použitie, takže proti mravcom môžete zakročiť ako doma, tak aj na terase, či na chodníku.

Orion totálna ochrana guličky proti moliam – čisté prádlo 20ks

2.82  s DPH
Guličky proti moliam ORION dokonale ochránia vaše odevy po celú dobu svojej účinnosti a nezanechávajú škvrny na bielizni ani na rukách. Jedna kulička pritom ochráni priestor o veľkosti 0,07 m3.

Prírodná bariéra proti mravcom 900g

12.70  s DPH
Prírodná bariéra pomáha chrániť vaše rastliny v záhradách, kvetinových záhonoch, kvetináčoch a vstupy do domácností pred nežiaducimi vplyvmi mravcov, vďaka špeciálnemu zloženiu na báze aromatických (vonných) esencií, ktoré sú nepríjemné pre mravce. Produkt je čisto prírodný.

Protect Garden Sanium Ultra AL insekticíd 1l

8.31  s DPH
Ochráňte vaše okrasné rastliny, ovocie i zeleninu proti savým a žravým škodcom. SANIUM ULTRA AL je kontaktný insekticídny prípravok vhodný na priame použitie, ktorý pôsobí veľmi rýchlo a jeho výhodou je, že účinkuje aj pri nízkych teplotách.

Protect Garden Sanium Ultra insekticíd 2x5ml

2.79  s DPH
Insekticídny prípravok je určený na ochranu okrasných rastlín, ovocia a zeleniny proti savým a žravým škodcom. Jedná sa o kontaktný prípravok, pôsobí rýchlo a je účinný aj pri nízkych teplotách.

RAID EL.TEK.45 NOCI NN 30ML

8.24  s DPH
Raid elektrická náhradná náplň tekutá s príjemnou vôňou. Insekticídny prípravok.

Raid elektr. tekuty stroj.+NN

6.84  s DPH
Raid® elektrický odparovač s tekutou náplňou, insekticíd bez parfumácie poskytuje efektívnu ochranu pred komármi až 45 nocí. Účinný i pri mierne otvorených oknách a rozsvietených svetlách.

Raid elektrický odparovač Family 21ml

10.99  s DPH
elektrický odparovač s tekutou náplňou Raid Familyvhodné pre deti od 6 mesiacov +bez pridanej parfumácie2 v 1 - okamžitá a dlhotrvajúca ochrana proti komáromvýdrž až 30 nocí/8 hodín/noc Elektrický odparovač s tekutou náplňou od značky Raid Family poskytuje efektívnu ochranu pred komármi až po dobu 30 nocí. Insekticíd bez parfumácie 2 v 1 pre okamžitú a nepretržitú ochranu pred komármi až 30 nocí pri použití 8 hodín denne.

RAID elektrický odparovač suchý vankúšik 1ks + 10ks

6.78  s DPH
Určite poznáte, keď vás v noci otravujú komáre a nedajú vám spať. Preto by ste si mali zaobstarať tento elektrický odparovač Raid, ktorý vás zbaví týchto starostí raz a navždy.