Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Polyuretánový náter PU 40 Farebný

175.97  s DPH
Bezrozpúšťadlový, matný, pružný, dvojzložkový, UV odolný, vodou-emulgovaný, uzatvárací náter na báze vysokokvalitných polyuretánov. Farebný náter vhodný pre použitie v interiéri aj exteriéri, na nátery cementom viazaných nepojazdných podkladov (podlahy a steny) a podkladov s jestvujúcimi epoxidovými alebo polyuretánovými povlakmi, s miernym až stredným mechanickým zaťažením. Základná farba: RAL 7032 - ostatné farby RAL na vyžiadanie. Balenie obsahuje komp.A + komp.B Spotreba: 0,15 kg/m2/ 1 náter.  

Polyuretánový náter PU 40 Transparentný

160.99  s DPH
Bezrozpúšťadlový, matný, pružný, dvojzložkový, UV odolný, vodou-emulgovaný, uzatvárací náter na báze vysokokvalitných polyuretánov. Transparentný náter vhodný pre použitie v interiéri aj exteriéri, na nátery cementom viazaných nepojazdných podkladov (podlahy a steny) a podkladov s jestvujúcimi epoxidovými alebo polyuretánovými povlakmi, s miernym až stredným mechanickým zaťažením. Balenie obsahuje komp.A + komp.B Spotreba: 0,15 kg/m2/ 1 náter.  

PU stierka elastická PU 300

583.74  s DPH
Bezrozpúšťadlová, samonivelačná, trvalo elastická, kročajový hluk redukujúca, dvojzložková stierka na báze PU živíc s dobrou chemickou a mechanickou odolnosťou. Má schopnosť premosťovať statické trhliny. Vhodná pre použitie v exteriéri a interiéri, do kancelárií, viacúčelových hál, nemocníc, výstavných hál, na betónové, cementové podklady a podklady z liateho asfaltu. Pre pojazdné a pochôdzne plochy. Jemné zožltnutie spôsobené pôsobením UV žiarenia nemá vplyv na technické vlastnosti. Poznámka: nie je možné tónovať v RAL 9016. Základná farba: RAL 7032 - ostatné farby RAL na vyžiadanie. Balenie obsahuje komp.A + komp.B Spotreba: 1,35 kg/m2/ 1mm.

PU stierka elastická PU 400

717.31  s DPH
Bezrozpúšťadlová, samonivelačná, elastická pri mínusových teplotách, kročajový hluk redukujúca, UV-farebne stála, dvojzložková stierka na báze PU živíc. Má schopnosť premosťovať trhliny. Vhodná pre použitie v exteriéri a interiéri, na vytvorenie farebných, pochôdznych plôch so stredným zaťažením na cementom viazaných podkladoch a podkladoch z tvrdého liateho asfaltu. Tónovateľná podľa RAL vzorkovnice farieb. Farby RAL na vyžiadanie. Balenie obsahuje komp.A + komp.B Spotreba: 1,4 kg/m2/ 1mm.