Zobrazených 1–32 z 139 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

BC Bio Harmanček regeneračný kondicionér 260ml

4.89  s DPH
Kondicionér je vyrobený v BIO formuláciu, bez SLS, SLES, bez silikónov, bez parabénov a bez phenoxyethanolu. Výborne priľne k vlasom a má vysokú kondicionačnú silu.

BC BIO Kozia srvátka regeneračný kondicionér 260ml

4.69  s DPH
Unikátna a intenzívna regenerácia všetkých typov vlasov. Tradičná kozia srvátka + rastlinné extrakty spolu v jednom modernom prípravku.

BC BIO Ricínový olej + Keratín kondicionér bezoplachový na poškodené vlasy 260 ml

4.49  s DPH
Unikátne spojenie regeneračného keratínu s ricínovým olejom. Moderný, jemný a výdatný prípravok pre všetky typy vlasov.

BC BIO Ricínový olej + keratín kondicionér regeneračný na poškodené vlasy 260ml

4.49  s DPH
Unikátne spojenie regeneračného keratínu s ricínovým olejom pre vaše krásne vlasy. Unikátny a intenzívnej regenerácia všetkých typov vlasov.

BC BIO Ricinový olej + keratín maska na vlasy hĺbkovo regeneračná 260ml

4.49  s DPH
Maska na vlasy pre ženy, Cosmetics Keratin + Ricinový olej predstavuje nenahraditeľný krok v rituáli starostlivosti o vlasy. Doprajte im chvíľku regenerácie a ony vám to vrátia svojou vitalitou a krásou.

Bio Bione Macadamia a kokosové mlieko bezoplachový kondicionér 260ml

4.59  s DPH
Bezoplachový kondicionér s Macadamiovým olejom pre všetky typy vlasov. Unikátne spojenie regeneračného keratínu s makadamiovým olejom a kokosovým mliekom pre Vaše krásne vlasy.

Bio Bione Macadamia a kokosové mlieko regeneračný kondicionér 260ml

4.59  s DPH
Unikátne spojenie regeneračného keratínu s kokosovým mliekom a s makadamiovým olejom pre Vaše krásne vlasy. Elegantná a rýchla aplikácia, výborná účinnosť, veľmi malá spotreba.

Bione Cosmetics Bio Bezoplachový kondicionér v spreji keratín + kofeín 260ml

4.59  s DPH
Unikátna a intenzívna regenerácia pre všetky typy vlasov. Používaním kondicionéru Keratín dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, fénovaním, odfarbovaním a starnutím.

Bione Cosmetics Bio Cannabis regeneračný kondicionér na vlasy s ukľudňujúcim účinkom 260ml

4.29  s DPH
Vlasový oplachový kondicióner je veľmi jemný a výdatný prípravok pre všetky typy vlasov v BIO formulácii, bez SLS, SLES, bez ropných produktov, . .

Bione Cosmetics Bio Exclusive Bezoplachový luxusný kondicionér Q10 260ml

4.39  s DPH
Unikátny, moderný, ľahký, jemný a výdatný kondicionér pre všetky typy krátkych a stredne dlhých vlasov. Bez ropných produktov, parabénov, výhradne s hypoalergénne parfumáciou.

Bione Cosmetics Bio Krémová vlasová maska obohatená o keratín s olejom z obilných klíčkov 260ml

4.39  s DPH
Používaním masky Keratín dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa ich pružnosť, lesk a neštiepia sa.

Bione Cosmetics Bio Regeneračná krémová vlasová maska keratin + kofeín 260ml

4.59  s DPH
Unikátna a intenzívna regenerácia pre všetky typy vlasov. Pôsobením keratínových hydrolyzátov dochádza k unikátnemu zregenerovaniu štruktúry vlasu.

Bione Cosmetics Bio Regeneračný kondicionér Keratin + Arganový olej 260ml

4.29  s DPH
Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov. Používaním kondicióneru Keratín dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím.

Bione Cosmetics Bio Regeneračný kondicionér obohatený o keratín a chinín + kofeín 260ml

4.69  s DPH
Chinín potláča rast niektorých mikróbov, najmä kvasiniek, zároveň stimuluje kožnú mikrocirkuláciu a tým podporuje krvé zásobovanie vlasových korienkov. Je preukázané, že obmedzuje vypadávanie vlasov.

Bione Cosmetics Bio Regeneračný kondicionér obohatený o keratín s olejom z obilných klíčkov 260ml

4.29  s DPH
Používaním kondicionéru Keratín dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa ich pružnosť, lesk a neštiepia sa.

Bione Cosmetics Bio Regeneračný kondicionér obohatený o med + koenzýn Q10 260ml

4.29  s DPH
Vlasový oplachový kondicionér je veľmi jemný a výdatnýkondicionér pre všetky typy vlasov. Po použití zostanú vlasy hebké,lesklé azväčší sa objem.

Bione Cosmetics Bio Regeneračný kondicionér s levanduľou 260 ml

4.39  s DPH
Vlasový oplachový kondicionér je veľmi jemný, výdatný vlasový kondicionér pre všetky typy vlasov. Výborne priľne k vlasom a má vysokú kondicionačnú silu.

Bione Cosmetics Bio SOS Sprej proti vypadávaniu vlasov pre ženy 200ml

6.39  s DPH
Záchranný SOS sprej unikátne a komplexne spojuje účinnélátky chrániacevlasy pred predčasným vypadávaním, zároveň podporujezrýchlený rast nových. Rastový faktor EGF-7 podporuje syntézu vlasovej bielkoviny,jeho úroveň stúpa až o 50%.

Bione Cosmetics Bio Vlasová infúzia panthenol + keratin 260ml

4.29  s DPH
Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov. Používaním vlasovej infúzie Panthenol + Keratín dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím.

Bione Cosmetics Bio Vlasová maska keratín a argánový olej 260ml

4.39  s DPH
Unikátny a intenzívnej regenerácia všetkých typov vlasov. Keratínový hydrolyzát z ovčej vlny obsahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov.

Bione Cosmetics Bio Vlasová voda keratín s olejom z obilných klíčkov 220ml

3.69  s DPH
Používaním vitamínovej vlasovej vody Keratín dochádza k doplneniu vlasovej štruktúry narušenej slnečným žiarením, farbením, trvalou onduláciou, fénovaním, odfarbovaním a starnutím. Vlasy sa spevnia, vráti sa ich pružnosť, lesk a neštiepia sa.

Bione Cosmetics Bio Vlasová voda proti lupinám 220ml

3.69  s DPH
Moderná mikrobicídna masážna vlasová voda proti lupinám. Vhodná pre všetky typy vlasov.

Bione Cosmetics Bio Vlasová voda s výťažkom z brezy 220ml

3.69  s DPH
Tradičná masážna bylinná vlasová voda s brezovým extraktom. Vhodná pre normálne a suché vlasy.

Bione Cosmetics Bio Vyživujúci vlasový kondicionér s kokosom 260ml

4.39  s DPH
Vlasový OPLACHOVÝ kondicionér je veľmi jemný a výdatný vlasový kondicionér pre všetky typy vlasov. Po použití ostanú vlasy hebké, lesklé, zväčší sa objem účesu, prítomná kyselina mliečna upraví pH pokožky do optimálnej fyziologickej úrovne a zahladí vlasové šupinky.

Bione SOS pre mužov 200ml

6.39  s DPH
Záchranný SOS sprej unikátne a komplexne spája účinné látky chrániace vlasy pred častým vypadávaním, zároveň podporuje zrýchlený rast nových vlasov.   Na hlave tak zostávajú i tie vlasy, ktoré by už inak vypadli a k nim zrýchlene prirastajú nové.

Body Tip regeneračná maska na suché a poškodené vlasy s arganovým olejom 650ml

5.99  s DPH
Je veľmi vhodná na vlasy s poškodenou štruktúrou, rozštiepené, starnúce, krehké, ťažko ovládateľné a vlasy s tendenciou k padaniu. Arganový olej je dokonalým zdrojom výživy vďaka vysokej koncetrácii omega 6 a omega 3 mastných kyselín a anti-ageing vitamínov, posilňuje vlasové folikuly, chráni končeky pred rozštiepením a chráni vlasy pred následkami chemického ošetrenia ako je farbenie a vlasový styling.

Charcoal kondicionér s čiernym uhlím 400ml

3.89  s DPH
Kondicionér Charcoal Condicioner zaistí vašim vlasom jednoduché rozčesanie a potrebnú výživu, bez čoho sa krásne a zdravé vlasy nezaobídu. Vlastnosti:-zabraňuje lámaniu vlasov-zlepšuje štruktúru vlasov-chráni pred negatívnymi dopadmi vonkajšieho prostredia-chráni vlasy pred poškodenímPoužitie: Aplikujte na šampónom umyté vlasy.

Dr. Sante Anti hair loss kondicionér na stimuláciu rastu vlasy 200ml

2.08  s DPH
Rada kozmetických produktov Anti Hair Loss poskytuje prirodzenú starostlivosť o vaše vlasy, vďaka čomu budú zdravé, silné a chránené pred vypadávaním. Aktívna receptúra obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály a proteíny a ošetruje vaše vlasy od korienkov až po končeky.

Dr. Santé Anti Hair Loss maska 300ml

2.29  s DPH
Výťažok peruánskeho Maca posilňuje ukotvenie vlasov vo folikulu a stimuluje syntézu kolagénu. Predlžuje fázu rastu a znižuje vypadávanie vlasov.

Dr. Santé Anti Hair Loss olej pre podporu rastu vlasov 100ml

3.93  s DPH
Rada kozmetických produktov Anti Hair Loss poskytuje prirodzenú starostlivosť o vaše vlasy, vďaka čomu budú zdravé, silné a chránené pred vypadávaním. Olej Inca Inchi poznali už starí Inkovia.