Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Cezatiková strešná vpusť s kolenom pre zvod

8.40  s DPH
Cezatiková strešná vpusť s kolenom pre zvod je určená pre spoľahlivé riešenie detailu horizontálneho odvodnenia plochej strechy ( cez murivo atiky ), ktorej povlaková krytina je zhotovená z asfaltových pásov. Vyrobená je z materiálu DUTRAL. Jej súčasťou je odnímatelné koleno pre priame napojenie dažďového zvodu, alebo pre spoľahlivé zaústenie do zberného kotlíka dažďového žľabu.Je určená pre osadenie do otvoru v atike 100 x 100 mm.Tepelná stálosť : od - 30°C do + 150°CBalenie :             1 ks, 1 krabica = 20 ksPredaj možný aj na kusy.Uvedená cena je za 1 ks.

GUMOASFALT SA 12 – 10 kg vedro

16.95  s DPH
Gumoasfalt SA12 je vodou riediteľná náterová hmota na báze asfaltu. Použitie k údržbe asfaltových povlakových krytín, alebo ako kombinovaná krytina nových strešných plášťov, prípadne k tesneniu strešných detailov. Spracovanie náterom za studena kefou, štetcom, valčekom, alebo nástrekom pomocou vhodného zariadenia. Pred použitím je potreba hmotu dokonale premiešať. Vždy je nutné dbať na to, aby náter bol riadne rozotrený a po zaschnutí vytvoril súvislý film. Po dokonalom zaschnutí už vodu neprijíma. GUMOASFALT SA 12 nesmie behom skladovania zamrznúť a nie je možné ho miešať s inými asfaltovými materiálmi ! Spotreba :  cca 0,75 kg/m2 na 1 náter Výdatnosť : cca 13,3 m2/ 10 kg vedro na 1 náter Balenie :   10 kg vedro Uvedená cena je za 1 vedro.

NEXLER STICK V -20°C

46.08  s DPH
Samolepiaci hydroizolačný pás NEXLER STICK sa v skladbách striech používa ako podkladná (spodná) vrstva viacvrstvových hydroizolácii striech. Možno použiť tiež pre prevádzkové skladby striech (terasy, balkóny). Prednosťou samolepiaceho pásu je jeho priame použitie (nalepenie) na podklady, ktoré nemôžu byť vystavené plameňu ohňa. V skladbách striech zo jedná najmä o tepelnej izolácie z EPS a XPS. Minimálny prípustný sklon strechy je ≥ 1%. U hydroizolácie spodnej stavby sa pás používa v jednej vrstve ako hydroizolácia proti zemnej vlhkosti (typ A). Hrúbka :      2,5 mm Nosná vložka :  sklenená rohož V Povrchová úprava :  minerálny jemnozrnný posyp Plošná hmotnosť :  cca 3,0 kg / 1 m2 Spôsob aplikácie :  za studena samolepiaci Balenie :  10 m2 rolka ( šírka 1 m x dĺžka 10 m ), 24 roliek = paleta Uvedená cena je za 1 rolku.

PENETRAL ALP

23.40 51.12  s DPH
Určený k penetrácií suchých a očistených podkladov pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie. PENETRAL ALP je vyrobený zo špeciálneho asfaltu s vysokou priľnavosťou k podkladu ( betón, tehla, atď.... ). Pre aplikáciu náteru (laku) sa používa kefa, štetec, valček, prípadne je možné aplikovať nástrekom za použitia vhodného zariadenia. Pred použitím náteru je vhodné obsah dôkladne premiešať. Skladuje sa v uzavretých nádobách v krytých priestoroch. Nádoby s penetračným lakom nesmú byť vystavené zvýšeným teplotám a priamemu slnečnému žiareniu. Behom skladovania sa pripúšťa zhustnutie laku až o 50%. Penetračný asfaltový lak ( náter ) je možné riediť lakovým benzínom. V skladovacích priestoroch a taktiež pri aplikácií náteru je zakázaná manipulácia s otvoreným ohňom a zákaz fajčenia ! Spotreba :  cca 0,3 kg/m2 na 1 náter, v závislosti od spôsobu použitia a podkladu Výdatnosť : cca 30 m2/ 9 kg kanister na 1 náter, v závislosti od spôsobu použitia a podkladu cca 67 m2/ 20 kg kanister na 1 náter, v závislosti od spôsobu použitia a podkladu Balenie : 9 kg kanister 20 kg kanister Uvedená cena je za 1 kanister. Upozornenie : Je možné dodať aj 200 l sud ( 160 kg ). Cena na vyžiadanie. Dodacia lehota po dohode s oddelením odbytu.

PENETRAL ALP M (SBS)

28.33  s DPH
Penetračný lak s adhéznou prísadou do vlhka a s prísadou kaučuku SBS je predovšetkým určený ako penetračný náter pod modifikované asfaltové pásy. Má výbornú priľnavosť k asfaltovým pásom s modifikáciou SBS i APP a k podkladom ako napr. betón, tehla, atď.... Je možné ho použiť aj na vlhké podklady. Pre aplikáciu náteru (laku) sa používa kefa, štetec, valček, prípadne je možné aplikovať nástrekom za použitia vhodného zariadenia. Pred použitím náteru je vhodné obsah dôkladne premiešať. Skladuje sa v uzavretých nádobách v krytých priestoroch. Nádoby s penetračným lakom nesmú byť vystavené zvýšeným teplotám a priamemu slnečnému žiareniu. Behom skladovania sa pripúšťa zhustnutie laku až o 50%. Penetračný asfaltový lak ( náter ) je možné riediť lakovým benzínom. V skladovacích priestoroch a taktiež pri aplikácií náteru je zakázaná manipulácia s otvoreným ohňom a zákaz fajčenia ! Spotreba :  cca 0,3 kg/m2 na 1 náter, v závislosti od spôsobu použitia a podkladu Výdatnosť : cca 30 m2/ 9 kg kanister na 1 náter, v závislosti od spôsobu použitia a podkladu Balenie : 9 kg kanister Uvedená cena je za 1 kanister. Upozornenie : Je možné dodať aj 200 l sud ( 160 kg ). Cena na vyžiadanie. Dodacia lehota po dohode s oddelením odbytu.

Podložka pod dlažbu

0.36  s DPH
Je určená ako vymedzovacia podložka pod ťazkú dlažbu pri zhotovení pochôdznej terasy, chodníka atď.. Zabezpečuje spoľahlivý odtok dažďovej vody. Pri jej použití sa nepoškodí hydroizolácia terasy a dosiahnete garanciu dokonale rovných škár pri pokládke dlažby v pozdĺžnom, aj v priečnom smere.Balenie : 1 ks, 1 krabica = 250 ksPredaj možný aj na kusy.Uvedená cena je za 1 ks.

REFLEXOL

73.32 477.67  s DPH
Reflexný náter je určený hlavne ako vrchná, ochranná vrstva všetkých typov asfaltových krytín. Je možné ho použiť aj ako vrchný, ochranný náter oceľových konštrukcií, plechov i dreva. Aplikácia náteru je za studena a nanáša sa kefou, štetcom alebo valčekom. Náter je možné aplikovať aj nástrekom pri použití vhodného zariadenia. Podklad musí byť čistý, suchý, nezmrznutý. Pracovať s náterom nie je možné za daždivého počasia. Pred spracovaním je nutné náter dokonale premiešať. Skladovaný náter nesmie byť vystavený zvýšeným teplotám a priamemu slnečnému žiareniu. V skladovacích priestoroch a taktiež pri aplikácií náteru je zakázaná manipulácia s otvoreným ohňom a zákaz fajčenia ! Spotreba :  cca 0,3 kg/m2 na 1 náter Výdatnosť : cca 40 m2/ 12 kg kanister na 1 náter cca 167 m2/ 50 kg sud na 1 náter cca 303 m2/ 91 kg sud na 1 náter Balenie :  12 kg kanister 50 kg sud 91 kg sud Uvedená cena je za 1 balenie ( kanister, sud ).

SLOVBIT ELAST PYE PV200 S42 -20°C

35.64  s DPH
Modifikovaný asfaltový pás ( SBS modifikácia kaučukom ) s bridlicovým posypom určený ako hlavná ( vrchná ) hydroizolačná vrstva plochej strechy. SLOVBIT ELAST PYE PV200 S42 majú vďaka vložke z pozdĺžne vystuženého polyesterového vlákna lepšiu rozmerovú stabilitu, vysokú odolnosť voči statickému či dynamickému prederaveniu, zaťaženiu v zlome v pozdĺžnom alebo v priečnom smere a tiež voči predĺženiu. Pri oprave plochej strechy je možné použiť SLOVBIT ELAST PYE PV200 S42 aj v jednej vrstve. Hrúbka :  4,2 mm Nosná vložka : pozdĺžne vystužené polyesterové vlákno PV Povrchová úprava : bridlicový posyp, farba prírodná šedá Plošná hmotnosť :   cca 4 kg / 1 m2 Spôsob aplikácie : celoplošným natavením alebo mechanickým kotvením Balenie : 7,5 m2 rolka ( šírka 1 m x dĺžka 7,5 m ), 20 roliek = paleta. Uvedená cena je za 1 rolku.

Strešná vpusť 100

4.80  s DPH
Strešná vpusť 100 je určená pre spoľahlivé riešenie detailu vertikálneho odvodnenia plochej strechy, ktorej povlaková krytina je zhotovená z asfaltových pásov. Vyrobená je z materiálu DUTRAL.Je určená pre osadenie do zvodového potrubia Ø 100 mm.Tepelná stálosť : od - 30°C do + 150°CBalenie :             1 ks, 1 krabica = 25 ksPredaj možný aj na kusy.Uvedená cena je za 1 ks.

Strešná vpusť 120

4.80  s DPH
Strešná vpusť 120 je určená pre spoľahlivé riešenie detailu vertikálneho odvodnenia plochej strechy, ktorej povlaková krytina je zhotovená z asfaltových pásov. Vyrobená je z materiálu DUTRAL.Je určená pre osadenie do zvodového potrubia Ø 120 mm.Tepelná stálosť : od - 30°C do + 150°CBalenie :             1 ks, 1 krabica = 20 ksPredaj možný aj na kusy.Uvedená cena je za 1 ks.

Strešná vpusť 80

4.80  s DPH
Strešná vpusť 80 je určená pre spoľahlivé riešenie detailu vertikálneho odvodnenia plochej strechy, ktorej povlaková krytina je zhotovená z asfaltových pásov. Vyrobená je z materiálu DUTRAL.Je určená pre osadenie do zvodového potrubia Ø 80 mm.Tepelná stálosť : od - 30°C do + 150°CBalenie :             1 ks, 1 krabica = 25 ksPredaj možný aj na kusy.Uvedená cena je za 1 ks.

Strešný vetrák 80

4.92  s DPH
Strešný vetrák 80 je určený pre spoľahlivé odvetranie všetkých vrstiev strešného plášťa, ktorej povlaková krytina je zhotovená z asfaltových pásov. Vyrobený je z materiálu DUTRAL. Strešný vetrák pracuje na princípe samoodsávania - čím silnejší fúka vietor, tým väčší vztlak vzniká v odvetrávacom kominku.Tepelná stálosť :            od - 30°C do + 150°CSchopnosť odvetrania : 15 m2 až 20 m2 / 1 ksBalenie :                        1 ks, 1 krabica = 20 ksPredaj možný aj na kusy.Uvedená cena je za 1 ks.

VELBIT AL + V S40

38.16  s DPH
Hydroizolačný pás VELBIT AL + V S40 sa používa ako parozábrana v skladbách jednoplášťových striech. Minimálny prípustný sklon strechy je ≥ 1%. U spodnej stavby sa pás používa ako izolácia proti zemnej vlhkosti a slúži tiež ako zábrana proti prenikaniu radónu z podložia. Hrúbka :    4,0 mm Nosná vložka :  sklenená rohož s AL hliníkovou fóliou Povrchová úprava : jemnozrnný minerálny posyp Spôsob aplikácie :   celoplošným natavením Balenie :  10 m2 rolka ( šírka 1 m x dĺžka 10 m ), 20 roliek = paleta Uvedená cena je za 1 rolku.

VELBIT G200 S40

30.24  s DPH
Asfaltový pás vyrobený z oxidovaného asfaltu, s jemným minerálnym posypom a s nosnou vložkou zo sklenenej tkaniny - veľmi pevná vložka. Pás sa používa na hydroizoláciu základov, základovej dosky, žúmp, terás, balkónov a pod. . Aplikuje sa natavením. Má vysokú pevnosť v ťahu. Asfaltový pás má protiradónovú ochranu. Hrúbka :   4,0 mm Nosná vložka : sklenná tkanina typu G ( glass ) 200 g/m2 Povrchová úprava : jemnozrnný minerálny posyp Plošná hmotnosť :  cca 5 kg / 1 m2 Spôsob aplikácie : celoplošným natavením Balenie :  7,5 m2 rolka ( šírka 1 m x dĺžka 7,5 m ), 20 roliek = paleta Uvedená cena je za 1 rolku.