Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Bacti+ do odtokov 500g

10.99  s DPH
je Bio-enzymatický aktivátor pre septik, ČOV (čistička odpadových vôd), žumpu, latrínu vyvinutý na špeciálnych človeku prospešných kultúrach mikroorganizmov. Pravidelnou aplikáciou produktu sa redukuje množstvo organických usadenín, mastných vrstiev, odstraňuje zápach a posilňuje prečisťovanie výstupnej vody.

Chloramin T – univerzálny práškový chlórový dezinfekčný prípravok 1kg

13.64  s DPH
Univerzálny práškový chlórový dezinfekčný prípravok určený na dezinfekciu plôch, povrchov a predmetov v zdravotníctve, komunálnej hygiene, spracovanie potravín a mäsa, veterinárnej praxi. Vhodný aj na dezinfekciu pitnej vody, dezinfekciu a bielenie textíliou.

Dix čistiaci gél na čistenie odtokov 1l

2.53  s DPH
Účinný gél Dix na čistenie odpadov a sifónov. Objem 1000ml .

Power sifón 500g

2.33  s DPH
Prostriedok na udržiavanie odpadových sifónov a kanalizačných potrubí. Prostriedok čistí sifóny, umývadlá, vane, výlevky, wc, kanalizačné potrubie.

Q Power čistič odpadov 500g

1.97  s DPH
Q  Power cistic odpadov je granulový chemický prostriedok na čistenie a zpriechodnenie zanesených odpadových potrubí.   .

SIFO CISTIC ODPADOV 500G

4.69  s DPH
Sifo čistič odpadov vyčistí sifón, odtok umývadla a vane, a výlevku. Vďaka svojmu zloženiu rozpúšťa kuchynský odpad, mastné usadeniny aj vlasy zachytené v sifóne.

WC Net Professional Biologický aktivátor septikov 16 kapsulí 288g

12.70  s DPH
WC Net Aktivátor septikov je bio- prášok, ktorý sa vyrába v praktickom vrecku na jedno použitie. Sáčky sú vyrobené z materiálu, ktorý je vo vode rozpustný.