Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Bacti+ do odtokov 500g

10.99  s DPH
je Bio-enzymatický aktivátor pre septik, ČOV (čistička odpadových vôd), žumpu, latrínu vyvinutý na špeciálnych človeku prospešných kultúrach mikroorganizmov. Pravidelnou aplikáciou produktu sa redukuje množstvo organických usadenín, mastných vrstiev, odstraňuje zápach a posilňuje prečisťovanie výstupnej vody.

Chloramin T – univerzálny práškový chlórový dezinfekčný prípravok 1kg

13.64  s DPH
Univerzálny práškový chlórový dezinfekčný prípravok určený na dezinfekciu plôch, povrchov a predmetov v zdravotníctve, komunálnej hygiene, spracovanie potravín a mäsa, veterinárnej praxi. Vhodný aj na dezinfekciu pitnej vody, dezinfekciu a bielenie textíliou.

Čistič odpadov Bio 500g

14.99  s DPH
Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch.  Vhodný do kúpelní a kuchýň.

Fixinela toilette 85g

1.59  s DPH
Fixinela Toilette je veľmi účinný a spoľahlivý prípravok na odstránenie vodného kameňa a usadenín vo WC misách. Možno použiť v domácnosti, priemysle, službách, zdravotníctve, školstve, hotelierstve a pod.

Microbec prip.do septik. 25g

0.95  s DPH
Mikrobiologický enzymatický produkt najnovšej generácie na biodegradáciu obsahu žumpy. Pravidelné používanie Microbecu obmedzuje frekvenciu vyprázdňovania septiku, podporuje výkonnosť lokálnych systémov čistenia odpadových vôd, likviduje nepríjemný zápach a spriechodňuje sústavu sanitárnych rozvodov.

Power sifón 500g

2.59  s DPH
Prostriedok na udržiavanie odpadových sifónov a kanalizačných potrubí. Prostriedok čistí sifóny, umývadlá, vane, výlevky, wc, kanalizačné potrubie.

Q Power čistič odpadov 500g

1.97  s DPH
Q  Power cistic odpadov je granulový chemický prostriedok na čistenie a zpriechodnenie zanesených odpadových potrubí.   .

SIFO CISTIC ODPADOV 500G

4.69  s DPH
Sifo čistič odpadov vyčistí sifón, odtok umývadla a vane, a výlevku. Vďaka svojmu zloženiu rozpúšťa kuchynský odpad, mastné usadeniny aj vlasy zachytené v sifóne.

SIFO GEL 750 ML

4.09  s DPH
Čistiť sifónov vlastnosti :- špeciálny čistiaci prostriedok na čistenie sifónov, odpadov, potrubia. - odstraňuje usadeniny a nečistoty zachytené v sifónoch ako je mastnota, zvyšky jedál, vlasov a iné.

Tatrachema čistič sifónov a odtokov, 100g

1.69  s DPH
čistič práškový na kuchynský riad, vane, umývadlá, hygienické zariadenia, keramické obkladačkyodstraňuje pripáleniny a iné nečistoty .

WC Net Professional Biologický aktivátor septikov 16 kapsulí 288g

12.70  s DPH
WC Net Aktivátor septikov je bio- prášok, ktorý sa vyrába v praktickom vrecku na jedno použitie. Sáčky sú vyrobené z materiálu, ktorý je vo vode rozpustný.

Wc net žrút zápachu z odpadu 1l

9.36  s DPH
Jednoduché a ekonomické riešenie v boji proti zápachu a usadeninám. Odstraňuje zápach, usadeniny a znižuje frekvenciu vyvážania septiku.