Zobrazených 1–32 z 151 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ata prášok 500g

2.23  s DPH
Dôkladne čistí nepoddajné znečistenie ako sú pripáleniny a odolná mastnotaĽahko zmývateľný bezo zvyškovDôkladne odstraňuje vodný kameň a zvyšky mydlaCitrónová sviežosť v celom dome Aplikácia:Nasypte Bref prášok na špongiu alebo priamo na znečistenú plochu. Zotierajte vlhkou handrou až do vyčistenia.

Calgonit Finish Gel Double Action, 1500ml

10.53  s DPH
Gél do umývačky – pre perfektnú čistotu a žiarivý lesk, odstránenie aj zaschnutej špiny. .

CALGONIT SOL 4KG

6.49  s DPH
Finish hrubozrnná soľ do umývačky riadu zmäkčuje tvrdú vodu v umývačke, čím pomáha zvýšiť čistiaci efekt čistiacich prostriedkov. Zároveň predchádza nebezpečnému usadzovaniu vodného kameňa na riade a v umývačke riadu.

Calgonit soľ do umývačky riadu 1,5kg

3.46  s DPH
regeneračná soľ do umývačky riadu od značky Finishzmäkčuje vodu, zabraňuje nebezpečnému usadzovaniu vodného kameňazvyšuje výkon umývačky, napomáha predĺžiť životnosť umývačkyminimalizuje vznik nežiaducich škvŕn od vodymá tvar veľkých granúl a veľmi jednoducho sa rozpúšťa Finish hrubozrnná soľ do umývačky riadu zmäkčuje tvrdú vodu v umývačke, čím pomáha zvýšiť čistiaci efekt čistiacich prostriedkov. Zároveň predchádza nebezpečnému usadzovaniu vodného kameňa na riade a v umývačke riadu.

Chante Clair uni odmasťovač Limone 625ml

3.59  s DPH
Univerzálny odmasťovací prostriedok Chante Clair Sgrassatore Universale Limone je super výkonný čistiaci koncentrovaný prípravok na všetky druhy nečistôt s jemnou vôňou citrónu. Odstraňuje mastnotu, škvrny z oblečenia a efektívne čistí do hĺbky sporáky, rúry, digestory, grily, kuchynské linky, veľmi znečistené podlahy, žalúzie, mechanické diely, oceľové materiály, tkaniny, goliere a manžety.

Cif All in 1 Lemon tablety do umývačky riadu 46ks

8.99  s DPH
Vlastnosti:S účinkami soli a leštidla, Vhodný pre eko/krátke cykly, Nie je potrebné oplachovať pred umývanímNové Cif All in 1 tablety do umývačky riadu poskytujú vynikajúci čistiaci účinok a sú vyrobené zo 70 % prírodne odvodených zložiek. Kompletné riešenie v 1 tablete: Nové tablety Cif odstraňujú odolné škvrny a zabezpečujú žiarivo čistý riad pri každom umytí.

Cif All in 1 Lemon tablety do umývačky riadu 70ks

11.49  s DPH
Vlastnosti:S účinkami soli a leštidla, Vhodný pre eko/krátke cykly, Nie je potrebné oplachovať pred umývanímNové Cif All in 1 tablety do umývačky riadu poskytujú vynikajúci čistiaci účinok a sú vyrobené zo 70 % prírodne odvodených zložiek. Kompletné riešenie v 1 tablete: Nové tablety Cif odstraňujú odolné škvrny a zabezpečujú žiarivo čistý riad pri každom umytí.

Cif Čistiace utierky na kuchyne, 36ks

4.71  s DPH
biorozložiteľné čistiace utierky zn. Cif Kitchenzloženie s pomarančovým a mandarínkovým olejom efektívne odstraňuje mastnotuideálne na rýchle a účinné každodenné upratovanie kuchynských priestorovzanechávajú kuchynský povrch lesklý a krásne čistýutierky nie sú bielené chlórom a neobsahujú alkoholEfektívne čistenie vašej kuchyne rýchlo a jednoducho! Čistiace utierky Cif Kitchen sú ideálne na rýchle, ale účinné každodenné upratovanie vo vašej kuchyni.

Cif cream 750ml

2.89  s DPH
Cif krémový abrazívny čistiaci prípravok so 100 % prírodnými čistiacimi časticami odstraňuje najodolnejšie nečistoty, ako je pripálený tuk, pripálené zvyšky jedla, alebo škvrny od vodného kameňa. Testované na modelových kuchynských a kúpeľňových nečistotách.

Cif cream 750ml lemon

2.89  s DPH
CIF Cream Lemon Čistiaci prípravok, s účinnými mikročasticami, s vôňou citrónu. Cif Cream Lemon je účinný tekutý abrazívny čistiaci prostriedok.

Cif cream krémový čistič s vôňou citrusu 500ml

2.29  s DPH
Č. 1 v značkách čistiacich krémov na určených na špecifické kuchynské povrchy, drezy, nerezové nádoby a iné.

Cif Expert Kuchyň prostředek na podlahy 750ml

2.59  s DPH
Vyskúšajte nový čistič na kuchynské podlahy Cif Floor Expert Kitchen. Skvele sa hodí na linoleum, vinyl alebo keramické dlaždice.

Cif Power & Shine čistiaci sprej do kuchyne 500 ml

3.69  s DPH
Chcete mať vašu kuchyňu stále čistú bez mastných škvŕn? Kúpte si skvelý odmasťovací čistiaci sprej CIF Power & Shine na kuchyne. Sprej obsahuje oleje z pomaranča a mandarínky, ktoré okamžite prenikajú do odolnej mastnoty.

CIF Prostriedok na umývanie riadu Nature Gentle 450ml

2.49  s DPH
prostriedok na umývanie riadu Cif Nature Gentlevysoko účinný a šetrný prostriedok na riad, odstráni nečistoty a mastnotu, riad zanechá lesklý a čistýso šípkovým a grapefruitovým olejomnedráždi ruky, zanecháva ich jemné100 % recyklovaná fľašaProstriedok na umývanie riadu Cif Nature Gentle účinne odstraňuje mastnotu z riadu a zanecháva ho žiarivo čistý. Vďaka koncentrovanému a jemnému zloženiu s olejom z grapefruitu a šipok účinne čistí riady, odstraňuje mastnotu a zároveň je šetrný k pokožke rúk.

CIF Prostriedok na umývanie riadu Nature Pure 450ml

2.49  s DPH
čistiaci prostriedok na riad Cif Nature Purevysoko účinný a šetrný prostriedok na riad, odstráni nečistoty a mastnotu, riad zanechá lesklý a čistýs minerálnou soľou a výťažkom z Aloe veranedráždi ruky, zanecháva ich jemné100 % recyklovaná fľašaProstriedok na umývanie riadu Cif Nature Pure účinne odstraňuje mastnotu z riadu a zanecháva ho žiarivo čistý. Vďaka koncentrovanému a jemnému zloženiu s minerálnou soľou a výťažkom z Aloe vera účinne čistí riady, odstraňuje mastnotu a zároveň je šetrný k pokožke rúk.

Cif Tekutý čistiaci prostriedok cream citrus 500ml

2.29  s DPH
Rad krémových čistiacich prípravkov Cif sa vyznačuje vysokou účinnosťou, ale zároveň šetrnosťou k čistenému povrchu. Cif je tak jemný, že nepoškriabe ani smalt či sklokeramiku.

Cif Tekutý čistiaci prostriedok cream pink flower 720g

2.29  s DPH
Cif tekutý čiastiaci prostriedok ktorý odstráni aj zaschnutú špinu. Možno používať na plastové, laminátové, keramické, porcelánové, chrómované, hlinníkové a smaltované povrchy.

Cif tekutý čistiaci prostriedok lila flower 500ml

2.29  s DPH
Cif tekutý čiastiaci prostriedok ktorý odstráni aj zaschnutú špinu. Možno používať na plastové, laminátové, keramické, porcelánové, chrómované, hlinníkové a smaltované povrchy.

Cif Tekutý čistiaci prostriedok tea&mint 500ml

2.29  s DPH
Cif tekutý čiastiaci prostriedok ktorý odstráni aj zaschnutú špinu. Možno používať na plastové, laminátové, keramické, porcelánové, chrómované, hlinníkové a smaltované povrchy.

Cif Ultrafast sprej 750ml Kuchyňa

4.66  s DPH
Čistiaci prostriedok CIF Kuchyňa Ultrafast sprej skvele slúži na každodenné bežné upratovanie kuchyne.  Rýchlo a účinne odstraňuje nečistoty a špinu a zanecháva všetky povrchy žiarivo čisté.

Cif univerálny čistiaci prostriedok biely 500ml

1.99  s DPH
Cif Cream Original 500ml Cif Cream Original krémový abrazívny čistiaci prípravok ľahko uvoľní nečistoty a vyčistí aj zdanlivo nevyčistiteľné. V celom dome, vrátane moderných povrchov.

Čistič do umývačky riadu 250ml

2.49  s DPH
Prostriedok na čistenie umývačky riadu. Odstraňuje vodný kameň aj mastnotu.

Cistic na nerez 500ml

1.24  s DPH
Na ošetrenie nerezových, oleľových, chrómových a niklových povrchov. Je účinný už po prvom použití.

Čisticí prostředek CIF Ultra Power Trouba & Gril 435 ml

4.62  s DPH
Čistiaci sprej Cif Ultra Power Rúra & Gril ľahko odstráni rôzne nečistoty ako veľmi odolnú mastnotu či pripálené zvyšky jedla.  S týmto sprejom hravo vyčistíte vašu rúru, gril či varnú dosku a jeho účinné zloženie s odmasťovacími zložkami spoľahlivo odstráni aj veľmi odolné nečistoty.

Citra čistiaci prášok na riad 400 g

1.92  s DPH
Citra je práškový čistič na kuchynský riad, vane, umývadlá, hygienické zariadenia, keramické obkladačky a iné. Odstraňuje pripáleniny a iné nečistoty.

Citra s vonou kvetin 400G

2.04  s DPH
Citra práškové čistič kvet. Práškový čistiaci prostriedok na kuchynský riad, vane, umývadlá, hygienické zariadenia, na čistenie armatúr a keramických obkladačiek, na mechanické odstránenie pripálenín a iných nečistôt.

Citra saponát 500ml Natur

1.59  s DPH
Saponát na umývanie riadu, skla, porcelánu, čistič na kuchynské linky, pracovné dosky, domáce spotrebiče, sklokeramické dosky, dlaždice, atď. .

Dettol Antibakteriálne utierky Limetka & Mäta 36ks

3.16  s DPH
Dettol antibakteriálne obrúsky na povrchy ničí 99% baktérií, vrátane E. coli, Salmonelly, MRSA a vírusu chrípky.

Disinfekto Dezinfekčný a čistiaci prostriedok Professional 5l

8.69  s DPH
tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok Disinfekto Professionals baktericídnym a fungicídnym pôsobenímvhodný na všetky umývateľné povrchy a predmetys kvetinovou vôňoupôsobí do 3 minút Tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok DISINFEKTO Professional účinne dezinfikuje a čistí všetky umývateľné plochy a povrchy v domácnosti. S baktericídnym a fungicídnym účinkom pôsobí už v priebehu 3 minút a zaistí čistotu, hygienu a dezinfekciu s kvetinovou vôňou.

DIX profi 500ml keramika

1.99  s DPH
Prostriedok na čistenie škár, keramických pórovitých povrchov a keramických dlaždíc. Čistí aj rôzne plastové povrchy: rámy PVC okien, parapety, siding, nástenné panely, záhradný nábytok.