Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Betónová impregnácia TE 18

446.28  s DPH
Na použitie pripravený, 1-zložkový, transparentný, impregnačný prostriedok s obsahom rozpúšťadiel s veľmi dobrou odolnosťou proti alkaliam na báze oligomérneho siloxanu. V závislosti na kvalite a nasiakavosti podkladu vytvára hydrofóbny, vodu a olej odpudzujúci povrch bez mokrého efektu, ktorý sa ľahšie čistí. Vytvrdnutá impregnačná vrstva na povrchu podlahy je paropriepustná a odolná UV žiareniu. Vhodný pre impregnáciu minerálnych povrchov, ako sú betón, cementový poter, minerálne tekuté hmoty, atď.   Spotreba: 0,05 - 0,1 kg/m² podľa nasiakavosti podkladu

Impregnácia podlahy a stien IG 03

31.57 140.10  s DPH
Minerálna impregnácia na impregnovanie betónových podláh a iných betónových a minerálnych podkladov, podláh a stien. Dobre viaže prach, spevňuje povrch, čím zvyšuje mechanickú odolnosť. Bezfarebná. Spotreba: cca 0,3 kg/m2.

Lítiová impregnácia LI 12

509.94  s DPH
Na použitie pripravená, matná, jednozložková, transparentná impregnácia bez obsahu rozpúšťadiel s veľmi dobrou odolnosťou voči alkáliamna  lítium-silikátovej báze. Pre použitie v interiéri aj exteriéri na impregnáciu a zvýšenie povrchovej pevnosti minerálnych povrchov, ako sú betón, cementový poter, minerálne nivelačné hmoty, atď. Naimpregnovaná povrchová vrstva je paropriepustná a odolná proti UV žiareniu.   Spotreba: 0,05 - 0,1 kg/m² podľa nasiakavosti

Ochrana proti odparovaniu LF 3

105.78 558.00  s DPH
Bezrozpúšťadlový, striekaním nanášateľný, rýchlo účinný náter s vysokou odolnosťou proti predčasnému odparovaniu vody. Vhodný do ineriéru aj exteriéru, na dodatočnú ochranu čerstvo vyrobených betónov a mált pred rýchlym vysúšaním vetrom a slnkom. Spotreba: 0,15 - 0,20 kg/m2.

Repol Silikónová impregnácia S 4 – Anti grafity

16.97 268.95  s DPH
Prostriedok na impregnáciu fasád s extrémnou odolnosťou voči plesniam, riasam a machu. Jednozložkový, paropriepustný na báze oligomerného siloxanu s obsahom rozpúšťadiel. Na pohľadový betón, prírodný kameň, škridlu a pod. Zamedzuje škodám spôsobeným vnikaním vlhkosti do muriva. Spotreba: cca 2-3 m2/l podľa podkladu.