Zobrazuje sa všetkych 26 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Mikroutierka Color 40×40 cm

0.99  s DPH
Mikroutierka vyššej kvality, predávaná na pultoch, ale aj v rýchlejšej priemyselnej spotrebe. Rôzne jednostranné vzory.

Mikroutierka Rainbow 40x40cm 5ks/bal.

3.35  s DPH
Mikroutierka vysokej kvality, predávaná na pultoch, ale aj v priemyselnej spotrebe. Rôzne farby.

Minerva handra 286 mikrovlákno, 30x30cm, 3ks

2.45  s DPH
MINERVA - 286 - mikrovlákno 30x30 cm - 3 ksPočet kusov v kartóne: 30 ks .

Minerva handra na sklo 310 mikrovlákno, 35x35cm

1.00  s DPH
MINERVA - 310 - mikrovlákno 35x35 cm - na skloPočet kusov v kartóne: 30 ks  .

Neon utierka švédska 30 x 30 cm

0.89  s DPH
Švédska utierka z mikrovlákna  na univerzálne použitie v domácnosti, na čistenie auta i v priemysle. Vysoká kvalita utierky umožňuje použitie na suché i mokré čistenie.

Utierka Micro clean 40 x 40

1.07  s DPH
univerzálna mikrovláknová utierka má vďaka svojej špeciálnej štruktúre vynikajúce čistiace schopnosti a zároveň účinne leští bez použitia chemických prostriedkov. Možno ju používať na všetky hladké povrchy.

Utierka Micro Clean X2 40×40

0.99  s DPH
Mikrovláknová utierka na rôzne hladké povrchy ,vynikajúco čistí a leští bez použitia chemických prostriedkov. .

Vileda Colors mikrohandrička, 8ks

6.49  s DPH
Sada farebných mikrohandričiek vám vďaka perfektnej nasiakavosti uľahčí upratovanie. Handričku je možné použiť suchú alebo navlhčenú.

Vileda microfibre univerzálna handrička 1ks

1.00  s DPH
30 % mikrovlákien pre podporu čistiaceho účinku. Mikrovlákna pohlcujú mastnotu bez chemických prostriedkov.

Vileda Mikrohandra actifibre

1.99  s DPH
Vileda mikrohandra actifibre nezanecháva šmuhy, rýchlo schne, neškriabe povrch. Nevyžaduje používanie chemických prostriedkov a vykazuje vysokú životnosť.

Vileda Mikrohandra na riad 1ks

1.89  s DPH
Vileda Mikrohandra na riad 1ks                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          .

Vileda Sunsplash handrička univerzálna 3ks/bal.

1.19  s DPH
Univerzálna utierka vyrobená zo špeciálnej zmesi vlákien, ktorá poskytuje vysokú savosť, jemnosť a trvácnosť. Vhodná na všetky povrchy.