Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

StarTrack blue

187.20  s DPH
Na vytvorenie dokonalého lepeného spoja bezpečne zviazaného s nosným podkladom pri realizácii tepelnoizolačných systémov Baumit s izolantom na báze EPS. Zatĺkacia, s plastovým tŕňom. Vhodný podklad : betón kategória A podľa ETAG 014.Lepiaca kotva obzvlášť vhodná na kotvenie do betónu bez omietky! Nie je vhodná pre izolačné dosky XPS a minerálne izolačné dosky! Minimálna kotevná dĺžka : 40 mm Dĺžka :  55 mm, vhodná pre všetky hrúbky izolantu Maximálna hrúbka omietky : 0 mm ( len na podklad bez omietky! ) Spotreba : min. 6 ks/m2 Balenie :  300 ks Uvedená cena je za 1 balenie.

StarTrack Duplex

261.12  s DPH
Na vytvorenie dokonalého lepeného spoja bezpečne zviazaného s nosným podkladom pri realizácii tepelnoizolačných systémov Baumit s izolantom na báze EPS. Skrutkovacia, s oceľovým tŕňom, s integrovanou sklotextilnou výstužou. Vhodný podklad: betón, plné alebo dierované tehly, ľahký betón, pórobetón kategória A, B, C, D, E podľa ETAG 014. Lepiaca kotva obzvlášť vhodná pre obnovu starších zateplených fasád ďalším tepelnoizolačným systémom s izolantom na báze EPS ! Nie je vhodná pre kotvenie izolačných dosiek XPS a minerálnych izolačných dosiek! Minimálna kotevná dĺžka :  40 mm / 65 mm pórobetón Dĺžka : 138 mm, vhodná pre všetky hrúbky izolantu Maximálna hrúbka pôvodného zateplenia : 90 mm ( vrátane pôvodnej omietky ), 65 mm pórobetón Spotreba : min. 6 ks/m2 Balenie : 200 ks Uvedená cena je za 1 balenie.

StarTrack orange

311.04  s DPH
Na vytvorenie dokonalého lepeného spoja bezpečne zviazaného s nosným podkladom pri realizácii tepelnoizolačných systémov Baumit s izolantom na báze EPS. Skrutkovacia, s oceľovým tŕňom. Vhodný podklad: betón, plné alebo dierované tehly, ľahký betón, pórobetón kategória A, B, C, D, E podľa ETAG 014. Lepiaca kotva obzvlášť vhodná na kotvenie do pórobetónu ! Nie je vhodná pre izolačné dosky XPS a minerálne izolačné dosky! Minimálna kotevná dĺžka : 40 mm / 65 mm pórobetón Dĺžka : 88 mm, vhodná pre všetky hrúbky izolantu Maximálna hrúbka omietky : 40 mm / 15 mm pórobetón Spotreba : min. 6 ks/m2 Balenie : 300 ks Uvedená cena je za 1 balenie.

StarTrack red

195.84  s DPH
Na vytvorenie dokonalého lepeného spoja bezpečne zviazaného s nosným podkladom pri realizácii tepelnoizolačných systémov Baumit s izolantom na báze EPS. Zatĺkacia, s plastovým tŕňom. Vhodný podklad : betón, plné alebo dierované tehly kategória A, B, C, podľa ETAG 014. Lepiaca kotva obzvlášť vhodná na kotvenie do tehly s omietkou! Nie je vhodná pre izolačné dosky XPS a minerálne izolačné dosky! Minimálna kotevná dĺžka :  40 mm Dĺžka : 88 mm, vhodná pre všetky hrúbky izolantu Maximálna hrúbka omietky : 40 mm Spotreba : min. 6 ks/m2 Balenie : 300 ks Uvedená cena je za 1 balenie.

StarTrack X1

522.24  s DPH
Progresívny kotviaci systém Baumit na princípe vysoko kvalitného lepeného spoja. Na vytvorenie dokonalého lepeného spoja bezpečne zviazaného s nosným podkladom pri realizácii tepelnoizolačných systémov Baumit s izolantom na báze EPS. Nastreľovacia, s oceľovým tŕňom. Vhodný podklad: betón - kategória A podľa ETAG 014. Extrémne rýchla a bezpečná aplikácia nastreľovaním pomocou výkonnej nastreľovacej pištole! Minimálna kotevná dĺžka : 20 mm Dĺžka : vhodná pre všetky hrúbky izolantu Maximálna hrúbka omietky : 0 mm (len na podklad bez omietky!) Spotreba : min. 6 ks/m2 Balenie : 400 ks Uvedená cena je za 1 balenie.