Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

NEXLER STICK V -20°C

46.08  s DPH
Samolepiaci hydroizolačný pás NEXLER STICK sa v skladbách striech používa ako podkladná (spodná) vrstva viacvrstvových hydroizolácii striech. Možno použiť tiež pre prevádzkové skladby striech (terasy, balkóny). Prednosťou samolepiaceho pásu je jeho priame použitie (nalepenie) na podklady, ktoré nemôžu byť vystavené plameňu ohňa. V skladbách striech zo jedná najmä o tepelnej izolácie z EPS a XPS. Minimálny prípustný sklon strechy je ≥ 1%. U hydroizolácie spodnej stavby sa pás používa v jednej vrstve ako hydroizolácia proti zemnej vlhkosti (typ A). Hrúbka :      2,5 mm Nosná vložka :  sklenená rohož V Povrchová úprava :  minerálny jemnozrnný posyp Plošná hmotnosť :  cca 3,0 kg / 1 m2 Spôsob aplikácie :  za studena samolepiaci Balenie :  10 m2 rolka ( šírka 1 m x dĺžka 10 m ), 24 roliek = paleta Uvedená cena je za 1 rolku.

VELBIT AL + V S40

38.16  s DPH
Hydroizolačný pás VELBIT AL + V S40 sa používa ako parozábrana v skladbách jednoplášťových striech. Minimálny prípustný sklon strechy je ≥ 1%. U spodnej stavby sa pás používa ako izolácia proti zemnej vlhkosti a slúži tiež ako zábrana proti prenikaniu radónu z podložia. Hrúbka :    4,0 mm Nosná vložka :  sklenená rohož s AL hliníkovou fóliou Povrchová úprava : jemnozrnný minerálny posyp Spôsob aplikácie :   celoplošným natavením Balenie :  10 m2 rolka ( šírka 1 m x dĺžka 10 m ), 20 roliek = paleta Uvedená cena je za 1 rolku.

VELBIT G200 S40

30.24  s DPH
Asfaltový pás vyrobený z oxidovaného asfaltu, s jemným minerálnym posypom a s nosnou vložkou zo sklenenej tkaniny - veľmi pevná vložka. Pás sa používa na hydroizoláciu základov, základovej dosky, žúmp, terás, balkónov a pod. . Aplikuje sa natavením. Má vysokú pevnosť v ťahu. Asfaltový pás má protiradónovú ochranu. Hrúbka :   4,0 mm Nosná vložka : sklenná tkanina typu G ( glass ) 200 g/m2 Povrchová úprava : jemnozrnný minerálny posyp Plošná hmotnosť :  cca 5 kg / 1 m2 Spôsob aplikácie : celoplošným natavením Balenie :  7,5 m2 rolka ( šírka 1 m x dĺžka 7,5 m ), 20 roliek = paleta Uvedená cena je za 1 rolku.