Zobrazuje sa všetkych 25 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Casaclean vlhké utierky na sklené povrchy 20ks

2.36  s DPH
Vlhké utierky určené na rýchle utretie sklenených povrchov. Čistia zrkadlá a všetky sklenené povrchy bez zanechania šmúh.

HOMIX MIKROVLAKNO 40X40CM FLOWERS

1.49  s DPH
Utierka z mikrovlákna s kvetinovým motívom. Rozmer: 40x40cm .

Micro 4Clean utierka 30x30cm – čistí a leští bez saponátov

0.89  s DPH
Micro utierka, ktorá čistí a leští bez použitia saponátov. Rozmer: 30x30cm.

Mikrohandra Destiny 60x50cm

1.89  s DPH
Švédska utierka 60x50cm 260g/m2Dlhá životnosťVysoká savosť a absorbcia mastnotyĽahké a dokonalé upratovanie bez chemických prostriedkovNenahraditeľná pri upratovaní. Vynikajúca na umývanie okien - nezanecháva šmuhy.

Mikroutierka Bingo 32x32cm 1ks

1.10  s DPH
Söke Švédska mikroutierka - Viacúčelová utierka z mikrovlákna - Ľahko sa žmýka a je účinná aj bez čistiaceho prostriedku - Vhodná pre účinné čistenie všetkých povrchov v domácnosti - Rozmer: 32 x 32 cm .

Mikroutierka Color 40×40 cm

1.09  s DPH
Mikroutierka vyššej kvality, predávaná na pultoch, ale aj v rýchlejšej priemyselnej spotrebe. Rôzne jednostranné vzory.

Mikroutierka Rainbow 40x40cm 5ks/bal.

3.89  s DPH
Mikroutierka vysokej kvality, predávaná na pultoch, ale aj v priemyselnej spotrebe. Rôzne farby.

Minerva handra 286 mikrovlákno, 30x30cm, 3ks

2.45  s DPH
MINERVA - 286 - mikrovlákno 30x30 cm - 3 ksPočet kusov v kartóne: 30 ks .

Minerva handra 361 mikrovlákno 30x30cm 3ks

3.09  s DPH
Handra na umývanie z mikrovlákna zloženého z 80% polyesteru a 20% polyamidu. Je vhodná na všetky druhy povrchov.

Minerva handra na sklo 310 mikrovlákno, 35x35cm

1.09  s DPH
MINERVA - 310 - mikrovlákno 35x35 cm - na skloPočet kusov v kartóne: 30 ks  .

Neon utierka švédska 30 x 30 cm

0.89  s DPH
Švédska utierka z mikrovlákna  na univerzálne použitie v domácnosti, na čistenie auta i v priemysle. Vysoká kvalita utierky umožňuje použitie na suché i mokré čistenie.

Prachovka mikrovláknová 40 x 40 farebná

1.29  s DPH
Prachovka z mikrovlákna je vhodný pomocník pre ženy na čistenie domácností. rozmer: 40x40cm .

Q Clean utierka svedska 40x40cm

1.29  s DPH
Ekologická, dokonale čistí bez použitia saponátov. dlhá životnosťnepoškodzuje povrchy, nepúšťa vláknamôže sa používať suchá i namočená  .

Q-Clean švédska utierka 30x35cm

1.09  s DPH
Ekologická, dokonale čistí bez použitia saponátov. dlhá životnosťnepoškodzuje povrchy, nepúšťa vláknamôže sa používať suchá i namočená  .

SPONTEX MICROFIBLE Utierky XXL 4+1KS

6.94  s DPH
5 viacúčelových XXL utierok z mikrovlákna, ktoré ľahko odstraňujú nečistoty a mastnotu. Výborný absorpčný efekt.

Spontex utierky microfibre digital 15×15, 3ks/bal.

0.87  s DPH
Ideálna na čistenie a efektívne odstránenie odtlačkov prstov a nečistôt. Vhodná najmä na okuliare, high-tech zariadenia (tablety, smartfóny atď.

Utierka Bambus

2.29  s DPH
Eco   Utierka z   bambusu   je ideálny   ekologický   produkt, ktorý je   možné využiť   bez ďalších   čistiacich   prostriedkov.   Svoje využitie   nájde v   kuchyni alebo   kúpeľniach ,   stáva sa   tak ideálnou voľbou   na   hygienické   a ekologické   umývanie   riadu ,   alebo   utieranie   rôznych povrchov.

Utierka mikrovlakno 40x40cm hnedá

1.09  s DPH
Špeciálna mikrovláknová utierka s dlhou životnosťou je určená na vyčistenie a ošetrenie všetkých drevených povrchov, vrátane masívu. Táto vysokogramážna utierka svojou štruktúrou a dlhým vláknom čistí a ošetruje drevené povrchy do hĺbky.

Utierka mikrovlákno Ocean

1.39  s DPH
Tkanina bola z 55% vyrobená z plastu, ktorý bol získaný z vodných plôch a recyklovaný.  Skvelá absorpcia vlhkosti, dá sa použiť bez čistiacich prostriedkov.

VIileda Colors XL mikrohandrička, 4ks

3.43  s DPH
Univerzálna mikrohandrička. Možné použiť suchú (na utrenie prachu) alebo navlhčenú.

Vileda Colors mikrohandrička, 8ks

6.49  s DPH
Sada farebných mikrohandričiek vám vďaka perfektnej nasiakavosti uľahčí upratovanie. Handričku je možné použiť suchú alebo navlhčenú.

Vileda Mikrohandra na riad 1ks

1.89  s DPH
Vileda Mikrohandra na riad 1ks                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          .

Vileda mikrohandrička z recyklovaných vlakien 3KS

4.09  s DPH
Recyklovaná handrička z mikrovlákien Vileda je mikrohandrička vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu, čo z nej robí ekologické riešenie na upratovanie Vašej domácnosti.  100% recyklovaná handrička z mikrovlákienVyrobená z recyklovaných PET fliašUdržateľná čistiaca handričkaFantastický čistiaci výkonVynikajúce výsledky bez šmúhVysoká savosť vďaka 100% materiálu z mikrovlákien .