Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Aqua Primer AP 2000

198.25  s DPH
Dvojzložkový epoxidový prípravný náter na báze vodou emulgovaných epoxidov. Vhodný najme pod epoxidové stierky a epoxidové nátery na báze vodou emulgovaných epoxidov. Odoláva pôsobeniu pohonných hmôt, riedeným hydroxidom a kyselinám. Má veľmi dobrú prídržnosť na minerálnych podkladoch, a existujúcich starých krytinách. Je paropriepustný, a rýchlo schnúci pri izbovej teplote. Balenie obsahuje komp.A + komp.B Spotreba: cca 0,3 kg/m2 na 1 náter.

Aqua sealing AS 1500

124.22  s DPH
Lesklý,2-zložkový epoxidovo-živicový lesklý náter bez obsahu rozpúšťadiel, na vodnej báze. Je odolný voči olejom, lúhom, roztokom soli, a pod. Aqua Sealing AS 1500 je vhodný na uzatváranie a natieranie betónových plôch, podkladov na báze cementu, cementových poterov s nízkym zaťažením, ako napr. sklady, pivnice, technické miestnosti a pod. Je vhodný aj ako náter stien vo vlhkých prevádzkách, ako alternatíva ku keramickým obkladom. Odporúčame 2-3 nátery. Tónovateľná podľa RAL. Základná farba: RAL 7032 NEU - ostatné farby RAL na vyžiadanie. Balenie obsahuje komp.A + komp.B Spotreba: cca 0,20 kg/m2 na 1 náter.

Aqua Topcoat EP 150 TC

323.11  s DPH
Transparentný, polomatný, 2-komponentný náter na báze vodou emulgovaných epoxidových živíc, bez obsahu rozpúšťadiel, neplnený, s nízskym obsahom emisií. Vyznačuje sa dobrou odolnosť proti olejom, tukom, zriedeným hydroxid a kyselinám. V interiéri a exteriéri pre pochôdzne a pojazdné plochy ako pečatiaci náter pre epoxidové nátery a stierky. Balenie obsahuje komp.A + komp.B Spotreba: cca 0,15 kg/m2 na 1 náter.