Zobrazených 1–32 z 42 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Agita 10WG voderozpustný granulát proti muchám 100g

16.70  s DPH
AGITA 10 WG je insekticídy prípravok s účinnou látkou novej chemickej skupiny. Nástraha sa aplikuje iba na miesta, ktoré sú muchami vyhľadávané ako sedacie plochy, ako sú okná a dvere a ich okolie, zdroje tepla, časti stien, konštrukcií, technológie a pod.

Biolit Elektrický odparovač proti hmyzu so suchou náplňou 1 + 10 ks

5.19  s DPH
Biolit – elektrický odparovač vyhubí a odpudí komáre a iný nepríjemný lietajúci hmyz. Ochráni váš pokojný spánok pred nepríjemným hmyzom najmenej po dobu 11 nocí (1 vankúšik na 1 noc = 8 hod až 10 hod.

Biolit náhradná náplň do elektrického odparovača 30 nocí

5.49  s DPH
Biolit vankúšiky do elektrického odparovačaNáhradná náplň - vankúšiky sú určené pre elektrický odpudzovač Biolit. Hubí a odpudzuje komáre, pakomáre, pakomárce a iný malý hmyz.

BIOLIT Plus elektrický odparovač proti hmzyu s náplňou 31 ml – chráni až po dobu 30 nocí

7.14  s DPH
Elektrický odparovač Biolit Plus s tekutou náplňou vám zaistí domov bez všetkých nepozvaných hostí v podobe múch, komárov, pakomárov, pakomárcov a iného malého hmyzu, ktorý spoľahlivo odpudzuje a hubí. Kombinovaný odparovač možno použiť aj pre vymeniteľné vankúšiky proti komárom (1 vankúšik = 8 až 10 hodín/noc).

BIOLIT Plus odpudzovač hmyzu – tekutá náplň 31ml

5.89  s DPH
Odpudzovač hmyzu proti muchám a komárom, chráni až 30 nocí - náhradná náplň. .

Biolit plus proti osám 400 ml

6.42  s DPH
Biolit Plus je vysoko účinný priestorový a povrchový sprej k ochrane proti osám a sršňom. Nový aplikátor umožňuje zasiahnuť hmyz väčšou dávkou účinnej látky a tiež na väčšiu vzdialenosť.

Biolit Plus sprej proti pavúkom 400ml

6.42  s DPH
Tento vysoko účinný sprej proti pavúkom pôsobí hneď dvojakým spôsobom. Najprv okamžite usmrcuje pavúky a iní lezúci hmyz a za druhé dlhodobo pôsobí aj na miestach predpokladaného výskytu nielen pavúkov, ale aj mravcov, švábov, bĺch, ploštíc, rusov, švehiel, ucholakov, lariev molí a iného lezúceho hmyzu v domácnostiach.

Biolit tekutá náplň do elektrického odparovača s vôňou pomaranča 27 ml – chráni spánok až 45 nocí

6.30  s DPH
Poraďte si s komármi, ktoré sa skrývajú za závesmi či skriňami, pomocou elektrického odparovača značky BIOLIT! Náhradná tekutá náplň do elektrického odparovača  s vôňou pomaranča vás bude efektívne chrániť proti komárom až 45 nocí. Obsahuje insekticíd, ktorý pôsobí proti komárom vrátane komárov tigrích, a to aj pri pootvorených oknách a rozsvietených svetlách.

Biolit UNI odpudzovač hmyzu – sprej proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu 400ml

4.47  s DPH
Tento vysoko účinný sprej proti muchám, komárom, švábom, mravcom a inému lietajúcemu a lezúcemu hmyzu oceníte v domácnostiach, na chalupe aj na dovolenke. Rýchlo a nekompromisne zabíja lietajúci aj lezúci hmyz.

Biolit UNI proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu, sprej 400ml, pomarančový kvet

4.40  s DPH
Vysoko účinný sprej proti lezúcemu hmyzu od značky BIOLIT s vôňou pomaranča vám pomôže s bojom proti švábom, mravcom, pavúkom, muchám, komárom a ďalším druhom hmyzu. Tento insekticíd vďaka svojmu jedinečnému zloženiu pôsobí v priebehu niekoľkých sekúnd a zároveň zaistí dlhodobú ochranu až na 4 týždne od použitia.

Biolit UNI sprej proti muchám, komárom, švábom, mravcom a inému lietajúcemu a lezúcemu hmyzu 300 ml

3.29  s DPH
Insekticídny aerosólový prípravok, špecialista na hubenie lietajúceho aj lezúceho hmyzu – to je BIOLIT UNI 007 Sprej proti lietajúcemu a lezúcemu hmyzu 300 ml.  Vďaka unikátnemu rozprašovaču možno zasiahnuť letiaci hmyz z bezpečnej vzdialenosti.

Bros Max insekticíd prášok proti mravcom 100g

2.39  s DPH
Inovatívny produkt pre likvidáciu mravcov vo forme jedu na mravce zmiešaného s dvoma typmi návnady: na báze proteínov a sacharidov. Zvláštne zloženie robí prášok mimoriadne atraktívne pre mravce, ktorí ho okamžite konzumujú.

BROS Odpudzovač hmyzu lapač ovocných mušiek

4.51  s DPH
Plastový lapač s obsahom feromonov, príťažlivý ovocné mušky bez insekticídov. Nádoba sa naplní feromonovou pribalenou náplňou, následne sa uzavrie a umiestni na miesto výskytu mušiek.

Floraservis predjarný postrek proti prezimujúcim škodcom ovocných stromov 500ml + 25ml

11.19  s DPH
ÚČINNÉ LÁTKY:Mero Stefes – 733 g/l metylester repkového olejaKarate Zeon 5 CS – 50 g/l Lambda-cyhalothrinSPOSOB ÚČINKU:Mero Stefes – kontaktnýKarate Zeon 5 CS –kontaktný a požerovýÚPRAVA:Mero Stefes - emulgovateľný koncentrát pre riedenie s vodouKarate Zeon 5 CS - tekutý mikroenkapsulovaný koncentrát pre riedenie vodouNičenie prezimujúcich škodcov je dôležitou súčasťou celoročnej ochrany ovocných a okrasných drevín, pretože škodcov zasiahneme v štádiu vajíčok alebo lariev, teda ešte skôr, než spôsobia väčšie škody. V minulosti sa tento zásah vykonával v období vegetačného pokoja prípravkami obsahujúcimi DNOK (Nitrosan, Arborol).

Insekticid Effect Aerosol na osy a sršne 750ml

12.49  s DPH
EFFECT AEROSOL PROTI OSÁM A SRŠŇOM• 400 ml, 750 ml• insekticíd vo forme rozprašovača. Vzhľadom k tomu, že aerosol aplikuje aktívnu látku až do vzdialenosti 4-6 m, je možné hniezdo postriekať z väčšej vzdialenosti.

Metarex M 100g

2.00  s DPH
Metarex, granulovaná návnada na slimáky. Moluskocíd – granulovaná návnada na ochranu poľných plodín, zeleniny, ovocných rastlín, okrasných rastlín a skleníkových rastlín proti slimákom a slizniakom.

MRAVEKO návnada na mravce 3ks/bal. extra účinné

6.25  s DPH
MRAVEKO EXTRA ÚČINNÉ prináša medzi obyčajných ľudí profesionálny prípravok na jednoduchý, bezpečný a čistý boj proti mravcom v bytoch, v domoch, v kanceláriách, v pivniciach, na terasách a iných domácich aj pracovných priestoroch. .

Orion Fragrance štipce proti moliam s vôňou čistej bielizne 2ks

2.45  s DPH
Štipce proti moliam dokonale ochránia vaše odevy po celú dobu svojej účinnosti, a navyše zaistia príjemné osvieženie pre vašu šatníkovú skriňu. Štipce proti moliam ORION sa vkladajú priamo medzi oblečenie či zavesia do šatníkovej skrine, a predstavujú tak skutočne spoľahlivú ochranu pre vaše oblečenie.

Orion totálna ochrana guličky proti moliam – čisté prádlo 20ks

2.82  s DPH
Guličky proti moliam ORION dokonale ochránia vaše odevy po celú dobu svojej účinnosti a nezanechávajú škvrny na bielizni ani na rukách. Jedna kulička pritom ochráni priestor o veľkosti 0,07 m3.

Raid elektrický odparovač Family 21ml

9.99  s DPH
elektrický odparovač s tekutou náplňou Raid Familyvhodné pre deti od 6 mesiacov +bez pridanej parfumácie2 v 1 - okamžitá a dlhotrvajúca ochrana proti komáromvýdrž až 30 nocí/8 hodín/noc Elektrický odparovač s tekutou náplňou od značky Raid Family poskytuje efektívnu ochranu pred komármi až po dobu 30 nocí. Insekticíd bez parfumácie 2 v 1 pre okamžitú a nepretržitú ochranu pred komármi až 30 nocí pri použití 8 hodín denne.

RAID elektrický odparovač suchý vankúšik 1ks + 10ks

6.78  s DPH
Určite poznáte, keď vás v noci otravujú komáre a nedajú vám spať. Preto by ste si mali zaobstarať tento elektrický odparovač Raid, ktorý vás zbaví týchto starostí raz a navždy.

Raid MAX proti švábom a mravcom 3v1 400ml

5.98  s DPH
Raid Max 3in1, proti lezúcemu hmyzu, proti švábom a mravcom je insekticídny aerosólový prípravok. Vďaka vylepšenej receptúre:1.