Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Adhézna emulzia HE 20

11.84 175.98  s DPH
Univerzálna, zušľachťujúca hmota na báze alkáliam odolných polymérov bez obsahu zmäkčovadiel. Výrazne zlepšuje priľnavosť materiálov, obmedzuje vznik napätí pri tuhnutí a tvrdnutí betónových a maltových zmesí, lebo zvyšuje ich pružnosť, znižuje nasiakavosť a zlepšuje spracovateľnosť cementom viazaných hmôt. V interiéri a exteriéri na zhotovenie adhézneho povlaku, ako zušľachťujúca prísada do mált a betónov a ako adhézny mostík pod vyrovnávacie hmoty. Spotreba: ako adhézny mostík: cca 0,15 kg/m2 (predvlhčený, očistený podklad, následné vrstvy aplikovať systémom mokrý do mokrého)                ako zušľachťujúca prísada do mált: 20% zámesovej vody                ako zušľachťujúca prísada do poterov od hrúbky 15 mm: 40% zámesovej vody.

Austrofaser PP 12 mm

14.93  s DPH
Polypropylénové vlákno vyrábané podľa normy kvality ISO 9001. Vylepšuje všetky vlastnosti betónov a minerálne viazaných stavebných látok. Vlákna sa rozdeľujú priestorovo a rovnomerne v celej betónovej a poterovej vrstve. Znižuje riziko tvorby mikrotrhlín. Spotreba: cca 0,75 kg/m3.

Ochrana betónu a malty proti mrazu FS 10

7.31 52.41  s DPH
Tekutá prísada do betónov a mált bez obsahu chloridov zvyšujúca hydratačné teplo a urýchľujúca tuhnutie a tvrdnutie zmesi, čo vedie k podstatne rýchlejšiemu dosiahnutiu min. hodnoty pevnosti v tlaku zmesi cca 5 N/mm2, ktorá už zaisťuje odolnosť voči mrazu. V interiéri a exteriéri pre železobetón, predpätý betón, transportbetón atď., tiež pre cementové a vápenocementové murovacie malty. Pri dodržaní ostatných bežných normových opatrení umožňuje betonárske a murovacie práce do teploty -9°C.  Spotreba: 1% hmotnosti cementu, cca 3 kg/m3 betónu.

Urýchľovač tuhnutia X 3

34.57 1018.32  s DPH
Tekutá, plastifikujúca prísada urýchľujúca proces tuhnutia betónu. Pokládka podlahovín možná už po 10 dňoch. Spotreba: cca 7 - 8 kg/m3 poteru

Vodotesniaca prísada do betónu DM 40

9.56 87.06  s DPH
Bezchloridový, plastifikačný prostriedok na výrobu nepriepustného železobetónu, predpätého betónu, betónových stien proti pôsobeniu tlakovej vody na základy, bazény atď. s vysokými nárokmi na nepriepustnosť. Dávkovanie: 1% váhy cementu. Spotreba: cca 3 - 4 kg/m3 betónu.

Zušľachťovač vykurovaného poteru HV 05

8.10 69.90  s DPH
Bezchloridová poterová prísada pre plávajúce a spriahnuté potery. Obzvlášť vhodná pre podlahové vykurovania, nakoľko sa lepšou priľnavosťou poterovej hmoty na vykurovacie rúrky a vodiče zlepšuje prenos tepla. Vytvára hladké povrchy bez trhlín. Zvyšuje spracovateľnosť a pevnosť poteru. Spotreba: cca 0,5% váhy cementu, cca 1,6 kg/m3 poteru